320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


    See laul oleks omal ajal Icemanil erektsiooni ilmselt tekitand.
    See ongi erektsiooni tekitav laul. Äärmiselt professionaalne esitus, kaugelt parem kui enamikel tänastel toladel. Täielik müsteerium, et nii tugeva loo ja hea häälega lauljaga ei võidetud toona.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Enam-vähem. Polnud enam nii suurt röökimist ja koledat asja nagu proovides oli. Et polnud küll perfektne, aga midagi hullu ka eile ei olnud. Kaamerate töö on korraldajate poolt üks viletsemaid võrreldes viimaste aastatega. Kaamerasse ei jäänud kahjuks see koht, kus üks eesti tantsupoiss hüppas saltoga lavalt alla.
      mkay. suhteliselt toorelt kõlas algfaasis. võib-olla peabki nii olema. sellest ka küsimus.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        ...ma vahetaks 10 Eurovisiooni võittu selle vastu et Eesti jalgpallikoondis saaks MMi või EM finaalturniirile ja 25+ eruroviisu võittu selle vastu et jalgpallurid saaks poolfinaali! Ja ma tean et selliseid on palju. Ei suuda ära imestada milla eestlaste Eurovisiooni-hullust... mõttetu!
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Eesti võidab homme selle tsirkuse ära, uskuge mind! Eestil lihtsalt on parim laul, midagi pole teha noh ja fänne on ka palju.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Mul on piinlik, et eestlased võrdlevad jalgpalli eurovisiooniga...eurovisiooni klounideparaad ei küündi praegu ega ka tulevikus jalgpalli MM-ini!

            Kommentaar


              Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
              Eesti võidab homme selle tsirkuse ära, uskuge mind! Eestil lihtsalt on parim laul, midagi pole teha noh ja fänne on ka palju.
              Sa ikka Prantsusmaa lugu oled kuulanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Kas mu elu on siis tõesti nii mõtetu?
                Hea, et lõpuks aru said.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Sa ikka Prantsusmaa lugu oled kuulanud?
                  Olen kuulanud, midagi erilist seal ei näe, pigem Rootsi oma suht hea, võimalik esikoha peale võitlev lugu.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Sa ikka Prantsusmaa lugu oled kuulanud?
                    Mis Prantsusmaa?Võit läheb Põhja-Euroopasse.
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Baltikumi.

                      Kommentaar


                        Baltikumi põhjapoolseimasse riiki.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Olin just üles otsinud ziletti ja lasknud kausi sooja vett täis kui üks tvn`i pealt tuli see http://www.youtube.com/watch?v=RWiNzIrn1_0lugu.
                          Ja ma leidsin edasi elamiseks põhjuse.

                          Sisuliselt pidanuks seegi lugu su suitsiidimõtted ära pühkima. http://www.youtube.com/watch?v=pXouSYabDig

                          Kommentaar


                            Tänane proov eestil oli suurepärane imo. täna siis mängiti teist korda läbi ka hääletamine proovis ja kuskilt on infot tulnud, et häälte jagamise järjekord on sama ka täna õhtul, mis siis täna oli proovide ajal, kui hääletamine random numbritega läbi mängiti...seal siis läti oli viimane punktide andja ja paljud fännid nüüd spekuleerivad, et lätilt tuleb eestile 12 punkti ja meie võidame..



                            EBU siis lubas, et see hääletamise järjekord tuleb selline, mis säilitaks pinge kuni viimase hääletajani.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Iceman ja teised, mis sellest arvate http://publik.delfi.ee/news/eestilau....d?id=45937015.

                              Võib vist kasutada Angelo kuulsat väljendit "ettenutmine"
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Järjekorda vaadates paistab, et kõik suuremad favoriidid esinevad täna siis pigem show alguses. Eks varsti paistab, kas see tuleb kokkuvõttes kasuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X