320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iraagi sõda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

    Murdock - tee keskkooli diplom ära ja naase foorumi

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

      targem selline pommiteema jätta rahule, see ikka külma sõja aega kuuluv.
      arvan, et hetkel ei ole maailmas ühtegi riiki, isegi mitte organisatsiooni (kuritegelikku), kes tuumapommi kasutaks. veel enam selliseid kilotonniseid. hoopis huvitavam teema on, mis me suured vennad - riigid nende tuhandete lõhkepeadega siis teevad, kui nende \"realiseerimisaeg\" läbi saab! - kuid see käib juba teise pealkirja alla.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

        Originally posted by dakrazy


        targem selline pommiteema jätta rahule, see ikka külma sõja aega kuuluv.
        arvan, et hetkel ei ole maailmas ühtegi riiki, isegi mitte organisatsiooni (kuritegelikku), kes tuumapommi kasutaks. veel enam selliseid kilotonniseid. hoopis huvitavam teema on, mis me suured vennad - riigid nende tuhandete lõhkepeadega siis teevad, kui nende \"realiseerimisaeg\" läbi saab! - kuid see käib juba teise pealkirja alla.
        Oh boy. Vot need kilotonnised on ikka eriti vihase kärakaga!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

          Ma olen sõja käigus suhteliselt oma arvamust muutnud. Peamiselt nende miljonite makelovenotwar-halajate tõttu, kes juba tõsiselt pinda hakkavad käima, eriti veel seetõttu, et nad ise paremat lahendust ei paku. Liiga lihtne ja populaarne on olla patsifist. Samas ma ei ole mingi hull sõjafänn - lihtsalt niipalju, kui ma asja meedia vahendusel näind olen, on liitlased ikka väga korralikult oma ülesandeid täitnud (tunnistan, endale et mingil määral on alati tegu propagandaga mõlema osapoole puhul). Samas Iraagi pool on silmapaistnud erilist nilbuste ja inimõiguste rikkumistega...
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

            tundub et h.m.murduchi soovitud/ennustatud tuumatalv on saabunud eestisse

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

              Edit:Ei tasu ikka lakku täis peaga kirjatükkidega tegelema hakata... :P
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                Originally posted by greenday


                Originally posted by dakrazy


                targem selline pommiteema jätta rahule, see ikka külma sõja aega kuuluv.
                arvan, et hetkel ei ole maailmas ühtegi riiki, isegi mitte organisatsiooni (kuritegelikku), kes tuumapommi kasutaks. veel enam selliseid kilotonniseid. hoopis huvitavam teema on, mis me suured vennad - riigid nende tuhandete lõhkepeadega siis teevad, kui nende \"realiseerimisaeg\" läbi saab! - kuid see käib juba teise pealkirja alla.
                Oh boy. Vot need kilotonnised on ikka eriti vihase kärakaga!
                Tavaliselt olen ma hoidunud mõttetutest lühisõnumitest, aga seekord:
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                  Mida enam sõda venib ,seda rohkem minu sümpaatia Iraagi poolele kaldub . Mitte ,et ma Husseini pooldaks aga tundub siiski et enamus rahvast võitleb jänkidele vastu ,rääkigu ameerika propagandamasin mida tahes.
                  Jänkid teevad endale karuteene ,varsti vihatakse neid terves maailmas ja siis alles terrorismiks lahti läheb.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                    Kui sul on selja taga viie meetri kaugusel pystoliga vennike, kes sul v6idelda k2sib ja vastased paarisaja meetri kaugusel, siis tundub, et pystoliga tegelase soovi t2itmine on tunduvalt tervislikum. Ja eks on paljudel meeles, kui j2nkid lubasid 1991.a. ylest6usnutele appi tulla, aga...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN
                      Mida enam sõda venib ,seda rohkem minu sümpaatia Iraagi poolele kaldub . Mitte ,et ma Husseini pooldaks aga tundub siiski et enamus rahvast võitleb jänkidele vastu ,rääkigu ameerika propagandamasin mida tahes.
                      Jänkid teevad endale karuteene ,varsti vihatakse neid terves maailmas ja siis alles terrorismiks lahti läheb.
                      Ka näiteksEgiptuses elatakse Iraagile tuliselt kaasa, nagu teatab BBC kohalik kaastöötaja:
                      Cairo, Egypt :: Heba Saleh :: 1011GMT

                      Where are the defenders of Baghdad?

                      That\'s the question many Egyptians are now asking. There\'s mounting anxiety here that the much-awaited Iraqi resistance might not materialise.
                      The Egyptian public had been hoping that the coalition will be drawn into fierce door to door urban warfare and that that\'s where they might take a real drubbing.
                      But the ease with which American tanks rolled into central Baghdad has bewildered people here. They haven\'t lost hope, but they\'re worried.
                      There\'s no admiration for Saddam Hussein in Egypt. But they\'ve cheered every act of Iraqi resistance, no matter how small, seeing it as an attempt to salvage the Arab dignity.

                      Bagdadist tulevad teated paistavad küll sedamoodi, et Rahvuskaardist ameeriklastele vastast pole. Ilmselt on viimaste otsustada, millal ja kuidas nad otsustava lahingu ette võtavad.
                      Õnneks on seega lootust, et see õudus seal peagi lõpeb. Mis muidugi ei tähenda, et ta ei võiks uuesti alata kusagil mujal.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN
                        Jänkid teevad endale karuteene ,varsti vihatakse neid terves maailmas ja siis alles terrorismiks lahti läheb.
                        Eks see ole ikka igalpool nii,et mida võimsam oled ,seda rohkem sind vihatakse.Suht hiljuti oli siin foorumis trendiks vihata Prantsuse jalkakoondist.ManU vihkajatest kah kuskil puudust pole ,aga otsi lolli ,kes viitsiks näit. Sunderlandi vihata.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                          Mina!!! Tean paari veel...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                            Tundub, et sõja lõpp on nüüd käegakatsutav. Saddami rezhiimist pole Bagdadis enam suuremat märki, isegi BBC sealsed korrespondendid teatavad täna, et nende \"valvurid\" ei ilmunud täna enam tööle. Bagdadi teatud osades võetakse ameeriklasi rõõmuga vastu ja vana korra sümboleid hävitavad linnaelanikud ise. Ma ei tea, mis juhtub põhja pool pealinnast, kus veel osa territooriumist on Saddamile lojaalsete vägede käes, aga Bagdad on iga hetk langemas.
                            Mis vanamehest endast on saanud, ei tea praegu keegi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Mida enam sõda venib ,seda rohkem minu sümpaatia Iraagi poolele kaldub
                              kui ikka ajalehtedest ja netist vaatad sõjaohvreid, siis on ikka imelik küll...bush ei saa tõesti vist ise kah aru, mida ta sealt tahab. ja kui ta panebki mingi oma jope sinna troonile, ei andestataks talle never seda, et ta nii palju tsiviilelanikke(süütuid ohvreid) tappis. osama kuulutas kah veel püha sõja välja ning sellele jamale vist tõesti lõppu niipea ei tule. äkki see surmav kopsuviirus kah osama või husseini töö, levib ju toogi ainult aasias.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Iraagi sõda\'

                                Originally posted by Cravedigga
                                äkki see surmav kopsuviirus kah osama või husseini töö, levib ju toogi ainult aasias.
                                Kunagi, kui tsipa vanemaks saad, õpid äkki ülikoolis sellist huvitavat ainet nagu loogika. Kuni loogiline mõtlemine välja ei ole kujunenud, piirdud ehk jalgpalliteemaga siin foorumis? Nothing personal etc.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X