320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna midagi paremat teha ei olnud, siis vaatasin isegi..
    Belgia, Portugal ja Belarus olid ainsad kuulatavad.
    Pede-poiss (Vaido Neigaus?) Serbiast pääses ka edasi

    Eesti laul oli sitt, aga parem kui nii mõnigi mis edasi sai.





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      päris korralik doos jälkust tuli telekast
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        päris korralik doos jälkust tuli telekast
        no raadiost tuli korralikult puhast kulda
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          mida helli, see Serbia on niigei ikka
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Birgit õigemeel Ja Koit Toome Oleks Edasi Pääsenud!

            Kommentaar


              tra ma ei saa aru miks selline laul eesti poolt saadeti...kedagi ei koti see alternatiivne muusika eurokal...Rapuntsel või selle õigemeele ja toomega oleks kindlasti edasi saanud, aga ju heidit ei koti see eurovisioon kahjuks...
              Ja vaikselt ka mind enam ei koti...see hääletamine jms...laule ma uurin ikka.
              Sellel aastal näiteks avastasin sellise toreda artisti nagu Jessy Matador Prantsusmaalt..Vaikselt hakkan uurima tema teisi laule. Eurolaul igatahes on ülikõva tema poolt.
              Loodan, et teised tema lood on ka normid.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                tra ma ei saa aru miks selline laul eesti poolt saadeti...kedagi ei koti see alternatiivne muusika eurokal...Rapuntsel või selle õigemeele ja toomega oleks kindlasti edasi saanud, aga ju heidit ei koti see eurovisioon kahjuks...
                Ja vaikselt ka mind enam ei koti...see hääletamine jms...laule ma uurin ikka.
                Sellel aastal näiteks avastasin sellise toreda artisti nagu Jessy Matador Prantsusmaalt..Vaikselt hakkan uurima tema teisi laule. Eurolaul igatahes on ülikõva tema poolt.
                Loodan, et teised tema lood on ka normid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  no raadiost tuli korralikult puhast kulda
                  indeed
                  1010
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    tra ma ei saa aru
                    kedagi ei koti... heidit ei koti...
                    Ja vaikselt ka mind enam ei koti...
                    No näed, saad ju aru küll
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar




                      tavaline euroka lugu
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        ilusaid naisi oli see aasta?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          ilusaid naisi oli see aasta?
                          Juure ja Kivirähki sõnul tänavu Vulgaarsed Ida-Euroopa litsid puudusid.

                          Uskumatult kombel leian end siit teemast taas, kuid tahtsin märkida et Juur ja Kivirähk aitasid esimese poolfinaali otsast lõpuni läbi teha, tänud neile. Meelde jäi ka paar lugu, mis teistest selgelt eristusid, Eesti loo kohta muidugi enam sõna ei võta, sellest sai juba peale kohalikku eelvooru räägitud, küll aga jäi meelde näiteks Malta, mis teistest ikka selgelt paremini kõlab ja jääb ka euroloo piiridesse. Miks mitte võitja?
                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          Hea kuulamise alla liigitaksin veel selle Belgia poisi, koos kitarriga muidugi ja lisaks bosniakid, kes üllatasid ka millegi erinevaga.

                          Kommentaar


                            mitu viiuldajat teise vooru sai?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              mingid liblikad said küll finaali. edu neile. saast.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                "Näe, vaata, sellel kasvasid tiivad persest välja"
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X