320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõustun Maskiga ..täiesti jubedad laulud.. pole nii emotsioonituid laule enne kuulnudki.. eesti laulu/eurovisiooni konkursil.. kole on kuulata

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar
      Pean ütlema, et oli üsna põnev kuulata. Vähemalt endise ajaga võrreldes, kus põnevus oli selline masohhistlik. Aga meeldisid üldjoontes Malcolm Lincoln ja Mimicry. Lenna oli nii tavaline Eplik, kui üldse võimalik olla oli. Rolf paraadile!
      Kirjutan alla.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Minumeelest oligi Lenna lugu ainukene, mida veidikenegi kuulata kannatas. Ülejäänud oli ehtne solk, ei saa aru inimestest, kes seda toodavad. Lisaks tahaks teada, kes on Tiiu Kilk või Robert Juhkental - samahästi oleks võinud finaalis olla üks meist mingisuguse vaimusünnitusega.

        Kommentaar


          Mimicry ning malcolm lincoln natukene meeldivad.
          Rolf junior meeldib ka väga, aga kahtlane kas teist aastat järjest viiulitega läbi lööb. Aga kui hääletamiseks läheks, siis valin kas Mimicry või Rolf junior.

          Igatahes nii palju, kui ma välismaiste eurovisiooni lehtedel olen käinud ja kommentaare lugenud, siis enamusele meeldib väga selle aasta Eesti Laul, nii palju erinevaid laule ja ühtegi sellist euro-lugu nagu ei ole. Ja paljudele meeldib just Rolf Junior.

          Lenna üldiselt meeldib väga, aga jah...laul on nats nõme.

          Aga jah, sel aastal sellist laulu ei ole mida saaks kuulata aastaga üle tuhande korra nagu ma olen seda Rändajatega teinud.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            jo, Jasper, kuidas läheb? Mitut 2010a eurolugu kuulanud oled? Ma olen nulli peal.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Minu arvates võiks kõik kümme vabalt halvimate laulude teemasse tõsta.
              Duubeldan.

              Kommentaar




                säh

                Tegemist youtube rip'idega, kvaliteediks 160kbps,
                Kõik Eesti Laulu lood sees.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                  Duubeldan.
                  Ma ei saa aru, et mis nendes lugudes nii jubedat on? Ma saan aru, et oleks ilus, kui iga lugu ajaks juuksekarvad mõnust püsti, aga enamjaolt on tegu täitsa asjaliku Eesti popmuusikaga. Ja tõesti, mingit megagigalugu pole, mida pole IMO ühelgi eurolaulul olnud, ent kindlasti on Eesti laulu formaadiga lugude tase ikka tuntavalt tõusnud.

                  Kommentaar


                    eurotümakat pole - sinna on üks suur karvane rasvane koer maetud. enamus neist lauludest vajab mitut kuulamist ja meloodia ei üürgagi pärast esimest korda peakolus. see konkreetne asjaolu on ilmselt liiga suur pähkel inimestele, kelle suurim melomaania-alane saavutus on kuus tundi järjest sky plussi kuulata.

                    parandage mind, kui ma eksin.
                    ps! ma ei viitsi tegelikult enam absoluutselt muusika üle vaielda, nii et, ma ei tea, whatever

                    Kommentaar


                      Ses suhtes, et ma põle veel jõudnu lugusid kuulata, aga Ahja poiste suhtes omb lootused kõrged. Viimane hittlugu oll mo meelen väääga vääga hää.



                      kuigi ainus mis tiba häirib on see lauljal kasvatatud vunts, aga noh Põlvamaal vunts on okei, aga vest ei ole seksikas.

                      EDIT: A tiab keegi kah, et kas kuskilt juutubin või keskist on võimalik seda Winny Puhhi lugu kuulata, mille nad Eesti Laulule saatsid? See "suurte tissidega naised, kus te olete?" (v.a. siis R2 arhiivist Muusikanõukogu saatest, kus Koit Toome polnud varem Winny Puhhist kuulnudki).

                      Kommentaar




                        OT: Terve nende plaat suht geniaalne.
                        Last edited by RantZ; 05.02.10, 15:43. Põhjus: no rsk ei oska panna linki. keegi pangu ise
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          ooo tänud, ma mingi paar kolm nädalat tagasi juutuubist zekkasin, siis veel seda üleval polnud. aitäh

                          Kommentaar


                            Lenna oli nii tavaline Eplik, kui üldse võimalik olla oli.
                            Ok, on jah tavaline eplik. Ehk mingi hetk käib Dannaril klõks ja laul jääb repeadi peale. See klõks juhtus 1355 täna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Lenna oli nii tavaline Eplik, kui üldse võimalik olla oli.
                              Ok, on jah tavaline eplik. Ehk mingi hetk käib Dannaril klõks ja laul jääb repeadi peale. See klõks juhtus 1355 täna.
                              Kuna mul tööl ja autos raadio 2, siis sealt kuulen päeva jooksul korduvalt neid eesti laule. pikapeale on Lenna laul isegi meeldima hakanud ... klõks veel käinud pole

                              Kommentaar


                                Täna on siis see päev käes. :P

                                Õhtul saab juba teada, kes läheb oslosse.

                                Siin on ka kõik 10ne laulu videod eilsest suurest proovist.
                                Jagage videoid sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X