320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma nägin Viru Keskuse juures kolme pagulast, kes näppisid telefoni ja irvitasid meie üle. Fakk, nende faking riik nagunii ei laulnud.
    ma väljamaa baaris eile, vaatasin üksinda mänu mängu, sest sõpru ei ole. Ja siis mängu lõpus küsiti kõrvalt lauast, et kust pärit. Ma ütlesin, et Estonia. Räme naerupahvakas tuli, millele järgnes booo-booo ning loobiti friikaid igast lauast näkku.

    Kommentaar


      nali naljaks, tegelikult täna esitlust järgi vaadates... Selline väike piinlikkuse tunne tuli küll. Umbes nagu murdeeas kui vanemate pärast häbi oli.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma väljamaa baaris eile, vaatasin üksinda mänu mängu, sest sõpru ei ole. Ja siis mängu lõpus küsiti kõrvalt lauast, et kust pärit. Ma ütlesin, et Estonia. Räme naerupahvakas tuli, millele järgnes booo-booo ning loobiti friikaid igast lauast näkku.
        Sorry dude, ma olin samas lauas kes sind loopis. Mul endal oli ka jube häbi ja valetasin ennast Lätlaseks, anna andeks et mul nii palju mune polnud et sulle appi oleks tulnud, aga ma poleks seda häbi vastu pidanud.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Eurovisioon võiks olümpiaala olla

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Eurovisioon võiks olümpiaala olla
            Mul üks sõber osales mingil Onu Uno ennustusvõistluses aastal 1997. Oli vist vormeli ennustus, kus pidi panema siis iga etapi võitja, aga vahele siis ka Eurovisiooni võitja. Noh, pani tuima näoga USA, saatis ära ja siis umbes postkasti juures lõi pähe, et "shiiiit".

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Eurovisioon võiks olümpiaala olla
              Soovitatavalt paraolümpia.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul üks sõber...
                need lood, mis algavad lausega "mul üks sõber" omavad tavaliselt alati ühte ühist tunnust...

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Ja mille peale team võttis jürilt prillid ja kikilipsu ära (millega kaotati ära see vähenegi soliidsus mida see laul nõuab) ja lisati täiesti mõtetu kaarditrikk. Tulemus ei üllata.
                    Kõige hullem oli imo see haige enda poole kutsumise liigutus, mida Jüri liigagi mitu korda seal eksponeeris. Kes see pervo selle koreograafia talle pähe määris? Kaarditrikist jäi selline "möh" fiiling ja äkki just see ajaski noore kuti laval värisema ja kuklas prõmmis "I hope I dont fuck this up" mõte.

                    Anyways, õige esitaja ja lavashowga oleks olnud finaali vääriline materjal.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Kõige hullem oli imo see haige enda poole kutsumise liigutus, mida Jüri liigagi mitu korda seal eksponeeris. Kes see pervo selle koreograafia talle pähe määris? Kaarditrikist jäi selline "möh" fiiling ja äkki just see ajaski noore kuti laval värisema ja kuklas prõmmis "I hope I dont fuck this up" mõte.

                      Anyways, õige esitaja ja lavashowga oleks olnud finaali vääriline materjal.
                      ärme lase sellel teemal jahtuda jeap.

                      Kommentaar


                        Huvitav, et keegi pole veel pööranud tähelepanu sellele, mida tegi Jüri vasak jalalaba.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Huvitav, et keegi pole veel pööranud tähelepanu sellele, mida tegi Jüri vasak jalalaba.
                          Kust seda eurovisiooni värki vaadata saab?

                          Kommentaar


                            Eeldan, et ma polnud ainus, kes selle hirmsa virina peale seda esitust siis näha tahtis:



                            Tõesti - keda ta nii korduvalt enda juurde kutsub?
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              vahepeal oli tunne, nagu see lugu hakkaks tulema sarnane meloodia refrääni alguses



                              muidu kogu see kaartide loopimine ja näpuga kiisude meelitamine oli veits awkward jah

                              Kommentaar


                                Belgia lugu oli päris särtsakas, aga loodan ikka, et võit läheb Itaaliasse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X