320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

    Kurat võtaks lastelt moobilid käest ära võtta!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

      Algselt postitas Indrec


      Kurat võtaks lastelt moobilid käest ära võtta!
      Let\'s Get Loud sai suurema osa häältest tavatelefonilt helistanute käest

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

        No kurat...Alaealistel helistamine keelatud !

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

          Magama tulnuks saata nad sel juhul, no kuhu sa siukse looga lähed ? Fuhh

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

            Ei näinud küll \"kahjuks\" kogu show\'d, aga võiduloo taasesitus õnnestus minulgi ära kuulda.
            Mida ma nägin oli aga täielik plaadikriipimise mõnitamine, kurat võtaks!
            Eurovisiooni mahategemise peale ei hakka parem energiat raiskama, soovitan lihtsalt kõigil juba tuleval reedel! oma sammud Hollywoodi seada: Scratch Perverts näitab, kuidas tegelikult vinüüle vägistada tuleb!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

              Täielik pask!



              ei oska muud öeldagi rohkem
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                Igati lõbus on lugeda kuidas pubekaid kirutakse ja sõimatakse
                Aga kui ise nii tähtsaks peate seda jurovisiooni siis miks 14-17 vanused neile 12-13 aastastele helistamisega ära ei teinud? Veel parem kui eesti juba teist aastat järjest mingi tilulilu sinna saadaks a la see krishnaiid ja kapuutsivennad? Tütrekestest sirguvad vähemalt aplad miisud ma loodan
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                  Algselt postitas marcello


                  Igati lõbus on lugeda kuidas pubekaid kirutakse ja sõimatakse
                  Aga kui ise nii tähtsaks peate seda jurovisiooni siis miks 14-17 vanused neile 12-13 aastastele helistamisega ära ei teinud? Veel parem kui eesti juba teist aastat järjest mingi tilulilu sinna saadaks a la see krishnaiid ja kapuutsivennad? Tütrekestest sirguvad vähemalt aplad miisud ma loodan
                  need 12-13 aastased tunduvad olevat mingi eri liiki loodusjõud ja selle vastu ei saa
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                    Kuna eestlasteni jõudis info, et šveitsi esindab eurovisioonil sellel aastal Vanilja Ninja, siis solidaarsusest šveitslastega otsustasid ka eestlased sellel aastal lauljaid eurovisioonile mitte saata ....
                    299195

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                      Algselt postitas Juveman


                      Eurovisooni fänn pole ma kunagi olnd. Ent no Vanilla Ninja koopia võitu ei väärind. Kui esimese kuulamise järel meeldis aint Rebecca - Have You Ever ning Cardinals ka tundus ok, siis teistkordse kuulamise järel hakkas meeldima ka Laura-Moonwalk ja Eesti Kyle Minogue esitus oli lavalise poolepealt üks paremaid.

                      Kokkuvõttes - 12-13 aastased Vanilla Ninja fännid otsustasid tänavuse võitja, igati kift.
                      Juvemani seisukohad on täitsa OK.. Ma erinevalt siin mõnest ppuukõrvast eristasin kõiki laule täitsa pingutuseta ja pooltes juba jõudsin ka üsna selgusele, misk nad sinna võistlema on saadetud.
                      Mulle meeldis isegi Clow mõlemad lood, aga no põhimõtteliselt oli Laura kõige sümpaatsem. Rebeccast ja Ehast ei saanud mööda vaadata-päris head olid. Aga no enne Cardinalsi oleks ma eelistanud Ojametsa isegi. Cardinals oli minu jaoks nagu Suntribe - kui siis ainult Euróle...No ja sinna nad läksidki. Inglise keele tunde paarile ja enne esinemist nats ectasit ja ma arvan, et tuleb ära küll.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                        Kas mulle ainult tundus nii või kuulusid Suntribe-i koosseisu tõesti ka Laura ja Rebecca?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                          Algselt postitas Diana


                          Kas mulle ainult tundus nii või kuulusid Suntribe-i koosseisu tõesti ka Laura ja Rebecca?
                          nii oli na

                          mulle see lugu meeldis ka na ,täitsa lõbus oli siuke na
                          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                            Kusjuures good point...Seda mainiti kuskil ja eks kui keegi otse välja ei ütle, siis saame seda ETVst kohe kordusest tsekata. Ja tsiteerides vanemat uudist:

                            \"Hommikuprogrammi Eurolaulja otsingu esimene tulemus on võimas: lisaks meie konkursi võitnud Laura Põldverele pääses Eurolaul 2005 finaali ka trio Suntribe, kus laulavad samuti meie võistluse finalistid.

                            Laurale kirjutas Sven Lõhmus loo \"Moonwalk\", Suntribe esitab laulu \"Let\'s Get Loud\". Suntribe\'i koosseisus on lisaks Laurale ka Mari-Leen Kaselaan ja Rebecca Kontus, kes laulsid tublilt meie konkursi finaalis klubis Parlament, kus mõlemad pälvisid eriauhinna.

                            Mõlemad lood on salvestatud Downtown Stuudiotes, miksijaks Johannes Lõhmus.\"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                              \"Rahva oma kaitse\": alaealiste Ukrainasse toimetamine tuleb odavam, neile saab lapsepileti osta
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                                Vähemalt oskab Vaiko sitast saia teha.
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X