320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Originally posted by dannar


    Originally posted by SleepWalking

    vox populi vox dei.
    äkki küsiks eesti jalgpallikoondise koostamisel ka rahva e. jumala nõu?
    Sellisel juhul oleks Zelinskil ja Kristalil koht koondises kindlalt tagatud
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      Originally posted by dannar
      äkki küsiks eesti jalgpallikoondise koostamisel ka rahva e. jumala nõu?
      kuidas on omavahel seotud eesti jalgpallikoondise koostamine ning eurovisioonil eestit esindava laulu valimine? müstika.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        Juur ja Kivirähk ütlesid eile R2es kommenteerides õigesti - eestlane peab ikka püsti loll olema, et helistada ja teistele otsustavaid hääli anda. Nagu näha mõned lollid siiski leidusid, isegi kiitlevad veel.

        Muidu tulemus ei üllatanud, idiootse lauluga ei saagi midagi saavutada. Ajugeeniused. Võiks aru saada, et seal müüb vaid europopp.

        Ja lõpetuseks veel üks küsimus: kui sa võidad sittade laulude festivali, kas siis su laul on eriti sitt või natuke vähem sitt?

        Mõelge selle peale.

        Sleepile: selline Eesti kärab küll.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          Originally posted by dannar
          taa. hea juhe oled.
          ?

          on palju asju, mis mulle selle rahva juures ei meeldi. aga samas on minu jaoks iseenesest mõistetav, et rahvas väärib enda valikuid. nii neid, keda valitakse valimistel kui neid, keda valitakse eurovisioonil. sulle on mul ainult üks palve. ära palun enam vasta

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            Originally posted by Martin

            Juur ja Kivirähk ütlesid eile R2es kommenteerides õigesti - eestlane peab ikka püsti loll olema, et helistada ja teistele otsustavaid hääli anda. Nagu näha mõned lollid siiski leidusid, isegi kiitlevad veel.
            Ja väga õigesti ütlesid! No ma ei näe mingit põhjust, miks peaksin end mingite mõttetute lugudega üldse vaevamagi... lisaks selle hääletamisrõõmu eest veel mingit raha välja käima, ja seda mitte vähe vms vist. EI, aitäh!
            Minu jaoks piisas täiesti sellest, et sain kuulda, kuidas Eesti ei pääsenudki finaali või midagi... Nii kurb!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              ise hääletan juba aastaid venemaa poolt. lihtsalt selleks, et näha kuidas ja mida venelased selle eurovisiooniga peale hakkavad

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                Originally posted by dannar


                ise hääletan juba aastaid venemaa poolt. lihtsalt selleks, et näha kuidas ja mida venelased selle eurovisiooniga peale hakkavad
                uss oled:P , las nad panevad selle raha parem tuumajaamade korrastustööde alla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by dannar
                  taa. hea juhe oled.
                  ?

                  on palju asju, mis mulle selle rahva juures ei meeldi. aga samas on minu jaoks iseenesest mõistetav, et rahvas väärib enda valikuid. nii neid, keda valitakse valimistel kui neid, keda valitakse eurovisioonil. sulle on mul ainult üks palve. ära palun enam vasta
                  kahtlemata väärib rahvas oma valikuid. näiteks praegust presidenti. samas on president heaks näiteks olukorrast, kus liiga palju inimesi hakkas üheskoos asja otsustama - tulemus oli umbes paremuselt kaheksas valik.
                  oma töökohast tingituna peaksid teadma suhteliselt hästi, mis juhtub, kui lasta rahval ise valida. kui korraldaks näiteks referendumi küsimusega: \"kas teile meeldiks, kui üksikisiku tulumaks oleks 0% ja miinimumpalk 10000.-\"? rahvas teeks oma süüdimatu valiku. seetõttu tohib küsida ainult sääraselt, et midagi ei saa perse minna.

                  mõelge hetkeks. isegi lihtlabase eurovisioonilaulu valiku suudab rahvas perse keerata. kui nüüd veel pisut järele mõelda, siis on see päris õudne fakt. seega üleskutse minu poolt - hoidke pööbel otsustusest eemal.

                  lisaks on naiivne loota, et eesti kärbes suudab valida sita, mida keskmine euroopa kärbes heaks sitaks peab. alguses ma arvasin, et see peaks olema teoreetiliselt võimalik. tegin siiski süsteemianalüütiku kohta andeksandmatu vea - see, et kahte objekti sama verbaalse terminiga määratletakse, ei tee neid mitte võrdseteks. pigem on tegemist defineerimisveaga. mitte lihtsalt sitt, vaid eesti sitt ja euroopa sitt. need pole üks ja seesama. vabandust.

                  ja veel üks vabandus. OT pärast. mis eurovisiooni ennast puudutab, siis ei saaks mul rohkem ükskõik olla. loodan siiski, et andsime kõva lahingu ja lahkusime lavalt lippude lehvides. ajakirjandus räägib vaid katastroofist. kindlasti oli seal ka midagi ilusat. paljast ihu näiteks?

