320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Nii ja Eurovisioon 2004 võitja on....UKRAINA.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      tõeliselt jama finaal

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        njah jama finaal tõesti.. läbi une sain isegi ära vaadatud
        aga tekkisid siis sellised mõtted:

        *Punkte jagatakse ikkagi sõpruse ja läheduse alusel, isegi seal Balkanil. R2 stuudiost kõlas läbi õige mõte, et võiks teha kohe punktide jagamise ja laulud üldse ära jätta...

        *Ei kujuta ette kuidas ma oleks suutnud selle jama lõpuni vaadata ilma Juure ja Kivirähki kommentaarideta. Eurovisiooni alguses kõlasid paar enrgilisemat/huvitavamat lugu aga edasi....

        *Kas tõesti on vaja finaalvõistlusele riike, kellelt oodatakse suurt vaatajaskonda, kuid absoluutselt ei ole nad ise huvitatud sellisel võistlusel osalemast...

        *Kes kurat valis sellised tondid õhtujuhtideks?!

        *Ikka liiga palju riike andis oma hääli, asi muutus liiga pikaks ja igavaks(tulkemused olid niikuinii teada )

        Ja veel lõpetuseks, et Ukraina teeb kindlasti parema võistluse, kui selle aastane, sest nii hullu/jama/igavat pole lihtsalt võimalik enam teha Aga nende laul kummitab mind praegugi...

        PS! Õigekirja, sõnastuse, ülesehituse jne jne eest ei vastuta, kuna ma lihtsalt pole praegu omas õiges elemendis...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          Oli igav jah ja lõpupoole, minu arvates, muutusid Juure/Kivirähki kommentaarid ka suht igavaks... Algas nagu hästi, aga pärast poole hakkas see lihtsalt väsitama... Või oligi siis asi selles, et kogu see värk nii jama oli.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            nuh milles probleem? riia üritus eelmine aasta oli megavõrretes kirjeldatav - seega järgmine kevad reisime Kiievisse! superluks mulle meeldib
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              Originally posted by zaz


              Ja veel lõpetuseks, et Ukraina teeb kindlasti parema võistluse, kui selle aastane, sest nii hullu/jama/igavat pole lihtsalt võimalik enam teha Aga nende laul kummitab mind praegugi...
              võistluse üldine formaat pole siiski vist korraldajamaa teha. ses osas, mis korraldusse puutus, ei olnud ju midagi hullu, kuigi ega siukest asja nagu eurovisioon ei olegi vist üldse võimalik huvitavaks teha.
              muide, island on kõige õnnetum riik euroopas, sest neil puudub igasugune võimalus eurovisiooni võita, kuna asuvad täielikus eraldatuses ja ei saa kelleltki kindlaid punkte.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                tore bläkk oli muidgi serbia ja mustamäe loo pealkiri. eks tegelikult oli loo pealkiri \"oh mu kallis\" mitte \"oh mu hirveke\" aga balkanil ei vallata seda va inglise keelt nii hästi ja siis juhtuski apskas tõlkimisel serbohorvaadi keelest inglise keelde ja \"oh my dear\'i\" asemel läks kirja \"oh my deer\". sõjast räsitud rahvale võib andeks anda aga kui eesti ajakirjanikud ei vaevu 2ks sekundiks oma pead vaevata ja asjale loogiline põhjus leida on perse ju..

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Originally posted by eston#21


                  tore bläkk oli muidgi serbia ja mustamäe loo pealkiri. eks tegelikult oli loo pealkiri \"oh mu kallis\" mitte \"oh mu hirveke\" aga balkanil ei vallata seda va inglise keelt nii hästi ja siis juhtuski apskas tõlkimisel serbohorvaadi keelest inglise keelde ja \"oh my dear\'i\" asemel läks kirja \"oh my deer\". sõjast räsitud rahvale võib andeks anda aga kui eesti ajakirjanikud ei vaevu 2ks sekundiks oma pead vaevata ja asjale loogiline põhjus leida on perse ju..
                  Minuarust oli loo Ingliskeelne pealkiri \"Oh my fawn\" või midagi sellist. Mis tähendab siis hirve.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Originally posted by -Eemeez-*


                    Originally posted by eston#21


                    tore bläkk oli muidgi serbia ja mustamäe loo pealkiri. eks tegelikult oli loo pealkiri \"oh mu kallis\" mitte \"oh mu hirveke\" aga balkanil ei vallata seda va inglise keelt nii hästi ja siis juhtuski apskas tõlkimisel serbohorvaadi keelest inglise keelde ja \"oh my dear\'i\" asemel läks kirja \"oh my deer\". sõjast räsitud rahvale võib andeks anda aga kui eesti ajakirjanikud ei vaevu 2ks sekundiks oma pead vaevata ja asjale loogiline põhjus leida on perse ju..
                    Minuarust oli loo Ingliskeelne pealkiri \"Oh my fawn\" või midagi sellist. Mis tähendab siis hirve.
                    Jap, nii ta peaks olema jah - Eurovisioon 2004 ametlik website ütleb nii: Oh my fawn (1:1 translation)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      nojah samas kutsuvad ameeriklased oma armastatuid kõrvitsateks nii et ju never nõu

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                        Mis on teie selle aasta lemmik?
                        Endale meeldib enim \"Let\'s Get Loud\", kuid head on ka \"Have You Ever\" ja \"Moonwalk\".



                        Homme ETV pealt kell 21.35 Eurolaulu finaal!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                          Õnneks pole ühtegi neist lugudest näinud ega kuulnud.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                            Algselt postitas Martin


                            Õnneks pole ühtegi neist lugudest näinud ega kuulnud.
                            sama siin ja mul on palju kergem olla kohe
                            R.I.P Steffi
                            7.05.05


                            Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                              MA EI SAADAKS ABSOLUUTSELT ÜHTEGI LUGU EUROVISIOONILE
                              SI*T TASE

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                                Ühtin varixi arvamusega, tõesti täiesti jubedad laulud. Paras inisemine ja pinisemine. Võibolla tõesti Let\'s Get Loud, aga ega Vanilje NinaII eriti muljetavaldav polnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X