320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    Originally posted by K1ly


    Ütleme nii et ma vihka kedagi lihtsalt mulle ei meeldi mõned nagu näiteks Real Madrid ja Prantsusmaa
    Kas see on vihkamine või sis on need klubid/koondised lihtsalt ebasümpaatsed? Vahe on suur...

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      ütleme nii et ebasümpaatsed oleks real täis jalgpallureid keda ma ei salli kohe mitte siis ma vihkaks reali aga seal ju becks raul figo jpt ainult ronaldo on seal keda ma vihkan
      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


      Koss on lahe

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Originally posted by Lünk
        mcnamarale teadmiseks, et nagu Alo juba ytles on rahvus seotud esivanemate päritoluga. Nagu sina meil siis veel ei tea, on Alzeeria tänapäeva elanikele aluse pannud järgmiste rahvusgruppide liikumised:
        Esimesed asukad alzeerias olid foiniiklased kes jöudsin nenedele aladele milllgi 4 sai eKr. Järgmine suurem sisseränne Alzeeria aladele toimus 7 saj peale Kristust siis veel yhtsest islami riigist, mis hiljem jagunes kolmeks. Sest ajast ongi alzeeria pölisasukateks saanud araablased, nendega on segunenud allesjäänud väike foiniiklaste grupp ja löunapoolt sisse rännanud neegrid, peamiselt Mali ja Nigeeria aladelt.
        Tänan selle suurepärase ajaloolise ülevaate eest, aga küsin veelkord: mis on sel kõigel pistmist Zinedine Zidane\'iga? Või siis kõige vihatuma klubi ja maaga? Kuna ilmselgelt ei ole, siis hoia oma rassistlikud mõtteavaldused endale.
        Alo (ja mõne teisega) on sellesisulised vaidlused siin tõepoolest juba peetud. Otsi üles, kui huvitama peaks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          Originally posted by mcnamara


          Originally posted by Lünk
          mcnamarale teadmiseks, et nagu Alo juba ytles on rahvus seotud esivanemate päritoluga. Nagu sina meil siis veel ei tea, on Alzeeria tänapäeva elanikele aluse pannud järgmiste rahvusgruppide liikumised:
          Esimesed asukad alzeerias olid foiniiklased kes jöudsin nenedele aladele milllgi 4 sai eKr. Järgmine suurem sisseränne Alzeeria aladele toimus 7 saj peale Kristust siis veel yhtsest islami riigist, mis hiljem jagunes kolmeks. Sest ajast ongi alzeeria pölisasukateks saanud araablased, nendega on segunenud allesjäänud väike foiniiklaste grupp ja löunapoolt sisse rännanud neegrid, peamiselt Mali ja Nigeeria aladelt.
          Tänan selle suurepärase ajaloolise ülevaate eest, aga küsin veelkord: mis on sel kõigel pistmist Zinedine Zidane\'iga? Või siis kõige vihatuma klubi ja maaga? Kuna ilmselgelt ei ole, siis hoia oma rassistlikud mõtteavaldused endale.
          Alo (ja mõne teisega) on sellesisulised vaidlused siin tõepoolest juba peetud. Otsi üles, kui huvitama peaks.

          Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib mcnamara oma primitiivsete, solvavate ja lahmivate mõtteavaldustega, mis jalgpalli ei puutu suhteliselt närvidele. Parem kui ta tõlgiks oma artikleid Liverpoolist edasi.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            Originally posted by indrek
            Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib mcnamara oma primitiivsete, solvavate ja lahmivate mõtteavaldustega, mis jalgpalli ei puutu suhteliselt närvidele. Parem kui ta tõlgiks oma artikleid Liverpoolist edasi.
            Mida ma peaksin sellele vastama vastama? See, kes arvab asjadest pisut teisiti kui sina, ei tohi oma suud lahti teha? Miks nii?
            Palun saada privaatsõnumitena oma isiklikud solvangud.

            Luban koristada siit selle teate niipea, kui sina enda omaga samamoodi teed.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              vihatuim klubi on minu jaoks Real Madrid.vihatuim koondis on brasiilia.
              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  Originally posted by greenday


                  Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine.
                  Justnimelt SINU MEELEST,mitte minu.Ma ei vihka Reali sellepärast et see trendikas on,vaid omadel põhjustel.Zidane varem meeldis mulle,kuid nüüd ta platsil ülbeks läinud.
                  Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by doggi20


                    Originally posted by greenday


                    Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine.
                    Justnimelt SINU MEELEST,mitte minu.Ma ei vihka Reali sellepärast et see trendikas on,vaid omadel põhjustel.Zidane varem meeldis mulle,kuid nüüd ta platsil ülbeks läinud.
                    ülbeks läinud? mina kül nii ei arva.too mõni näide
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Originally posted by mcnamara
                      Originally posted by indrek
                      Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib
                      Mida ma peaksin sellele vastama vastama? See, kes arvab asjadest pisut teisiti kui sina, ei
                      Sa võiksid vastata sellele, mis mindki huvitab - milline Lünga mõtteavaldus see rassistlik (üht rassi teisest halvemaks/vähemväärtuslikumaks/Untermenscheniks pidav) oli?

                      Alo

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        noh tegel\'t on see rohkem \'yldine jalgpall\', mitte niiv6rd OT, kust saame lugeda korvpalli& ralli jms toredate asjade kohta
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          mule ei meeldi boca juniors ja manu. boca sellepärast ,et ta on mu lemmik klubi(river plate)suurim konkurent,manu on aga mingite lollide pilude teiste kuulsuse_narride lemmik klubi ( see ei käi muidugi kõigi kohta )

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                            Originally posted by mxm


                            mule ei meeldi boca juniors ja manu. boca sellepärast ,et ta on mu lemmik klubi(river plate)suurim konkurent,manu on aga mingite lollide pilude teiste kuulsuse_narride lemmik klubi ( see ei käi muidugi kõigi kohta )
                            vaata ka ikka mida suust välja ajad
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                              kurat siin on ikka erilised kriitikud ,üks kõik mida ütlen alati on kellegil midagi kobiseda

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                                Originally posted by Alo
                                Sa võiksid vastata sellele, mis mindki huvitab - milline Lünga mõtteavaldus see rassistlik (üht rassi teisest halvemaks/vähemväärtuslikumaks/Untermenscheniks pidav) oli?

                                Alo
                                Kui mulle nii otsene küsimus esitatatakse, siis hea küll: minu jaoks on rassistlik jalgpallurite etnilise päritolu sellises kontekstis väljatoomine. Ja eriti veel selle sidumine (hilisemas postituses) ajalooliste sündmustega, millistel puudub igasugune side Prantsuse jalgpalluritega.

                                Meenutuseks siia see, mida Lünk kirjutas:
                                \"Prantsusmaad ei salli ma samuti, et nad kipuvad end vöörastwe sulgedega ehtima. Yle poolte pöhikooseisu meestest on Senegalist lihtsalt ära ostetud, oma trikoloori alla. Samuti pole neil yhtegi päris Prantsuse päritolu superstaari (Zidane on ju pooleldi bask ja Henri on mingi Aafrika taustaga), ise nad aga ometigi laijavad \"oma\" superstaaridega.\"

                                Mitte keegi ei saa võtta minult õigust sellistele mõtteavaldustele vastu vaielda.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X