                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Originally posted by rohelineKonn
                    ja veel üks vabandus. OT pärast. mis eurovisiooni ennast puudutab, siis ei saaks mul rohkem ükskõik olla. loodan siiski, et andsime kõva lahingu ja lahkusime lavalt lippude lehvides. ajakirjandus räägib vaid katastroofist. kindlasti oli seal ka midagi ilusat. paljast ihu näiteks?
                    Pets lasi kõhu peal liugu, see oli päris sensuaalne.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      Originally posted by Martin
                      Pets lasi kõhu peal liugu, see oli päris sensuaalne.
                      Ja need pükstest välja lendavad erivärvilised tekstiilitooted...mmm....
                      Ja mitte ühe, vaid koguni kahe laulu ajal!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                        mina kuulasin ka omal moel kõik laulud ära.

                        1-0: Soome
                        1-1: Läti
                        2-1: Monaco
                        2-2: ?
                        2-3: läbi
                        3-3: finalistide nimetamine

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                          Tänavune eurovisioon on küll ikka igavuse tipp, peale seda kui eesti välja langes sain teada, et laupäeva õhtu on täiesti vaba. Tänavused laulud on küll mõne eelmise aasta vastandid. Ülisuurt rolli mängisid ilmselt sellised riigid nagu Valgevene, Albaania ja teised kuna nemad ju naaber riigid ja muusika maitse on sarnane mis tähendab ka häälte jagunemist sinna kanti. Oleks olnud meil seal mingid prantusmaad, saksamaad, iirimaad ja sellised oleks kohe finaali saanud. Eelmine aasta belgia lugu oli suhteliselt sarnanane ja näe ei kukkunud välja kuna hääletas minu mõistes \"arenenud euroopa\"!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                            Originally posted by Henryfan
                            Ülisuurt rolli mängisid ilmselt sellised riigid nagu Valgevene, Albaania ja teised kuna nemad ju naaber riigid ja muusika maitse on sarnane mis tähendab ka häälte jagunemist sinna kanti.
                            oh, ma armastan HFi postitusi, kuid seda lauset lugedes pidin küll toolipealt maha kukkuma. valgevene, albaania ja teised on naaber riigid?

                            minskist tiranasse on euroopa kaarti vaadates ja silma järgi hinnates umbes samapalju maad, kui tallinnast berliini. ja minumeelest (olen mõned korrad käinud balkani riikides) rõhutatakse balkani ja slaavi kultuurisidemeid üle. sloveenia ja horvaatia on rohkem mõjutatud austriast ning keskeuroopast, kui slaavlastest.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                              Originally posted by SleepWalking


                              Originally posted by Henryfan
                              Ülisuurt rolli mängisid ilmselt sellised riigid nagu Valgevene, Albaania ja teised kuna nemad ju naaber riigid ja muusika maitse on sarnane mis tähendab ka häälte jagunemist sinna kanti.
                              oh, ma armastan HFi postitusi, kuid seda lauset lugedes pidin küll toolipealt maha kukkuma. valgevene, albaania ja teised on naaber riigid?

                              minskist tiranasse on euroopa kaarti vaadates ja silma järgi hinnates umbes samapalju maad, kui tallinnast berliini. ja minumeelest (olen mõned korrad käinud balkani riikides) rõhutatakse balkani ja slaavi kultuurisidemeid üle. sloveenia ja horvaatia on rohkem mõjutatud austriast ning keskeuroopast, kui slaavlastest.
                              ma toppisin need ühte kokku ja ise alguses aru ei saanudki ilmselt . Mõtlesin võib-olla selle all, et muusika on sama auku läinud ja eilse õhtu pettumus kah ilmselt ajas selle koha pealt mõtted sassi.

                              Edit: Mis mõttes need minu postitused nüüd nii väga loetavad on nõmedad ju hunnik kirjavigu ja muud sellist staffi
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                                Originally posted by Henryfan
                                Edit: Mis mõttes need minu postitused nüüd nii väga loetavad on nõmedad ju hunnik kirjavigu ja muud sellist staffi
                                apuaaa..
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X