320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See tuletas meelde, et omal ajal kui originaal korralikult YT oli, ma vist seda ei linkinud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      eurovisioon, see selleks....aga ei tea, mis värk Lennal selle s-tähe hääldamisega oli

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Suht mitte midagi ütlev lugu. Tüüpiline raadio hitt mis pubekatele meeldib. Rahvas valis, siis olgu rahul ka. Isiklikult hoidsin orelipoisile pöialt. Mimicryl oli ka hea lugu, aga eurovisioonile poleks sobinud.
        A sellised mainstream hittid tavaliselt saavatki eurol hea koha. Jumal tänatud, et su isiklikud ei võitnud, nad poleks eurovisioonil kuhugile jõudnud. Ja jälle oleks küsimus, miks me seal osaleme.

        Züriile võiks kah ikkagi selgitada asja. Välismaalane vaatab Orelipoissi või ja mõtleb, et muhvigi ei saa aru. Suurem osa finalistidest laulab ikka rämeda aktsendiga, häiriv.

        Kommentaar


          kas kõikidel esinejatel tuli tümps lindi pealt või? pearu laulis oma bändiga ainult täiesti laivis, pillidel juhtmed ja trummidel mikrid.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            A sellised mainstream hittid tavaliselt saavatki eurol hea koha. Jumal tänatud, et su isiklikud ei võitnud, nad poleks eurovisioonil kuhugile jõudnud. Ja jälle oleks küsimus, miks me seal osaleme.

            Züriile võiks kah ikkagi selgitada asja. Välismaalane vaatab Orelipoissi või ja mõtleb, et muhvigi ei saa aru. Suurem osa finalistidest laulab ikka rämeda aktsendiga, häiriv.
            No offens, aga sa pole ikka kogu selle konkursi ideest munnigi aru saanud.
            Ehk kui öelda piltlikult, siis Purga ja co idee on tutvustada head ja ausat eesti muusikat, mida ainsana oli sellel korral Orelipoisi laul. Eurovisioon on sinna poogitud juurde ETV pedekamba poolt, kellele on see Eurovisioon nii oluline, et kui sa ei ühendaks Eesti laulu eurokaga, siis tehtaks eraldi konkurss ja kui seda tehtaks, siis ei oleks Eesti laul kusagil eetris.
            Ja miks on Orelipoiss aus? Sest see mees loob muusikat, mitte ei loo mingit kahtlast toodangut, mis võiks-peaks kusagil võitma või meeletult raadiotes mängima. Muusika peaks olema ikkagi kunst ja inimese eneseväljendus, mitte mingi klantspilt, kus meeletult mõeldakse, et mis ikka inimestele meeldima peaks. Sama käib muide filmide kohta, et ... aaa, nüüd saan ma enda jutu mõttetusest isegi aru...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No offens, aga sa pole ikka kogu selle konkursi ideest munnigi aru saanud.
              Ehk kui öelda piltlikult, siis Purga ja co idee on tutvustada head ja ausat eesti muusikat, mida ainsana oli sellel korral Orelipoisi laul. Eurovisioon on sinna poogitud juurde ETV pedekamba poolt, kellele on see Eurovisioon nii oluline, et kui sa ei ühendaks Eesti laulu eurokaga, siis tehtaks eraldi konkurss ja kui seda tehtaks, siis ei oleks Eesti laul kusagil eetris.
              Ja miks on Orelipoiss aus? Sest see mees loob muusikat, mitte ei loo mingit kahtlast toodangut, mis võiks-peaks kusagil võitma või meeletult raadiotes mängima. Muusika peaks olema ikkagi kunst ja inimese eneseväljendus, mitte mingi klantspilt, kus meeletult mõeldakse, et mis ikka inimestele meeldima peaks. Sama käib muide filmide kohta, et ... aaa, nüüd saan ma enda jutu mõttetusest isegi aru...
              No see idee millest ma midagi aru ei saa on suht läbikukkunud idee.

