320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

    Algselt postitas skint


    Algselt postitas Silver

    Better luck next year!
    Eesti ei saanud ju edasi?
    Better luck next year!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

      Algselt postitas Jyrka


      Algselt postitas skint


      Algselt postitas Silver

      Better luck next year!
      Eesti ei saanud ju edasi?
      Better luck next year!
      Sai siis?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

        Algselt postitas skint


        Sai siis?
        Eesti ei saanud see aasta finaali. Aga järgmine aasta saab jälle poolfinaalis proovida.

        Better luck next time!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

          Aaa, ok siis. Ma mõtlesin muidu, et see väljand (Better luck next year) tähistab seda, kui saadakse edasi. Sest näiteks olid Bristol City fännid küll eelmise hooaja playoff-finaali Cardiffisse kaasa võtnud sellise plakati ja siis sai Brighton edasi. Aga nüüd siis hoopis niimoodi...




          Aga muidu kahju Eestist ja Leedust ja Serbiast ja Montenegrost ja Tšernogooriast

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

            Algselt postitas skint



            Aga muidu kahju Eestist ja Leedust ja Serbiast ja Montenegrost ja Tšernogooriast
            ja Usbeksistanist, Kõrgõstanist, Peedistanist ning Kägistanist
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

              Mis jutt see on, et Eesti edasi ei saanud ? Täiesti olemas ju...üks laulja ja kolm mannekeeni_ rokivad ju täiega edasi...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                Algselt postitas Oll


                Algselt postitas skint



                Aga muidu kahju Eestist ja Leedust ja Serbiast ja Montenegrost ja Tšernogooriast
                ja Usbeksistanist, Kõrgõstanist, Peedistanist ning Kägistanist
                aga minul on endast kahju.
                esiteks seetõttu, et ma seda vaatasin ja teiseke seetõttu, et ma selle kogemata purjus peaga üles tunnistasin.
                kolmandaks on mul kahju oma tööandjast, kelle huve ma täna väga kesiselt täidan.

                tõesti väga kahju on.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                  Ei saanud miskipärast hääletada-sõnumit ei saadetud Vähemalt üks kahest kõige lemmikumast sai finaali. (Ungari). Teine suurem lemmik oli Sloveenia, siis Šveits, Norra, Iirimaa, Poola, Horvaatia. Ebameeldiv üllatus oli Taani loo edasipääs, aga eks sellisel ilal ole alati mingites riikides mingi grupp fänne olemas(mullu sama Hollandiga), meeldiv Valgevene põrumine.
                  Eesti loosse polnud erilist usku algusest peale-sihuke keskpärane ning eelvoorust üks viimaseid, mis meelde hakkas jääma alles 3.-4. kuulmiskorral. Lõhmusele paras, plikadest on veidi kahju. Nüüd tuleks nende üleshaipimisega tegelnud Sky+ käest kogu osaluskulu välja nõuda
                  Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eurovisioon\'


                    vot nii on lood

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                      Sättisin siis ka ennast eila seda värki vaatama. Kõht täis, mõnus olla, mis sa veel hing ihkad. Üks õlu oli tegelikult puudu..
                      Igatahes, kuskil 15nda loo juures jäin magama. Ei tea küll, mis seal lõpus veel tuli, aga lemmikuks sinnamaani oli Ungari.
                      Meie tüdrukute puhul oli positiivne see, et esimene laulja vahetati välja ja see vägev hääldaja sai oma räuskamise õnneks kuskil laulu keskel teha, kus see riivas veidi vähem kõrva..
                      Ja vägev värk seegi, et lõppvooru meessaatejuhiks tuleb Vladimir Klitchko.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                        kuradi türklased, et nad kõiki lõunaslaavlasi maha ei nottinud kui neil selleks võimalus oli..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                          Eilne õhtu tõestas ,et eestlased on laulurahvas,aga ainult siis kui paar õlut sees ja kuskil pubis vaja karaoket laulda.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                            eile oli jälle see kurb syndmus kui eesti eurolt edasi ei saanud ja pidi järjekordselt atluma slaavlaste kokku mängu selles vöistluses aga pöidlad pihku ja suisse karjuma.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                              mõtetu üritus
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                                eurovisioon on mõttetu ja jamps..kunagi oli sellel veel tähendust aga nüüd on nagu paras mustlaste laager........inimesed kellel pole oma elu........ma olen jube õnnelik et suntribe põrus.......pähh eesti.........idiootsus on see, mingid madala inteligendiga inimesed vaatavad seda jura ainult!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X