320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Originally posted by vaikiv mees


    t6epoolest, (Hunt on vist lausa esimene k6ikv6imalikest foorumitest, kes tunnistab, et tema SAI h22letada), muidu j22b mulle kyll mulje, et korraldati \'rahvah22letus\', mille tulemus oli ette teada
    õnnestus minulgi liinile pääseda, lausa kaks korda (hääled erinevatele esitajatele). Kuuldus mu kõrva eurovisiooni tunnusmeloodia katke ning lühike ja järsk mehehääl ütles: hääletatud! Aga mis mind mõtlema pani, oli see, et minut peale oma kõne tegemist ütles Reikop: hakake nüüd helistama, 5 minti aega! Üritasin siis veelkord proovida ja enam ei õnnestunud.
    Nüüd tekibki küsimus: millal hääletamine algas ja kas minu panust arvestati? Kui ei, siis nõuan Elion-EMTilt oma viieka tagasi
    Supplies!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      minul õnnestus ka hääletada...peale ligi 4 minutilist proovimist. ja nagu eurolaulu kohta ütleks niipalju et mina oleks ühe viimasena seda võitjaks pakkunud...aga see selleks, samas see on täpselt selline laul, et see kas põleb ropult või siis tuleb kõrgele kohale...

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        Kivirähk on tasemel artikkli kirjutanud täna EPLi. Väga originaalne ning väärt lugemist. Olen tõsiselt rahul, et selline laul edasi pääses.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          Originally posted by Siim
          Kui aga alla 50% kõnedest läks arvesse, tekib küsimus, et kas on õige tegu kinnitada tulemused. Ma arvan, et kuskil eurolaulu reglemendis ei ole määratud, kui palju kõnesid peaks rahvahääletusel läbi tulema, aga sellest hoolimata arvan, et siinkohal võiks järele mõelda.

          Sellest lähtuvalt saan ma erinevalt Jaanist täiesti aru protesti eesmärgist. Loomulikult olen aga nõus sellega, et lõppkokkuvõttes võitnuks \"Tii\" nii ehk teisiti.
          Kas teile ei tundu, et see kõik on ikka kuratlikult naljakas? Oleme seda diskoparaadi eestlaslikult tõsiselt võtnud, võidu kätte saanud - kas poleks juba aeg rahuneda?
          Mulle küll see võidulaul ülejäänutest oluliselt rohkem ei meeldinud. Üks tümps kõik. Aga valiti see, las läheb ja esindab.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            Originally posted by mcnamara


            Originally posted by Siim
            Kui aga alla 50% kõnedest läks arvesse, tekib küsimus, et kas on õige tegu kinnitada tulemused. Ma arvan, et kuskil eurolaulu reglemendis ei ole määratud, kui palju kõnesid peaks rahvahääletusel läbi tulema, aga sellest hoolimata arvan, et siinkohal võiks järele mõelda.

            Sellest lähtuvalt saan ma erinevalt Jaanist täiesti aru protesti eesmärgist. Loomulikult olen aga nõus sellega, et lõppkokkuvõttes võitnuks \"Tii\" nii ehk teisiti.
            Kas teile ei tundu, et see kõik on ikka kuratlikult naljakas? Oleme seda diskoparaadi eestlaslikult tõsiselt võtnud, võidu kätte saanud - kas poleks juba aeg rahuneda?
            Mulle küll see võidulaul ülejäänutest oluliselt rohkem ei meeldinud. Üks tümps kõik. Aga valiti see, las läheb ja esindab.
            Spot on... Kogu see Eurovisiooni asi läks proportsioonidest välja juba siis, kui Maarja-Liis ja Ivo 5. koha (vist, tõesti ei mäleta) said. Siis sai sellest veel natuke aru, noor riik, tuntust vaja jne. Aga pärast seda...

            Samas kuna mul on sellest kõigest täiesti pohh, siis pole mul eriti siin midagi õigust ka seletada, aga vahva on ikka kuidas igast asjast saab normaalse sandaali ülesse keerutada. Ja igasugused ajuhiiglased ronivad kuskilt kivi alt välja.

