320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Noonik Vaata postitust
    Kuna mul tööl ja autos raadio 2, siis sealt kuulen päeva jooksul korduvalt neid eesti laule. pikapeale on Lenna laul isegi meeldima hakanud ... klõks veel käinud pole
    häda on selles, et eurovisoonil edu lootmiseks peab lugu kohe meeldima.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      häda on selles, et eurovisoonil edu lootmiseks peab lugu kohe meeldima.
      Häda on selles, et mind vapsee ei koti, mis eurovisioonil edukas on. Mina olen rahul sellega, et suudetakse konkursist vähemalt mõned toredad lood välja tuua, mida vabal ajal ka kuulaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Häda on selles, et mind vapsee ei koti, mis eurovisioonil edukas on. Mina olen rahul sellega, et suudetakse konkursist vähemalt mõned toredad lood välja tuua, mida vabal ajal ka kuulaks.
        Häda on selles, et mind vapsjee ei koti kes võidab või mis välja toodakse - küll head lood ka muud moodi üles leiab. Selleks ei pea Eurolaulule minema.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kust peaks keskmine eestlane Mimicryt või Iiris Vesikut või 3pead kuulma? Minu meelest on positiivne, et eestlastele näidatakse, et Eesti muusika pole ainult the Sun ja tema kloonid, Smilers ja tema kloonid, paar muusikalitähte ja Meie Mees.

          Kommentaar


            Kuulasin ja vaatasin ka need peaproovi videod ära:

            3pead- kodukootud Massive Attack. Kahjuks sai bänd Eesti laulule enda kohta päris ebaõnnestunud lauluga.

            Marten Kuningas ja Mahavok- Kuningas läheb päev-päevalt aina rohkem ja aina häirivamalt Epliku nägu ja tegu. Laul on pointless, kuigi refrääni "mul ju kogu elu on ees, elu on ees, elu on ees" koht on päris kummitav.

            Mimicry- Eesti ühe lahedaima bändi kõige igavam ja tüütum lugu. Näib, et laval panustatakse ainult Kene Verniku lühikesele kleidile.

            Tiiu Kiik- Üle 10 sekundi ei suutnud kuulata.

            Rolf Juunior- Üle 10 sekundi ei suutnud kuulata.

            Disko4000- imelik pseudoretrodiskoshit.

            Iiris Vesik- Arvatavasti suurem osa eestlasi vihkab näitsiku häält, aga mina olen lummatud. Eesti Björk ja minu lemmik.

            Lenna Kuurmaa- Kas Kuurmaa on solaariumis magama jäänud vä? Laul ise minus ühtegi nuppu ei vajuta.

            Groundhog Day- vist esimene Eesti bänd, kes proovib staadionirokki teha. Pole viga. Alguse trummidetagumine on lahe.

            Malcolm Lincoln- kõige igavam salmiosa ja kõige ägedam refrään. Laulja on ka lahe, suudab vastupidiselt mitmetele teistele mitte-piinlik laval olla. Lemmik number 2.

            Kommentaar


              Kus Ines või Maria on???
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Seal kanal kahe Eurovisioonivõistluses äkki?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Seal kanal kahe Eurovisioonivõistluses äkki?
                  Mis selle point seal üldse on?

                  Ma algselt arvasin, et nood ongi need, kes Eesti laulul ka osalevad ja seal siis selgitatakse välja veel mingi oma võitja, aga ei ole.

                  Kommentaar


                    Küllap Võsa Peetri fännkond nõudis häälekalt Marvi Vallastet, Koit Toomet ja muid õigeid eurolaule.

                    Kommentaar


                      Eurovisioon....mesasi? Täiesti ära vajunud see siinmaal. Kuna fänn ei ole siis ei saagi aru milline neist lauluvõistlustest Eurovisiooni oma on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        jo, Jasper, kuidas läheb? Mitut 2010a eurolugu kuulanud oled? Ma olen nulli peal.
                        Kuulan R2-e ehk olen kuulnud kõiki. Minu meelest ei olegi kõikse hullem seis. Pigem teeb Eurovisioonimaik laule hullemaks kui laulud Eurovisiooni. Võita võiks Malcolm Lincoln(kuigi ta jääb viimaseks), sest ta ikkagi Nõmme Massive.

                        Piksenoole ema nimel,
                        Jasper.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Rolfi lugu läheb arvatavasti Eestit esindama, algus on Rolfi lugu veidi jama(tundus nagu ta mingi teise aasta eurolaul), esimest korda üle 10. seki kuulata ei tahtnud, aga hiljem kogemata ikka kuulsin seda lugu ja mida laul edasi, seda paremaks lugu muutus..
                          Astronaut kui läheb, pole ka hullu..
                          Sellel Mimicryl vms on päris vägevad laulud ma uurisin, aga see eurovisiooni lugu ei meeldi..
                          Tõsiselt loodan, et Lenna lugu ei saaks edasi, väga igav lugu, midagi meeldejäävat seal loos ei ole, ja mis kuradi asi see rapunzel on üldse?

                          Uku suviste oleks pidand saama tegelt 10. parima sekka, ta oleks kindlalt kinni pannud selle Eurovisiooni, aga vaevalt Eesti seda tahab..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                            ja mis kuradi asi see rapunzel on üldse?
                            raseerimata naine on rapunzel.

                            Kommentaar


                              wiki

                              "Rapunzel" is a German fairy tale in the collection assembled by the Brothers Grimm, and first published in 1812 as part of Children's and Household Tales

                              Kommentaar


                                Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                                Uku suviste oleks pidand saama tegelt 10. parima sekka, ta oleks kindlalt kinni pannud selle Eurovisiooni, aga vaevalt Eesti seda tahab..
                                vabandust ma ei ole teemas sees, kuid kas kunagi on seda võistlust kaks aastat järjest võitnud sarnane kooslus, laul, ˛anr, mida iganes (siin vihje sellele et eelmine aastast võitis üksik mees ja nüüd ka?)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X