320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meireles Vaata postitust
    Oo, Saksamaa lugu on täitsa vinks-vonks ju.
    Tema eelmise aasta looga võrreldes üsna jama.
    Ma oleks oodanud midagi etemat.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Jeah, minu hääl läheks/b ka Soomele.


      hipi nagu ma olen.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Kas Valgevene võib ka võita?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Tema eelmise aasta looga võrreldes üsna jama.
          Ma oleks oodanud midagi etemat.
          Eelmise aasta võitjatel ongi tihti suht nigelad lood, mis finaalis on suht tagaosas.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Saksamaa lugu oli Lenale täiesti ebasobiv... Soome laul seni kõige parem olnud, Rootsi kah enam vähem nagu ütlesin, võiks juba hääli andma hakata, kõrvad kohati jooksevad sitavett, õnneks on olemas kivirähk ja juur!
            FC Flora

            Kommentaar


              Soome, Taani on hetkel minu jaoks teemas ja siis põhimõtteliselt tulebki Getter. Loodame kõrget kohta.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Kas Valgevene võib ka võita?
                "I love Belarus" sai edasi või? ;D

                Kommentaar


                  On asi ainult minus või Taani laul on VÄGA sarnane ühe kuldse trio kunagise laulu moodi?

                  Kommentaar


                    Kahjuks või õnneks mitte

                    budulojusele ja Pähklile vastuseks siis...
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                      Kahjuks või õnneks mitte

                      budulojusele ja Pähklile vastuseks siis...
                      aga mida seltsimees lukasenko selle peale ütleks,et valgevene ei võida?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kas Valgevene võib ka võita?
                        Lukashenko laul ei läinud poolfinaalis €urorahvale peal. Seega ei

                        Kommentaar


                          kas keegi sellest teemast ka kaine üldse on?või kõik juba õllesed?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            kas keegi sellest teemast ka kaine üldse on?või kõik juba õllesed?
                            viinased.

                            Kommentaar


                              Ei oska öelda, kuid millegipärast tundub Islandi laul mulle täitsa ok

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                kas keegi sellest teemast ka kaine üldse on?või kõik juba õllesed?
                                Täna eelistan konjakit, aga purjus inimeseks end küll ei nimetaks.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X