320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuspõld üritas küll aga minu jaoks ta küll naljakas polnud.
    Kõige paremini õnnestubki tal mingit rullnoka/laenuvõlglase/lambivello jäljendamine ja nende liistude juurde ta võikski jääda.

    Saatejuhtidest oleks võinud üks olla ikka mingi kuum tots aga saan aru, et Purga pakub tööotsi ikka oma samudele ja nii see läheb(Kõrvitsate vastu pole mul muidu midagi).
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma kahtlustan, et samamoodi nagu ilmub ilmateade Niki seljataga olevale rohelisele (või sinisele) seinale.

      Aga see zürii oli küll naljanumber- Birgit Õigemeel, Jaagur Kreem, Marju Kuut. Mis kuradi asjatundjad nad on? Oleks võinud ainult muusikakriitikud/asjatundjad kohale kutsuda, mitte mingeid tühikargajaid. Aga muidu mulle show täitsa meeldis- saatejuhid olid lahedad, Uuspõllu vahepalad oli kohati naljakad ja Popidiot ja Bullfrog ja teised mitte-eurovisioonil-esinejad olid ka head.

      Võidulaul on küll halb nali- esimest korda kuulsin seda täna ja ega enam vabatahtlikult uuesti ei kuulaks ka. Punnitatud sitt. Kui rahvas nii väga tahtis võitjaks valida poplugu, siis oleks võinud valida Laura või Janne. Laura lugu oli vähemalt funky ja Janne oma oli meeldejääv.
      oleks Nestorid vms kriitikud kohale kutsutud oleks kindlasti saanud Chalice ja Köök edasi, kellel seda paska veel vaja on.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        no aga inesest on mul ka juba kõrini

        Kommentaar


          Keegi triobetist koenfe ka viitsis piiluda?
          Mis võitja koenf oli?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            3.5 oli võitja oma, laura oli 1.65, lowry 9.5... pead ei anna

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              no aga inesest on mul ka juba kõrini
              Pede.






              kümme

              Kommentaar


                Tänavu oli vist ajaloo esimene aasta, kui ma kordagi lauluvõistlust ei vaadanud. Aga tore on vähemalt kommentaare lugeda, kus selgub taas, et euroviisud on eestlastele ikka elu tähtsaim asi. Edu teile!

                Kommentaar


                  who cares see mis sinna l2heb ?? niiguinii mingi paras sitt ju. Aga see et sinna suudeti k6ige sitem laul saata ajab kyll n2rvi, kas rahvas on siis t6esti nii maitsetu ?? Ma muidu kuulan eurovisiooni alati raadio kahest Juur ja Kivir2hk kommenteerivad ja joovad seal, tavaliselt on nad saate l6pus maani t2is ja siis hakkab sitaks hea tekst k2ima

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RoboTchiken Vaata postitust
                    who cares see mis sinna l2heb ?? niiguinii mingi paras sitt ju. Aga see et sinna suudeti k6ige sitem laul saata ajab kyll n2rvi, kas rahvas on siis t6esti nii maitsetu ?? Ma muidu kuulan eurovisiooni alati raadio kahest Juur ja Kivir2hk kommenteerivad ja joovad seal, tavaliselt on nad saate l6pus maani t2is ja siis hakkab sitaks hea tekst k2ima
                    Põhimõteliselt pool eestimaad, kes eurokat jälgib kuulab neid. Kes seda Reikopi bullshiti ikka viicib kuulata? See aasta pole Paadamit, nad ei saagi nüüd Paadamit sõimata. Ei tea mis selle aasta märksõnad, eelmine aasta vict oli paadam ja n**ger.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      oleks Nestorid vms kriitikud kohale kutsutud oleks kindlasti saanud Chalice ja Köök edasi, kellel seda paska veel vaja on.
                      Näiteks Nestor ju oli, aga mis sest tolku kui mingisugused Kuut, Kreem, Sildna ja Petersell oma "seisukohti" esitavad. Valisin sellepärast, et meie raadios kõige popim või Traffic on päris vinge bänd aga sellel Orchestral olid seksikad tšellotibid või mis iganes taustal jne. bla, bla, blaah. Samahästi oleks võinud Savi Etsi ja Evelin Ilvese züriiliikmeks panna. Imelik, et Raud ja Rannap puudu olid Purga sõbrad ju ikkagi
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Tänavu oli vist ajaloo esimene aasta, kui ma kordagi lauluvõistlust ei vaadanud. Aga tore on vähemalt kommentaare lugeda, kus selgub taas, et euroviisud on eestlastele ikka elu tähtsaim asi. Edu teile!
                        aga, ma järeldasin su msn-i nimest, et sa olid valitute seas ... panin pange jah?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          aga, ma järeldasin su msn-i nimest, et sa olid valitute seas ... panin pange jah?
                          ma olin Eesti muusikaauhindade ˛üriis.

                          Kommentaar


                            no see (vabandan ette kirjapildi pärast) tony kukoc, hippolit Kenf jne oli ikka super. See mis ta muidu tegi ei ole üldse enam oluline. Selle eest saab minult oskari juba

                            Kommentaar


                              Olgem ausad - kõik laulud imesid. Mis seal vahest kes võitis - Eurovisioon ei ole ammu enam lauluvõistlus. Pigem poliitvõistlus balkan vs muu euroopa (ja osa aasiat ala armeena, gruusia, iisrael), mida ilmestab mõtetu euro-pop.





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                kuulge jorsid, tegelikult, saadeti üks kahest parimast laulust. Maitse asi. Eilset saadet ma ei vaadanud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X