320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iraagi sõda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    infoküllus on edu võti
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Teooria peab olema mingist aspektist ja mitmete juhuste kokkulangemise tulemusena usutav - teoreetikute näol ei ole tegemist isikutega Paldiski maanteelt või Koluverest.
      Ei pea, sest isegi kui (ja ma tõesti rõhutan kui) teooriate loojad pole Paldiskist või Koluverest, siis nende teooriate lugejad kindlasti on. Või ka Elvast ehk oluline on nagu sina ütlesid: põnevus ja teatud usutavuse loomine. Loomine on aga loominguline protsess.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Mis selles nii head on? Minule on senised ametlikud põhjendused väga usutavad olnud, palju usutavamad, kui "Kui neil reaalselt oleks osama laip, siis nad hoiaks seda kui trofeed, mitte ei viskaks momentaalselt minema. Või vähemalt tooksid välja rohkem tõendeid ja vältaksid seda protsessi kõvasti kauem." Ma ei arva, et laibaga avalik eputamine eriti heaks tooniks on.
        Huvitav on see, et Osama laibast vabaneti traditsioone järgides, aga kui Husseini pojad maha löödi, siis oli aega piisavalt, et neid eksponeerida. Husseinist endast ei hakka rääkimagi, sest siis ju oli ju vaja poomisest lausa ülekanne teha
        Imelik, et nüüd äkki nii eetiliselt käitutakse

        Minus isiklikult tekitab see kahtlusi, et kõik polnud päris nii, nagu USA võimud väidavad seda olevat.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ei pea, sest isegi kui (ja ma tõesti rõhutan kui) teooriate loojad pole Paldiskist või Koluverest, siis nende teooriate lugejad kindlasti on. Või ka Elvast ehk oluline on nagu sina ütlesid: põnevus ja teatud usutavuse loomine. Loomine on aga loominguline protsess.
          Muidugi! Olulisim on see, et lugeja peab tahtma uskuda. Soovitakse uskuda, et kuskil on keegi, kes kõike kontrollib, kannatusi põhjustab. Religioonide alus. Vastutuse ära andmine millelegi suurele.

          Kommentaar


            Ei saa võrrelda Husseini ja Osamat. Esimene oli ebapopulaarne tont ka islamimaades, teine väga suure hulga automaatide ja pommivöödega inimeste jaoks Ikooni staatuses.

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Husseinist endast ei hakka rääkimagi, sest siis ju oli ju vaja poomisest lausa ülekanne teha
              Imelik, et nüüd äkki nii eetiliselt käitutakse
              Siin võib muidugi jälle asjas kahelda, kuid väidetavalt poleks see video avalikuks tohtinud saada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Omakohus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Omakohus?
                  [ATTACH=CONFIG]799[/ATTACH]
                  Jube kahtlane tõesti.
                  Kui Bushil oli kunagi korraldus "dead or alive", siis tundub, et seekord seda teist varianti kaalumisele ei võetud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Ma pidasin silmas siiski naiste teemat. See teeb küll inimesed kurjaks.

                    Kommentaar


                      Fareed Zakaria igasugu konspiratsiooniteooriatest
                      Tasub lugeda.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar

                      Working...
                      X