320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu igavene lemmik.

    kõige ilusam olgu ka mainitud.

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      kõige ilusam olgu ka mainitud.
      tohho tusss. Vändra-Aveli esines eurokal v:s

      Kommentaar


        vali sõnu, mees.

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          Üksikutest, mis mul olemas on. Kerge rik dzeimzi touch on sees.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Opera on Fire mittesaatmine oli kõige suurem viga, mis Eesti eurolaulu ajaloos kunagi tehtud on.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Ma küll omasooihar ei ole aga olen millegipärast Eurovisiooni fänn.

              Mulle meeldib väga see Veiko Epliku lugu "kaheksakümnendad tulevad tagasi" ja Iris Vesiku eelmise aasta lugu meeldis ka, kuid eesti rahvas saatis kolm paksu klouni Eestile häbi tegema. Häid lugusid on aastate jooksul muidugi palju kirjutatud. Kohe tuli meelde ka Kate Perpetum Mobile.

              Selle aasta lugudest meeldisid:
              1. Chalice - see lugu kas meeldib või ei meeldi üldse, mina leidsin sealt endale iva üles ja minu arvates on see lihtsalt geniaalne lugu. Minu selle aasta lemmik
              2. Traffic - esmapilgul mitte väga köitev lugu, kuid mida rohkem kuulasin, seda lummavamaks ta muutus. Lõpuks kiikusin nagu lainete sees.
              3. Stereo Chemistry - toredad kodulinna posid ja nende loos on olemas mingi Tartu ja Lõuna-Eesti popmuusikale omane touch. Äratundmisrõõm.
              4. Urban Symphony - Ilus lihtne lugu, mis kohe meeldima hakkab. Aga rohkem kuulates jääbki liiga lihtsaks ja pole erilist sügavust. Eurovisooni jaoks, kus esmamulje loeb, iseenesest hea lugu.
              Natuke vähem meeldis
              5. Laura - Hoopis huvitavam muusikaliselt kui teine Lõhmuse lugu Rändaja, aga olen veidi väsinud sellest Laurast.
              6. Lowry - mõnus europopp, tore vaadata ja kuulata.
              7. Rolf Junior - samad sõnad mis Lauri kohta
              Ja veel natuke vähem meeldisid
              8. Köök - Jaan Pehk mulle tegelikult väga meeldib aga see lugu jäi minujaoks nõrgaks
              9. Ithaka Maria - Ei mäletagi sellest loost midagi peale selle, et Ithakal on ilus nägu ja mingid "karvad" olid tal saabaste ümber.
              10. Janne - Tegelt hea laul aga esinemine oli läbikukkumine. Peale neoonvärvide ei näinudki midagi.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                Opera on Fire mittesaatmine oli kõige suurem viga, mis Eesti eurolaulu ajaloos kunagi tehtud on.
                Ja päris Eurovisiooni suurim viga oli see, et SAGAPO ei võitnud.

                Baby you're the only one
                Who can turn me up or down
                Give the password

                Say, (say, say...) say the magic word
                Sagapo - S.A.G.A.P.O.

                Hull küte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ja päris Eurovisiooni suurim viga oli see, et SAGAPO ei võitnud.

                  Baby you're the only one
                  Who can turn me up or down
                  Give the password

                  Say, (say, say...) say the magic word
                  Sagapo - S.A.G.A.P.O.

                  Hull küte.
                  Nõustun sellega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Ma küll omasooihar ei ole aga olen millegipärast Eurovisiooni fänn.
                    Ära muretse, paljud homoseksualistid avastavad tegeliku mina peale mitmeid heterosuhteid. Nagu lindsei lõuhan nt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ja päris Eurovisiooni suurim viga oli see, et SAGAPO ei võitnud.

                      Baby you're the only one
                      Who can turn me up or down
                      Give the password

                      Say, (say, say...) say the magic word
                      Sagapo - S.A.G.A.P.O.

                      Hull küte.
                      QFFT! See on mul olemas ja vahepeal saab rick' rolli asemel ka ette söödetud.

                      Kui väike olin, siis tundus veel üks lughu nii halb, et oli hea. House of Game - Sinu unenäod. Voijeerum. See oli nagu nii riil, et fleimäs ka ei näksi. Oma lugu toppisid need sellid ka igale poole. Mis saade see oli, mida Leinatamm ja Peek juhtisid, kus võitja sai mingi rahasumma. Esimene saade tasulise telefonihääletusega vist isegi TV1 pealt. Sealt koorus veel üks julm lugu välja - Henry Laks - Lambamoodi vms. Tol ajal sõimasime poistega ikka üksteist Henry Laksideks. Võite ette kujutada, kui suur oli mu imestus kuuldes kaitseväes, et 'Tule kui leebe tuul' on tema tehtud. Kuni Raua raamatuni kahtlustasin, et äkki ikka on kaver. Ja seda kuidas Raud talle mingeid medaleid kaela riputas seal raamatus oli ka irooniline lugeda.


                      carry on
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Kui väike olin, siis tundus veel üks lughu nii halb, et oli hea. House of Game - Sinu unenäod. Voijeerum. See oli nagu nii riil, et fleimäs ka ei näksi. Oma lugu toppisid need sellid ka igale poole. Mis saade see oli, mida Leinatamm ja Peek juhtisid, kus võitja sai mingi rahasumma. Esimene saade tasulise telefonihääletusega vist isegi TV1 pealt. Sealt koorus veel üks julm lugu välja - Henry Laks - Lambamoodi vms.
                        "Uus viis" oli nimeks sel saatel. Sealt tuli pärleid rohkem kui ..ee.. pärlivabrikust. Näiteks Mürka featuring Erich Kriegeri "Sõbralaul" ja Blacky "Ära piina mind". Iga melomaani kohustuslik plaat koduriiulil.

                        Aga see Sinu unenäod oli kõva hitt tõepoolest. Ei tea, kas "me oleme nüüd kõvad mehed ja soojendame Londonis W.A.S.P.i" House of Games seda lugu livedel enam ei tee. Sellest oleks küll kuradima kahju.

                        Sinu unenäod, suurel vesivoodil

                        Kommentaar


                          parim siiamaani eurovisioonil olnud eesti laul
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                          ma ei mõista nalja

                          Kommentaar


                            Parim Eurovisiooni lugu ever http://www.youtube.com/watch?v=JkaZCBpCzvM

                            Nicole - Ein Bisscen Frienden
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas qbmw Vaata postitust
                              parim siiamaani eurovisioonil olnud eesti laul
                              http://www.youtube.com/watch?v=2cfZ5...eature=related
                              nõustun .. tähemärgid
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ja päris Eurovisiooni suurim viga oli see, et SAGAPO ei võitnud.

                                Baby you're the only one
                                Who can turn me up or down
                                Give the password

                                Say, (say, say...) say the magic word
                                Sagapo - S.A.G.A.P.O.

                                Hull küte.
                                oma tutvusringkonnas olin vist ainuke kellele see lugu meeldis. sitakarvakuld.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X