320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    leedu tsikk on ikka eriti numps.
    douze points

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

      meie lugu pakkuda pingutusega top 20 hulka tundub pigem masssive raha kaotus. arvestades, et finaalis tahtsamad laulmisest teadvad tegelased otsustavad nii mõndagi, siis pakun top 8. soomlaste @3,5 win on liigagi hea pakkumine, et iga tark liigutab rahad sinna.
      nice call

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

        meie lugu pakkuda pingutusega top 20 hulka tundub pigem masssive raha kaotus. arvestades, et finaalis tahtsamad laulmisest teadvad tegelased otsustavad nii mõndagi, siis pakun top 8. soomlaste @3,5 win on liigagi hea pakkumine, et iga tark liigutab rahad sinna.
        Aus värk, aga niisugust žürii suurt mõju ei tulegi kohe meelde, nende häältega siis kadus ka soomlaste võiduvõimalus.

        Kommentaar


          Eestile hääletusel kaasa elamine oli päris äge ja hea üllatus. Raku sissejuhatus oli ka muhe.
          Ainsana jäi meelde Soome ja Norra lugu. Viimase puhul pean lisama, et mu muusikamaitse on sellise primaat-ossi oma.

          Kommentaar


            Mul vaheldub eurovisiooni vaadates aastast aastasse totaalne pessimism lootusrikkusega.
            Tänavu oli asi väga hirmus. Ma jätan välise täiesti kõrvale ja püüan leida laule, mis vähegi meeldiksid. Eile ei leidnud ühtegi, see Austria Poe oli ainsana veidi sinnapoole, ehk see Hispaania oma tundus ka veidi autentsem ja Eesti oma, mis talvel jättis külmaks kui kivi, oli selles üldises õuduses kindlalt top 3.
            Järele nägin ka seda tribüüti merseyside’i muusikale. No vähemalt oli midagi sellist - aga kui ma Lennoni Imagine’it isegi ära ei tunne, on selle lihtsa, ilusa lauluga midagi väga hirmsat korda saadetud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Ilma hääleta tundub Poola lugu täitsa viisakas
              Mulle meenutas kogu Poola komplekt midagi, mida võiks näha Alo TV's.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                Mulle meenutas kogu Poola komplekt midagi, mida võiks näha Alo TV's.
                Twitterist:
                Poola laul, lavakujundus jm on Aliexpressist tellitud.

                Kommentaar


                  Ma ei saa nagu sellest aru, et juba enne Loreeni laulu väljakuulutamist olid kihlveokontorid täiesti veendunud, et Rootsi võidab. Kui Loreen nimetati ametisse, siis koef ei muutunud, vaid ikka oli Rootsi samasuguse koefiga.
                  Spotify, Twitter ja muud näitasid, et Soome on sitaks popp ja seda ka Rootsiga võrreldes. Mingid kodumaised "eksperdid" ka jaurasid muudkui, et Soome ja Soome ja Soome.
                  Ja, noh, lõpuks oligi, et rahvas hääletab üle Euroopa Soomet, aga žürii ikkagi Rootsi.

                  Et, noh, järgmisel aastal saab ABBA võidust 50 aastat. Noh, et selleks on vaja nui neljaks Eurovision saada Rootsi. Noh, kas Soomel üleüldse oli mingigi teoreetiline võimalus võita?

                  Kommentaar


                    Aga meil on ju oma mees Rootsis-Jüri Lina! Tema käest tuleks uurida! Saaks teada massoonide arvamuse asjast! Ja kas Suurloož on oma heakskiidu andnud! Ja kas Loreeni nn. tätoveering on kõikenägev silm?

                    Kommentaar


                      Mina saan žürii kaasamisest aru. Sellega püütakse saavutada, et võitjalaulul oleks vähemalt mingisugune muusikaline kvaliteet ja üritatakse palagani veidigi ohjata.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei saa nagu sellest aru, et juba enne Loreeni laulu väljakuulutamist olid kihlveokontorid täiesti veendunud, et Rootsi võidab. Kui Loreen nimetati ametisse, siis koef ei muutunud, vaid ikka oli Rootsi samasuguse koefiga.
                        Spotify, Twitter ja muud näitasid, et Soome on sitaks popp ja seda ka Rootsiga võrreldes. Mingid kodumaised "eksperdid" ka jaurasid muudkui, et Soome ja Soome ja Soome.
                        Ja, noh, lõpuks oligi, et rahvas hääletab üle Euroopa Soomet, aga žürii ikkagi Rootsi.

                        Et, noh, järgmisel aastal saab ABBA võidust 50 aastat. Noh, et selleks on vaja nui neljaks Eurovision saada Rootsi. Noh, kas Soomel üleüldse oli mingigi teoreetiline võimalus võita?
                        Kui ma ei eksi (ilmselt saab keegi selle yle kontrollida) oli ka euphoria melodienfestari poolfinaalis juba ylekaalukas favoriit kogu eurovisiooni võidule.

                        Kommentaar


                          Ewert and the Two Dragons? See bänd vist kümmekond aastat tagasi tahtis maailma vallutada? Nüüd ei pääse isegi otse eesti laulu finaali.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Poolfinaali pääsemine peaks olema bändidele kasulikum, kuna tagab pikema airplay raadiotes ja autoritasude voo samamoodi.

                            Aga ses osas ma loodan, et Shanon saab juba ilma poolfinaali ja finaalita Eurovisioni lõppkonsale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Poolfinaali pääsemine peaks olema bändidele kasulikum, kuna tagab pikema airplay raadiotes ja autoritasude voo samamoodi.

                              Aga ses osas ma loodan, et Shanon saab juba ilma poolfinaali ja finaalita Eurovisioni lõppkonsale.
                              Milles props

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ops, Malmö.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X