320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ehk ETV peaks kajastama neid asju, mida erameedia ei taha kajastada, aga peaks olema Eestile oluline neid ikka edastada. Ma olen üsna kindel, kahjuks ka muidugi palgamaksja poolest erapoolik, et eurovision ja jalka MM pole päris need asjad, mida peaks maksumaksja kinni plekkima.
    Kuigi mulle vägavägaväga meeldib jalkaMM ja EM ja nii, siis +10000...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kui "reis ümber eesti" ja töörööbikute tegemine maksavad mõlemad üle 200k, siis mill terve kuu täitva konkurentsitult populaarseimale programmile on nagu no-brainer ju, ei?

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Kui "reis ümber eesti" ja töörööbikute tegemine maksavad mõlemad üle 200k, siis mill terve kuu täitva konkurentsitult populaarseimale programmile on nagu no-brainer ju, ei?
        Kas erameedia ei suudaks seda ära katta? Et kui ETV ei näita EMi, siis ei näitaks keegi?

        Kommentaar


          Või näiteks, et kui mingeid mänge vaatab ETV uuringu järgi 200 000 inimest, siis kui iga inimene, kes vaatab vähemalt ÜHTE mängu, maksaks ühe euro, siis suudaks ju selle summa kinni maksta. Et miks peab see siis ikkagi tulema mingist üldeelarvest, vaid võiks ju tulla niimoodi, et ma tahan vaadata MMi, maksan mingi suvalise viieka tellimuse peale ja vaatan. Arvad, et siis jääks miinusesse ja tapaks selle reklaamiga ära? Sama on ju ka eurovisioniga. Ehk subscribe peale. Tahad vaadata, siis maksad mõned eurod ja vaatad.

          Kommentaar


            Kui jalksi MMist rääkida, siis Euroopast kandis seda üle pmst kogu EBU. Aga Eurovisiooni üle kandmisest, mugav ja hea olla ju vaatajate tähelepanu keskpunktis. Peale näosaate vist muu top ongi eurokas/eesti laul, vabariigi aastapäev, jalksi mm (finaal).

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Või näiteks, et kui mingeid mänge vaatab ETV uuringu järgi 200 000 inimest, siis kui iga inimene, kes vaatab vähemalt ÜHTE mängu, maksaks ühe euro, siis suudaks ju selle summa kinni maksta. Et miks peab see siis ikkagi tulema mingist üldeelarvest, vaid võiks ju tulla niimoodi, et ma tahan vaadata MMi, maksan mingi suvalise viieka tellimuse peale ja vaatan. Arvad, et siis jääks miinusesse ja tapaks selle reklaamiga ära? Sama on ju ka eurovisioniga. Ehk subscribe peale. Tahad vaadata, siis maksad mõned eurod ja vaatad.
              Kas ERR peab oma eelarvest ainult mingit sitta näitama, mida keegi teine eetrisse lasta ei taha?

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Kas ERR peab oma eelarvest ainult mingit sitta näitama, mida keegi teine eetrisse lasta ei taha?
                ERR-l peaks minu mälu järgi olema seadusest ette nähtud kohtustused. Et kas näiteks ERRi portaal Menu on kuidagi väärt riigi rahastust? Kahtlen. Või, noh, kui ERR ostaks endale näosaate näitamise õiguse, kas siis see oleks okei? Vaadatavus paneks vist ju eurokale ära pikas plaanis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  ERR-l peaks minu mälu järgi olema seadusest ette nähtud kohtustused. Et kas näiteks ERRi portaal Menu on kuidagi väärt riigi rahastust? Kahtlen. Või, noh, kui ERR ostaks endale näosaate näitamise õiguse, kas siis see oleks okei? Vaadatavus paneks vist ju eurokale ära pikas plaanis?
                  Sedasi võiks ju kogu ERRi üldse kinni panna.N-iteks see sama hommikuprogramm R2-es mida sa teinudoled - erakanalid katavad selle vabalt ära.
                  Mitte, et ma Eurovisooni ETV.s olekut kaitseksin, sest minugipoolest võib see üldse ära jääda aga nii lihtne see ongi, et keegi teeb otsused põhimõttel, et "teen sest saab" ning ühe konkreetse saate ümber pole mõtet jaurata, pigem peaks siis tegema ettepaneku kogu eelarve koomale tõmmata ja eks siis sünnivad ka otsused sellest lähtuvalt.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Et kui ERRi menu esilehte vaatan, siis seal on "Ardu kooli õpilased: kaasaegne tants" ja "Galerii: Sofia Rubina ja Raivo Tafenau saatsid TAFF Clubis aasta ära," mitte "VIRAALNE VIDEO: kass teeb tantsuliigutusi" ja "DJ Puusepp Tonicus aastat ära saatmas" nagu kuskil kroonikas. Kui vahele peab sokutama mingi uudise Chris Browni ahvist, siis noh, user retentioni nimel peab natuke ohverdama ka. Kroonika lugejale peab vähe mõistlikumalt lähenema, kui mingit sirpi pähe määrida kohe.

                    Kommentaar


                      Eurovisioon on klassikaliselt riigiringhäälingute rida, reklaamipause pole ette nähtud. Sellepärast vist itaallased vahepeal loobusid osalemast, seal vist reklaamivaba teeveed pole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Või näiteks, et kui mingeid mänge vaatab ETV uuringu järgi 200 000 inimest, siis kui iga inimene, kes vaatab vähemalt ÜHTE mängu, maksaks ühe euro, siis suudaks ju selle summa kinni maksta. Et miks peab see siis ikkagi tulema mingist üldeelarvest, vaid võiks ju tulla niimoodi, et ma tahan vaadata MMi, maksan mingi suvalise viieka tellimuse peale ja vaatan. Arvad, et siis jääks miinusesse ja tapaks selle reklaamiga ära? Sama on ju ka eurovisioniga. Ehk subscribe peale. Tahad vaadata, siis maksad mõned eurod ja vaatad.
                        Miks sa arvad, et FIFA sellise asjaga nõus oleks? Nende huvi on ju võimalikult suur auditoorium.

                        Kommentaar


                          koberoots.jpg

                          „Eesti laulu“ esimene poolfinaal saab avapaugu juba täna õhtul, ning peagi on selge, kes on need kuus õnnelikku, kes 16. veebruaril Saku suurhallis võidu nimel võistlema hakkavad. Enne veel aga vaatame, kes osutus sel aastal Õhtulehe muusikatoimkonna lemmikuks.



                          Õhtuleht ütleb ausalt ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            [ATTACH=CONFIG]6180[/ATTACH]

                            „Eesti laulu“ esimene poolfinaal saab avapaugu juba täna õhtul, ning peagi on selge, kes on need kuus õnnelikku, kes 16. veebruaril Saku suurhallis võidu nimel võistlema hakkavad. Enne veel aga vaatame, kes osutus sel aastal Õhtulehe muusikatoimkonna lemmikuks.



                            Õhtuleht ütleb ausalt ära.
                            Tabel pole täielik, kuna minu hääled pole saabunud. Tõsi, vist ei saabunud ka, kuna ma ei suutnud neid laule kuulata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tabel pole täielik, kuna minu hääled pole saabunud. Tõsi, vist ei saabunud ka, kuna ma ei suutnud neid laule kuulata
                              Yolo. Rootsi laulja ja Inger on ainukese väärt miskit sinna minemaks. Kui rootsi laulja paneb kinni, kujutan ette kuidas ekrelased kirjutavad oma facebooki seinale, et eesti on hukas ja miks me saadame kellegi sinna, kes pole üldse eestlane.

                              Kommentaar




                                Võitja ju selge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X