            P.S. \"Umbes miljonil eestlasel on mobiiltelefon. Absurdne on mõelda, et neist vaid 6000 inimest hääletas eurolaulu mobiilitsi,» põhjendab Kerli Kõivu pressiesindaja Reno Hekkonens, miks ta on hääletustulemustes pettunud.

            Klassika
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              Kus kurat ta need miljon eestlast kätte sai?

              Kuulates oma töökaaslaste ja muidu tuttavate juttu, selgus, et mina olin ainuke, kes seda asja ei vaadanud. Aga mitte ükski neist vaatajatest tõepoolest ei helistanud. Seetõttu tundub number täiesti usutav olevat.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                Mitmel neist miljonist on ka tavatelefon? Päris paljudel. Mitmetel on lausa mitu mobiilinumbrit. Või eeldas Hekkonens, et kui inimesel on ntx Simpeliga 3 numbrit, siis kindlasti tahab ta hääletada kõigilt kolmelt numbrilt? Mul olid käepärast mobiil ja tavaline, kui oleks üks selge lemmik olnud, oleks ma vist tavatelefonil helistanud.
                Igal lool oli eraldi number. Kui arvestada, et umbeminekuks oleks vaja mingit künnist, siis millise laulu hääletajaid jäi kõige rohkem sinna taha?
                Tegelikult sai ju igast piirkonnast mingi hulk hääli läbi ning esikolmik oli selgete vahedega igas piirkonnas sama. Ning huvitav, mitu häält jäi saamata 2QS tiimi lool, sest paar sekundit mingid häired ekraanil olid??? Nendel on alati nii, et kui ei võida, on kõik teised süüdi, kasvõi selles, et tegid liiga head ja huvitavad laulud
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Originally posted by xKxAxPxUx

                  Muidu see Kerli Kõiv on ise kah väike värdjas :P
                  muide \'im a little creep\' tähendab kõike muud kui et \'olen väike värdjas\'..

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Leidsin, et on võimalik juba osasid eurolale telefonile tellida.
                    Et siis kui kellegil on soovi, siis Jippiis on Neiokõsõd ja Slobodan River.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      selle eurovisiooni juures pole lood ju üldse tähtsad.
                      ainus mis pidevalt meelde jääb on kohutav skandal selle ümber.

                      ja minu arust on see võistlus üldse mingi mõtetu jama.
                      miks laurukaruselli igasugu skandaalid ei ümbritse?
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                        Ümbritses, sest Elektral olevat lastsaate jaoks liig väljakutsuv riietus olnud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                          ja nagu ärapanijast nägime, näitas ta pimeduse varjus kellelegi salapärasele kelmikalt keelt! oh aegu, oh inimesi....
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                            nojah, aga sellepärast lugusi kordama ei hakata ja rahvuslikust katastroofist ei räägita
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                              kusjuures võiks.. laulukaruselli vist kuni 10 aastaset finaali ajal üritasin helistada ja oma häält ühele toredale laulule anda aga võta näpust ei saanud kordagi kätte ja hääl telefonis ütles et viga numbri valimisel.. tuttava käest kes töötab emtis uurides, selgus et see tähendab seda et etvl on maksmata selle eest et kasutada 0900 numbreid

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                                Kaevaks selle teema ka taas välja, kuna täna õhtul selguvad finaalipääsejad. Ise vaatasin eeltutvustused läbi ning loodan, et see latinomass põrub enamalt jaolt(sain sellest peaaegu mürgituse). Üldmulje suht kahvatu, eriti 14 kindla finalisti osas:seal jäi massist meelde vaid türklaste klounaad. Eelvoorus tuleb vist idaeurooplastele pöialt hoida(Ukraina, Valgevene, Läti, Eesti), nemad erinevad hallist massist rohkem, kuigi siin tuleb ka omavahel punktide laialiminekut.
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X