320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Konkreetse näitena on sinu jaoks kummastav võrrelda Ithaka lauluhäält Kene omaga? Absoluutväite vastu ma siin välja astusingi. Su kulla kallis sõbrake nimetas Ithaka laulu KONKURENTSITULT(tunduvalt suurem ja tugevam absoluutsus, kui mõni minu oma) kõige kehvemaks. Need sinu ja siis kellegi Danneri v (Mõnuagendi) tisside ja piltide/käsitöö teema tabavuse osas ma vaidlema ei hakkaks. Küll väita, et laulja, kes pole ise helilooja pole kunstnik vaid käsitööline on...? Me ei räägi hetkel mingist ühehooaja liblikast, tegemist siiski tuntud ja pikaajalise lauljaga, kelle laulmisoskuses pole seni asjatundajad minu teada kahelnud. Paranda , kui eksin. Noo see väide tundus mulle alguses naljana, nüüd selgub, et härrad on piisavalt kompetentsed kedagi liigitama kunstnikeks ja niisama käsitöölisteks ja realauljateks. Mis puutub sellesse, et sinu arvates olid kõik finaalis osalejad muusikaliselt kõrgtasemel ja ilusti helistikus ja viisipidavad? Kuidas ma peaks seda sulle tõestama? See inimese enda kõrvades kinni. Ja sellist seisukohta ma saan tõesti ainult subjektiivselt avaldada. Täpselt nagu ka sinu vastupidine väide on subjektiivne. Lihtsalt see, et sinu meelest pidasid kõik väga hästi viisi pole iseenesest veel kinnitust või tõestust saanud fakt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Konkreetse näitena on sinu jaoks kummastav võrrelda Ithaka lauluhäält Kene omaga? Absoluutväite vastu ma siin välja astusingi. Su kulla kallis sõbrake nimetas Ithaka laulu KONKURENTSITULT(tunduvalt suurem ja tugevam absoluutsus, kui mõni minu oma) kõige kehvemaks. Need sinu ja siis kellegi Danneri v (Mõnuagendi) tisside ja piltide/käsitöö teema tabavuse osas ma vaidlema ei hakkaks. Küll väita, et laulja, kes pole ise helilooja pole kunstnik vaid käsitööline on...? Me ei räägi hetkel mingist ühehooaja liblikast, tegemist siiski tuntud ja pikaajalise lauljaga, kelle laulmisoskuses pole seni asjatundajad minu teada kahelnud. Paranda , kui eksin. Noo see väide tundus mulle alguses naljana, nüüd selgub, et härrad on piisavalt kompetentsed kedagi liigitama kunstnikeks ja niisama käsitöölisteks ja realauljateks. Mis puutub sellesse, et sinu arvates olid kõik finaalis osalejad muusikaliselt kõrgtasemel ja ilusti helistikus ja viisipidavad? Kuidas ma peaks seda sulle tõestama? See inimese enda kõrvades kinni. Ja sellist seisukohta ma saan tõesti ainult subjektiivselt avaldada. Täpselt nagu ka sinu vastupidine väide on subjektiivne. Lihtsalt see, et sinu meelest pidasid kõik väga hästi viisi pole iseenesest veel kinnitust või tõestust saanud fakt.
      Tahan lennata, aga mitte eriti kõrgelt... Tahan lennata, aga näe, kardan kokkupõrget...