              Kommentaar


                Kust otsast ta läbikukkunud on? Idee on tutvustada laiemale üldsusele Eesti muusikat ja seda ka tehakse ju.

                Kommentaar


                  Ma praegu ei viitsi pikalt kirjutada, aga olen samuti sedameelt, et asja tuleks võtta ikkagi Eesti Laul konkurisna, mitte eurovisiooni eelvooruna. Miskipärast aga see Eurovisioon läheb nii paljudele korda, kuigi väidetakse vastupidist
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    kas kõikidel esinejatel tuli tümps lindi pealt või? pearu laulis oma bändiga ainult täiesti laivis, pillidel juhtmed ja trummidel mikrid.
                    Kas see nii ei ole, et vokaal PEAB olema live ja instrumentaal PEAB tulema lindilt? Minu arust vähemalt seal nö päris euroka finaalis olid kunagi sellised reeglid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kas see nii ei ole, et vokaal PEAB olema live ja instrumentaal PEAB tulema lindilt? Minu arust vähemalt seal nö päris euroka finaalis olid kunagi sellised reeglid.
                      eesti laulus on nii, et vokaal ja taustavokaal tulevad otse aga pillid ja muud asjad fonopealt. Pearu bändi kohta oli live saundi kohta ikka kahtlaselt hea heli. Need mikrid-juhtmed võisid olla sellepärast, et paistaks nagu päris.

                      Kommentaar


                        küsimus: mis funktsiooni täidab fraas "I wanna meet Bob Dylan" selles Outloudzi loos? ma juba mitmendat korda loen laulusõnu, aga ikka ei taipa, miks Bob Dylaniga kohtuda tahetakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Ma praegu ei viitsi pikalt kirjutada, aga olen samuti sedameelt, et asja tuleks võtta ikkagi Eesti Laul konkurisna, mitte eurovisiooni eelvooruna. Miskipärast aga see Eurovisioon läheb nii paljudele korda, kuigi väidetakse vastupidist
                          Jah, aga sel juhul oleks Eurovisioonile eraldi eventi vaja. Eurovisioon läheb Euroopale väga palju korda ja andekad artistid võivad sealt kenasti tuule tiibadesse saada. Aga sinna pole mõtet saata ettemääratult failmisele kuuluvaid lugusi.

                          Kui need kaks asja oleks eraldi, siis saaks mõlemad parema kvaliteedi. Aga noh majanduslangus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas präänik Vaata postitust
                            küsimus: mis funktsiooni täidab fraas "I wanna meet Bob Dylan" selles Outloudzi loos? ma juba mitmendat korda loen laulusõnu, aga ikka ei taipa, miks Bob Dylaniga kohtuda tahetakse.
                            Nad isegi vist vastasid sellele küsimusele Ringvaate saates või kuskil, et see lause lihtsalt kõlas hästi ja siis tulid nad mõttele, et see sinna laulu sisse panna. Suht lamp.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Jah, aga sel juhul oleks Eurovisioonile eraldi eventi vaja. Eurovisioon läheb Euroopale väga palju korda ja andekad artistid võivad sealt kenasti tuule tiibadesse saada. Aga sinna pole mõtet saata ettemääratult failmisele kuuluvaid lugusi.
                              Ma ei tea ausalt öeldes ühtegi viimase 10 aasta võidulaulu esitajat, kes oleks mingisugusegi tuule tiibadesse saanud. Võibolla Rybak ja Lena, aga ülejäänud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kust otsast ta läbikukkunud on? Idee on tutvustada laiemale üldsusele Eesti muusikat ja seda ka tehakse ju.
                                No mulle tutvustati asja tänu sellele, et ma sain finaali kutse, suht igav oli.

                                Aga kui asja point oleks sinu point, siis võiks kõik lood eesti keeles kah olla. Muidu Mimicry staar arvab, et nende aktsendiga laulmine inglise keeles on tore - EI OLE!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X