320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kuidas see muidu tehniliselt käiks, et selle 10 min jooksul 30 tuh häält "osta" kui raha on?
    Google Voicega

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Google Voicega
      Siriga tülis?

      Ma pakun, et kuna hääletamiseks on vaja lihtsalt mingist sobilikuks tuunitud masinast impulss anda, siis bitid ja botid oleks teema.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas sulle pigem ei tundu, et üleüldist vaadatavust ja poolfinaalide kõnede arvu vaadates, siis Jaagupi häälte arv on loogiline, aga Uku oma on kuidagi väga-väga suur.
        See Uku väga-väga suur on väga ebaoluline. Võidumarginaal oli lihtsalt nii lai, et isegi kui mingi massiline üleshääletamine oli, siis me saame Kirkorovit süüdistada maksimaalselt vaid ERR-i (Telia?) vabatahtlikus subsideerimises.

        Kui võtta hääletanute arvu languse protsentuaalselt samaks, mis 2019 vs 2018 (-17%!) ja rakendame ka eelmise aasta suhteliselt võrdset häälte jaotumise proportsiooni, siis pidanuks võitja teenima 19310 häält. Absoluutselt ebaloogiline oleks, kui selle võistluse oleks kinni pannud Jaagup oma 7944 häälega. Kui Kirkorov laduski 22 400 eurot Eesti majandusse juurde oma hääletamisega, siis miks see peaks meid häirima?

        Ainuke teine variant olekski, et osteti kogu hääletustulemus ära, aga kuivõrd inimesed hääletasid tasulisel numbril siiras usus, et nende hääl loeb, siis selles mastaabis pettus tooks vist kriminaalmenetluse? Igaüks võib omakorda ise mõelda, mis summasid keegi kasseeriks sellise riski puhul.

        Viskasin kokku ka ühe silmale abistava joonise häälte jaotumisest nii kaua, kui superfinaal on olnud kolmeliikmeline. Kui kuskil mingit pulli toimunud on, siis pigem 2017 ja Verona.

        20 LEGEND

        Kommentaar


          mind ajab naerma see hääletussüsteem üleüldse. lõik artiklist:

          Teises voorus toimunud telefonihääletusel kogusid enim hääli STEFAN (2034 häält) ja Laura (610 häält), napilt jäi finaalist kõrvale Renate 599 häälega.

          ühesõnaga kui renate oleks 12 korda rohkem enda poolt hääletanud oleks saanud finaali. nice.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kirkorov annab 13. märts naistepäeva kontserdi Tallinnas peaksime Bayerni fännidest õppust võtma ja näitama, mida me sellest 50+1 protsendist arvame.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://ekspress.delfi.ee/areen/eest...1pvAQZ_74nEyyM Seletage mulle nüüd see Uku võit ära.
              youtube numbrid sama?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ega seal väga vahet lõppkokkuvõttes pole. Lugu on enivei saast ja finaali ei pääse.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Eurovisiooni lauluvõistlus jääb ära.

                    Kommentaar


                      Me võiks nüüd kõik koos aknapeale minna ja tuledega vilgutada, et näitaksime Ukule, et hoolime! Jumala chill mõte või mis teie arvate?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Eurovisiooni lauluvõistlus jääb ära.
                        Ma mõtlesin, et seda kurbust ja viha ei suru midagi alla, uudisest mis eile tuli, et EM jääb ära, aga nüüd vähemalt teeb Koroona midagi kasuliku ja jätab Eurovisiooni ära.

                        Kommentaar


                          Antud süürüritus võiks olla üks nendest, mida saaks edukalt läbi viia ka n.ö kodust (riigist) lahkumata. Eks see näita nii mõndagi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                            Ma mõtlesin, et seda kurbust ja viha ei suru midagi alla, uudisest mis eile tuli, et EM jääb ära, aga nüüd vähemalt teeb Koroona midagi kasuliku ja jätab Eurovisiooni ära.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar




                              Täitsa haige, mis päev. Niigi sitt päev ja nüüd vaatasin seda eurovisiooni artistide kodus laulmist. Isegi Alexander Rybakile meeldis see lugu nii väga, et mängis viiuli soolot vahepeal Uku laulu sees. Tra me oleks selle asja sel aastal ju kinni pannud. Reaalselt. Filipp oleks ka kindalsti midagi ägedat juurde leiutanud esitusse.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                #prioriteedid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X