      Kommentaar


        Räägime parem tissidest, jõuame kiiremini üksmeelele.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Olen Reinuga nõus. Paneb imestama, et te ikka viitsite nii mõttetu asja üle siin vaielda.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Scooteril kindlasti on mõni tissi pilt varuks.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Kes ütles, et Eurovisioonilt saab tuule tiibadesse ainult võitja?
              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Lordi sai omal ajal MTV-s kõvasti feimi. Abba kind of story line on muidugi haruldane.
              Ma lihtsalt tahtsin märkida, et see on hiilgav nimekiri Eurovisiooni edulugudest.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Tegevuspaik: troll
                Tegevusaeg: eile
                Tegelased: 2 13-aastast neiut, Getter Jaani ja sõidukitäis statiste.
                Neiud, kes on Kaari Sillamaa tantsustuudios Getter Jaanit varem näinud, aga kuna nad olid nooremad, siis mitte suhelnud, märkavad Getter Jaanit ja üks astub julgust kogununa tema suunas (häbelikult vihikut ja pastakat käes hoides): "Palun autogrammi..."
                Getter Jaani üle trolli heliseva häälega: "Mis sa arvad, et sa niimoodi tuledki kuulsuse juurde? Kas sinu arvates ei tohi kuulsus kunagi omaette olla?"

                Eesriie.

                Kommentaar


                  OT
                  Kunagi, mõni aeg peale Fizz Superstari saate võitu, jagas Kerli Kõiv Elva-Tartu bussis tervele bussitäiele Nõo Põhikooli algklasside õpilastele naeratades autogramme. Kes kuidas.

                  Kommentaar


                    Kas muidu terava ütlemisega ajakirjanikuhärra ei tahtnud staareurostaari maapeale tagasi tuua mõne vahva ütlemisega?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kas muidu terava ütlemisega ajakirjanikuhärra ei tahtnud staareurostaari maapeale tagasi tuua mõne vahva ütlemisega?
                      Ma ei sõida ise trolliga. Tegu oli ühe kolleegi poolt hommikul jutustatud juhtumusega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tegevuspaik: troll
                        Tegevusaeg: eile
                        Tegelased: 2 13-aastast neiut, Getter Jaani ja sõidukitäis statiste.
                        Neiud, kes on Kaari Sillamaa tantsustuudios Getter Jaanit varem näinud, aga kuna nad olid nooremad, siis mitte suhelnud, märkavad Getter Jaanit ja üks astub julgust kogununa tema suunas (häbelikult vihikut ja pastakat käes hoides): "Palun autogrammi..."
                        Getter Jaani üle trolli heliseva häälega: "Mis sa arvad, et sa niimoodi tuledki kuulsuse juurde? Kas sinu arvates ei tohi kuulsus kunagi omaette olla?"

                        Eesriie.
                        Kas kuulsused sõidavad trolliga:O
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Kas kuulsused sõidavad trolliga:O
                          Sõidavad.
                          Ise nägin kuidas paar päeva tagasi Turovski nr 2 trolliga sõitis. Imestasin veel kuidas nii vana mees sellise külmaga palja peaga ringi käib. Peaks nagu mõistust juba olema.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sõidavad.
                            Ise nägin kuidas paar päeva tagasi Turovski nr 2 trolliga sõitis. Imestasin veel kuidas nii vana mees sellise külmaga palja peaga ringi käib. Peaks nagu mõistust juba olema.
                            Aga ta oskab kährikute keelt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              OT
                              Kunagi, mõni aeg peale Fizz Superstari saate võitu, jagas Kerli Kõiv Elva-Tartu bussis tervele bussitäiele Nõo Põhikooli algklasside õpilastele naeratades autogramme. Kes kuidas.
                              No mitmendaks Kerli Kõiv omal ajal eurolaulu konkursil tuli? M.O.T.T.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tegevuspaik: troll
                                Tegevusaeg: eile
                                Tegelased: 2 13-aastast neiut, Getter Jaani ja sõidukitäis statiste.
                                Neiud, kes on Kaari Sillamaa tantsustuudios Getter Jaanit varem näinud, aga kuna nad olid nooremad, siis mitte suhelnud, märkavad Getter Jaanit ja üks astub julgust kogununa tema suunas (häbelikult vihikut ja pastakat käes hoides): "Palun autogrammi..."
                                Getter Jaani üle trolli heliseva häälega: "Mis sa arvad, et sa niimoodi tuledki kuulsuse juurde? Kas sinu arvates ei tohi kuulsus kunagi omaette olla?"

                                Eesriie.
                                Palun lubage selle juttu õigsuses kahelda.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X