320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Ei, Eesti esinemine oli suht mõnus Tore, et see sarviline härra ikka veel rohkem show\'d tegi. Hoolimata kohast võib öelda, et Eesti esines hästi, mulle meeldis, loodame, et ka ülejäänud Euroopale

    Ja see üllatus oli see peaga trummi tagumine, nagu härrad raadiojaamast 2 ütlesid
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      Pilti küll ei näe,aga ei kahetse absoluutselt. Juur & Kivirähk, no irnu erneks!!! Kusjuures nende kommenaar kattub täiesti minu suhtumisega Eurovisiooni. Minu arust võib peale võitu kogu selle krempli peale kõrge kaarega kuseda ja lubada endale sinna võistlusele kas või Jüri Homenja saatmist. Aga Neiokõsõ om peris hää ülejäänud muzooni taustal. Kuda telepurgis paistsid?
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        Minule isiklikult tundus, et väike närv oli neil ikkagi sees. Kuidagi ei olnud see esitus nii särav, nagu Eesti eurolaulu finaalis. Aga samas midagi halba ka nende esituse kohta öelda ei saa.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          JAAAAA.......... Eesti ehk Võrumaa ei saanudki edasi Seega siis see lubatud üllatus käes:P
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            kurb aga tõsi jäime esimesena finalistidest kõrvale ehk siis võib öelda selle aasta eurovisioonilt tõid Neiokõšõ-d meile 25 koha.
            Fc Uuemõisa

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              Mitu häält ja kellele andsite? Minu 4 häält läks Malta kontosse ja Malta sai ka finaali
              Irooniline, et Eesti esimesena välja jäi, aga samas kui me oleksime viiimasena finaali jõudnud, siis lõppkoht oleks ikkagi olnud mingi 23.-24. .


              Mis nalja, siis Reali kohta tehti?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                saage üle ja kuulake laupäeval Prince\'i R2-st

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Originally posted by Loca


                  Mitu häält ja kellele andsite? Minu 4 häält läks Malta kontosse ja Malta sai ka finaali
                  Irooniline, et Eesti esimesena välja jäi, aga samas kui me oleksime viiimasena finaali jõudnud, siis lõppkoht oleks ikkagi olnud mingi 23.-24. .


                  Mis nalja, siis Reali kohta tehti?
                  See, et osa riike automaatselt finaali said, ei tähenda, et nende laulud mingisugused suursaavutused oleks. Tegemist on vana rasva peal elamisega.

                  Samuti nõustun populaarse arvamusega, et häid laule leidub seal harvemini kui looduses kuuvarjutust. Ei raiska oma kõrvakuulmist selle pärast.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Minu arvates, need kes finaali said näiteks Albaania ja Iisrael.No vabandage väga, sellist sitta kuskile eurovisiooni finaali lasta:S Selline jama tuleks ära keelata krt küll Ja kõik Türgi nn söprusriigid vms said edasi nagu alati.... need Makedooniad ja Kreekad ja Iisraelid jne jne jne.Mulle lihtsalt ei jõua kohale KUIDAS SAAB SELLIST SITTA nagu on iisrael üldse kuskile lasta Ja nagu minu klassivend ütles...et edasisaajates oli neli pedettäiesti õige lause muideks, aga minu arust olid kõik pe*ed eriti veel see õhtujuht(loomulikult mees)Ja ainuke, kes eestlastes laval veidigi naeratada suutis oli Jõgioja...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      Originally posted by dannar
                      Aga eesti võiks kõrbeda. las eesti kultuurne rahvas saab oma sitase rahvaääletuse. valigu res publikat edasi.

                      kas me selliste inimestega eestit tahtsimegi?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                        seik-seik-seik-seik-seik-seik-seik ja sagapo-sagapo-sagapo-sagapo-sagapo

                        Minu hääl läks sinna riiki...ning hääl polnud asjatu..
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                          Küpros ja Kreeka said minu sümpaatia osalisteks...Jugovision
                          meie tibid oleks võinud ka ikka rohkem jenkat vehkida

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                            Originally posted by Roberto Carlos


                            Minu arvates, need kes finaali said näiteks Albaania ja Iisrael.No vabandage väga, sellist sitta kuskile eurovisiooni finaali lasta:S Selline jama tuleks ära keelata krt küll Ja kõik Türgi nn söprusriigid vms said edasi nagu alati.... need Makedooniad ja Kreekad ja Iisraelid jne jne jne.Mulle lihtsalt ei jõua kohale KUIDAS SAAB SELLIST SITTA nagu on iisrael üldse kuskile lasta Ja nagu minu klassivend ütles...et edasisaajates oli neli pedettäiesti õige lause muideks, aga minu arust olid kõik pe*ed eriti veel see õhtujuht(loomulikult mees)Ja ainuke, kes eestlastes laval veidigi naeratada suutis oli Jõgioja...
                            Oh jah. Iisrael ei pääsenud ju edasi. Aga eks kuulasin minagi need laulud ära. Mitte midagi ei jäänud meelde. Ainus mis meelde jäi, oli rootslaste eneseirooniline Abba-klipp.
                            Poolfinaal on täiesti mõttetu. Jube on mõelda, et peaks neid kümmet laulu veelkord kuulama. Loodetavasti kehvad vaatajanumbris sunnivad EBU selle pulli ära lõpetama.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                              Originally posted by dannar
                              ja nüüd on siis tore vaadata kaugele me oma kaua nõutud rahvahääletusega jõudsime. Kurb kui antakse selliseid asju valida inimestele, kes otsivad laulu, mille ääres õlli juua ja pussu lasta, nagu ikka õllesummeril tehakse.
                              vox populi vox dei.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                                Originally posted by dannar


                                elagu radiolinja ja tema piiramatud tehnilised võimalused
                                Eurovisooni ülekannete vaarvanaisa Marko Reikop teadvustas sellest ka ülekande ajal, et telefonifirmade võrgud võivad olla üle koormatud. Meie telekommunikatsiooni valdkonnal ei ole lihtsalt piisavalt ressurse, et ära toita neid näljaseid inimhulki, kelle nõudlus eile telefoniteenuse vastu oli erakordselt kõrge.
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X