320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Aga olge homod ja olge rõõmsad!
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui nüüd seda artiklit uskuda: https://www.postimees.ee/1164428/poiste-printsessipaev

      Siis ei räägi see raamat mitte midagi homodest ega transseksuaalidest vaid sellest, et tüdrukud ei pea olema kodus emmed kes ainult lapsi hoiavad ja mehed ei pea olema ainult ehitajad. Täpselt nii on kasvatatud lapsi viimased 100 aastat ja me elame natukene teises maailmas ja "kasvatus meetodid" vajavad ka vahest uuendamist. Praeguses maailmas arvavab algklassi lapsed, et kui Toomas käib balleti trennis siis ta on "piider" - Ajad on muutunud ja loodetavasti praegused algklassi lapsed pole nii kurvalt kasvatatud.

      Kui see kõik artiklis tõele vastab, siis võiks see raamat tõesti olla kohustuslik kirjandus lasteaias.
      Nii stiilipuhast vasakäärmuslikku jura pole ammu lugenud. Justkui keegi kujutaks ette, väidaks või teeks, et naised peaks olema ainult kodus ja mehed tingimata ehitajad.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Homoks nagu ikka sünnitakse. Ma võin lugeda 10 raamatut, kuidas mehe panemine on okei ja kuidas Rasmus on Rikke, aga no ausalt, ei teki tahtmist selle “propaganda” peale meest panna või endale vittu külge monteerida.
        Mitte, et raamatu lugemine sind homoks teeb, kuid mu teada pole ka teadjainimesed kindlad selles, kuidas asi ikkagi areneb.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          päeva lõpus tahab iga naine, et mees ta õlale viskaks ja koopasse viiks. Nii et rääkige mis tahate.

          Kommentaar


            Muidugi muudavad filmid ja raamatud inimesed geiks või heteroks. Ma olin näiteks täiesti tavaline tatine naga, kellele meeldis "bullerby lapsed", "miki hiir" ja "pingviinipoeg lolo". Mängisin rohkem poistega, sest plikad olid nõmedad. Seejärel läksin ühel õnnetul suvel kinno (ma sain tasuta vaatama, mistõttu ei vaevunud piletitädile tere ütlema) ja sattusin filmile "Caligula ja Messalina", mis oli robustne soft-core flick, kus nägi tisse, tusse, orgiaid ja kõike muud hirmsat. Ma vaatasin silmad punnis ja tundsin, et justkui on pissihäda, aga tegelikult pole ka. Nii sai minust kuradi hetero, tänu sellele filmile. Vahepeal mõtlen, et on ikka halb. Eriti siis, kui minust on saanud kuradi verine hetero, sest mingitel hetkedel on naised ikka väga ebatöökindlad riistad. Siis mõtlen küll, et mis oleks küll saanud, kui mind poleks heteropropaganda tabanud? Äkki oleks minust saanud siis sitane pederast, oleksin saanud eurovisioonist aru, oleksin kõigi neidudega sõber ja ei peaks muretsema, et äkki teen nad kogemata rasedaks.
            Ühesõnaga olen ma nõus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Muidugi muudavad filmid ja raamatud inimesed geiks või heteroks. Ma olin näiteks täiesti tavaline tatine naga, kellele meeldis "bullerby lapsed", "miki hiir" ja "pingviinipoeg lolo". Mängisin rohkem poistega, sest plikad olid nõmedad. Seejärel läksin ühel õnnetul suvel kinno (ma sain tasuta vaatama, mistõttu ei vaevunud piletitädile tere ütlema) ja sattusin filmile "Caligula ja Messalina", mis oli robustne soft-core flick, kus nägi tisse, tusse, orgiaid ja kõike muud hirmsat. Ma vaatasin silmad punnis ja tundsin, et justkui on pissihäda, aga tegelikult pole ka. Nii sai minust kuradi hetero, tänu sellele filmile. Vahepeal mõtlen, et on ikka halb. Eriti siis, kui minust on saanud kuradi verine hetero, sest mingitel hetkedel on naised ikka väga ebatöökindlad riistad. Siis mõtlen küll, et mis oleks küll saanud, kui mind poleks heteropropaganda tabanud? Äkki oleks minust saanud siis sitane pederast, oleksin saanud eurovisioonist aru, oleksin kõigi neidudega sõber ja ei peaks muretsema, et äkki teen nad kogemata rasedaks.
              Ühesõnaga olen ma nõus.
              Klassikaline näide kuidas homoaktivistid võlli üle keerates iseeendale käru keeravad. Nii stiilipuhast vasakäärmuslikku jura pole ammu lugenud.

              Aga olge homod ja olge rõõmsad!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Klassikaline näide kuidas homoaktivistid võlli üle keerates iseeendale käru keeravad. Nii stiilipuhast vasakäärmuslikku jura pole ammu lugenud.

                Aga olge homod ja olge rõõmsad!
                Ahjaa, lilla karu on kiusamisvastane mänguasi, muidu. Aga las elu ja homod kiusaku seda mehhastreisandit edasi.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  keerasite hea teema perse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    keerasite hea teema perse
                    Kesse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kesse?
                      Mis vahet sel üldse on? Elagu homod, elagu hing koos vabadusega!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Mis vahet sel üldse on? Elagu homod, elagu hing koos vabadusega!
                        Millal sa mulle kasti õlut tood?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc.
                          Foorumlased kurat.
                          Ma mõistan omal veidral moel tüli Roma Ja lazio toetajate vahel. Ja mõistan kui lapsevanem plaanib suitsiidi kui avastab, et laps on kummagi mancesteri klubi toetamise poole liikumas. Aga kurat nüüd tülli minna lauluvõistluse pärast. Seda ei mõista.
                          Ah, need peded on kõikjal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Millal sa mulle kasti õlut tood?
                            Kolmapäev 15.00 ja kolmas korrus, oli saku hele?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kolmapäev 15.00 ja kolmas korrus, oli saku hele?
                              Tume.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X