320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need taustatöllid on toodud ainult sellepärast (vist), et kogu vokaal peab tulema otse ja muudmoodi ei saa tausta ju laulda.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Väga hea meel, et ML võitis. Ja taas võitis lugu, mis esialgu välja jäi valitutest.
      Millal veel nii on olnud? Ma pole kursis ...
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Need taustatöllid on toodud ainult sellepärast (vist), et kogu vokaal peab tulema otse ja muudmoodi ei saa tausta ju laulda.
      Seda küll. Aga see mida nad seal tegid oli Jozelsi klassi.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Millal veel nii on olnud? Ma pole kursis ...


        Seda küll. Aga see mida nad seal tegid oli Jozelsi klassi.
        Eelmisel aastal sai ju Rändajad vms ka 11. lauluna edasi, kuna Popidiot sai disklahvi

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Eelmisel aastal sai ju Rändajad vms ka 11. lauluna edasi, kuna Popidiot sai disklahvi
          Rigged game.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mõned tähelepanekud. Cannumani huumorisoon jätab soovida. 17 tõestab jälle muusikamaitsetust. ML peksis väljavaateid. Ma olen rahul.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              ütleme nii, et kuulaks mälkolmi ja samal ajal paneks lennat
              nii elus olema peabki

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Heidi Purga otsib lemmiklaulu ... ja selle saasta pärast jäi R2 -s Tjuun in ära
                sekundeerin !

                Kommentaar


                  Naljakas, et last.fmi hinnangul on minu kuulamisharjumuste kattuvus Mikoga Super.

                  Music you have in common includes Vaiko Eplik ja Eliit, Chalice, Hu?, Tõnis Mägi and Lady GaGa.

                  Äkki Miko tegi nalja?

                  Kommentaar




                    tra see on hea robin juhkental, speed king ftw!
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Minu poolt igatahes ka Heidyle kõrge viis. Lõpuks ometi oli lahti saadud sellest Paadami-aegsest püha-ürituse-maigust ja võeti asja vabalt. Ja see, et esitati normaalseid eesti laule, mis olid valdavalt kaasaegsed (sorry, aga Heini Vaikmaa on ikka geront, kes kukkus ansamblist välja) ja millest ühegi sõnade autor pole Jana Hallas ja muusikat polnud teinud Laissaarpauluskotkas, oli enam kui südantsoojendav.

                      Eks minagi olin enne Lenna parteis, aga esituse poolest ML oli ikka teisest klassist. Ma ei usu ka, et nad oirol põruvad. Jah, ega see viis ju meelde ei jää erinevalt rapunzlist, mis mul kummitab juba nädal aega, aga esitus saab ainult veel paremaks minna.

                      Ott ja Märt olid ka valdavalt head, kahju ainult, et žürii-osast alates kiskus saade kommunikatsiooniprobleemide tõttu natuke metsa. Ja see punktiarvestusgraafika oli ka vähe nutune, emmigi ei saanud vahepeal aru. Aga ei, üldjoontes vahva.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Mulle Kene istus väga ning ML kah, 1. kord kuulates tundus alguses midagi Briti klassikat, mõnus. : )

                        E: Marten hakkas ka meeldima, paar korda üle kuulata. : P
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Eilne parim laul oli metsatöllu ja rammi ühislaul.

                          Kommentaar


                            Kuulge, kuskohast neid vaheklippe näha saaks?

                            Kommentaar


                              Minuarust see "Rapunzel" oli nagu mingisuguse multika intro.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X