320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õu mai kaad, mis teil nagu rrrolhvi vastu on ää
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      pirrule oli vist näkku lõpetatud
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Marten Kuningas.
        Täpselt nii.

        Kommentaar


          ai-ai, keegi on viimasel ajal mõne saiakese pintslisse pistnud
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kui Marten, Iiris või raseerimata naine edasi ei pääse, siis on edasine asja jälgimine absull mõttetu.

            Kommentaar


              Huh, võimas. Silma võttis märjaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Huh, võimas. Silma võttis märjaks.
                Selline see-ongi-see-tunne oli vaadates küll. (kõva lause)

                Kommentaar


                  ops. lillekülla hiinalinna ei tule!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Nii iga loo ajal teen kiired märkmed ja lõpus postitan selle siia...Ühtegi lugu pole varem näinud ega kuulnud.

                    1. 3 pead - 10sec kuulan ja palun järgmine laul. Jube igav...

                    1* Märt ja Ott - Mingi pedenali. No heaküll, aga miks see nii kaua pidi kestma? Nii intervjuu on hea. Pedevisioon

                    2. Marten Kuningas - Parem kui see esimene asi. Hetkel kindlasti liider. Väga hea artist aga lugu minu jaoks igav.

                    Intekas Lenna ja Piretiga - Countile tervitused. Ilmselt said orgasmi just

                    2* Ott ja Märt cowboy- Keskmine. Õnneks ei läinud pikaks ja ei jõudnud ära tüüdata.

                    3. Mimicry? See on see Kene vist? Natuke nagu on midagi. Ütleme et martenile vist ära ei tee..kui ümardada üles siis viigi vast mängiks välja.

                    3* Märt ja Ott kantrikas - Ilus. Inteks ajas naerma isegi korra

                    4. Tiiu Kiik - jube igav ulgumine, next pliis.

                    4* Ott ja Märt Euroopa laul - kogu see saade on nii ära nüristanud et ei arva ka sellest sittagi. Leim

                    5. Rolf ise - uskumatu aga vst hetkel isegi liider. natukenegi on hoogu asjas ja nii

                    5* Ott ja Märt punkimas - Nonii kindlalt päeva parim esitlus seni kui intekas ka arvesse võtta

                    6. Disco4000 - OO Piret Järvis. Ok väga hea, aga vist ei piisa ühelgi laulu 1x kuulamisest?

                    6* Lovely Boys - Liiga vähe nalja ilmselgelt. Loodan et nad on midagi krõbedamat lõpu jaoks hoidnud.

                    7. Iiris Vesik. Ohjumal mis emovälimus. Ei.

                    7* Das Megahyper - No ei lähe isegi Purgal endal selle peale märjaks ju?
                    Ok intervjuu päästis vennad...Võtan sõnad tagasi.

                    8. Lenna - nonii skoor avatud. Esimene lugu mida ilmselt kunagi veel kindlasti kuulan.

                    8* Jamaica hipid - ei ole ikka seda sära seal esinemistes. Ei ole ju naljakas ja mis muu point nende lauludel on?

                    9. Groundhog Day - üritavad ilmselt küll aga ei. Äkki on mulle kärbes kõrva sittunud või midagi, aga täna ei filtreeri sealt eriti midagi head läbi.

                    9* Harmoonia - ikka pole naljaks veel

                    10. Mälkolm-linkoln vms - hahaa nojah.

                    Ja saigi läbi see asi. Lenna FTW ülejäänud võiks langeda kusagile madalamale divisjonile et järgmine aasta ei peaks neid kuulma. Aitäh

                    Kommentaar


                      Saadaks hoopis Harmoonia Eurovisioonile!
                      Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                      Kommentaar


                        Cannuman, ära võta sõna endale arusaamatutel teemadel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          7* Das Megahyper - No ei lähe isegi Purgal endal selle peale märjaks ju?
                          Ok intervjuu päästis vennad...Võtan sõnad tagasi.
                          See on ju staar-deed˛ei Raian Änd˛elo-o-o-ous-e mõnitamine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Cannuman, ära võta sõna endale arusaamatutel teemadel.
                            ole nüüd mõistlik. Ma kuulan esimest korda mingeid suvalisi laule ja kui kohe ei meeldi siis ma ei jaga asja? Uskumatu et laia silmaringiga vend nagu sina üldse siin maitse üle vaidlema tuled. Aga kuna sul on padi veel alles märg, siis ma mõistan miks sind minu postitus ärritas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ole nüüd mõistlik. Ma kuulan esimest korda mingeid suvalisi laule ja kui kohe ei meeldi siis ma ei jaga asja? Uskumatu et laia silmaringiga vend nagu sina üldse siin maitse üle vaidlema tuled. Aga kuna sul on padi veel alles märg, siis ma mõistan miks sind minu postitus ärritas.
                              Laulud lauludeks, aga Ott und Märt oli igati tubli pea kõikjal.

                              Kommentaar


                                No kogu see ürituse korralduspool tundub üsna halenaljakalt läbi kukkunud olevat.

                                Lood on muidugi toredad, enamus, paljude puhul aga hakkas silma üsna kehvapoolne esitus, seda minu arvates ka Lenna puhul, kuigi lugu ise on väga lahe.
                                Isiklik lemmik on muidugi M.Kuningas + Mahavok

                                edit: Ahha, kogu ürituse parim osa on muidugi Metsatöll koos RAM-iga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X