320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühes minu nädalavahetuse unenäos mängiti jalgpalli keset revolutsiooni.

    Tegevuspaik: Budapest, tegevusaeg: 1968. Ungari ja Tshehhi revolutsioonid olid mu unenäos segunenud.
    Jalgpalliväljakul on Ferencvaros - millegipärast minu unenäos rahvaülestõusu sümbol ja mingi vastane, kes ei ole seda teps mitte. Mäng on põnev, aga vastane tikub vägisi võitma. Kuni lõpu eel Ferencvaros imeilusast väravast viigistab. Volle otse õhust karistusala nurgast tagumisse väravanurka. Lõpuvile kõlades jookseb keegi vutiplatsil ringi käes kaks tohutusuurt lippu. Üks Ferencvarose oma, teine Ungari rahvuslipp.
    Samal ajal kusagil Ungari maanteel. Kõik on oma 68. aasta autodega teel pealinna ülestõusu kaitsma. Teele on tekkinud ummikud. Äkki keeravad kaks stiilset väikeautot käbekiirelt ümber ja kaovad teises suunas. On näha, et neil kahel autol on välismaised numbrimärgid. Tean unes, et välismaalasteni on kuidagiviisi jõudnud info: Vene väed on Budapesti vallutamas. Kohalikud ei tea sellest veel midagi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      McN-i unenäoga seoses tuli mul meelde enda unenägu paar kuud tagasi.

      Olin sõbraga Moskvas. Punasel väljakul, kus peeti paraadi. Mina olin kuskil tribüünil ning vastastribüünil oli Putin, kes lastele lehvitas. Jube jama paraad oli ning marssivatel lastel läksid pidevalt sammud sassi. Seejärel hakkasime sõbra autot otsima, kuid seda ei leidnud mitte kui kuskilt. Siis tuli meile appi (no kes siis muu) kui Edgar Savisaar, kes lubas meid autoga ära visata. Istusime tahapinki, ees oli Edgar (roolis) ja Vilja tema kõrval.

      Edgar pani ilge ajuga mööda ülikitsaid Moskva tänavaid ajama ning ei teinud välja ei ülekäiguradadest, nende ees olevatest inimestest ega ka punastest tuledest. Mitu inimest said autolt vopsu ja ka üks vene eesel (loom) jäi alla, mille peale Edgar lausus, et ega kui siin ülekäigurajal seisma jääda, siis peab tükk aega seisma, kuna inimesi on nii palju.

      Seejärel ma ärkasin.

      Kommentaar


        parim uni üldse - triinu kivilaan

        Kommentaar


          Ma nägin Piret Järvist ammu kunagi.

          Kommentaar


            Ma nägin oma naist...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Ma lõin mõni päev tagasi unenäos kedagi. Ja lõin oma käe päris tugevalt vastu seina. Ei mäleta aga, keda ma lõin ja miks ma lõin.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Nägin unes, et Eesti mängis Venemaaga vutti. Staadion nägi välja nagu San Siro. Minu piletid olid, aga hoopis väljaku kohal, kus pealtvaatajaid sõidutas mingi platvorm ameerika mägede kombel. Ja siis hakkasime me muidugi pähe saama. Üle curva lükati igasugu nõukogude ja venemaa suuri lippe, kuid suureks üllatuseks näitasid kaasmaalased Soome lippe, kui platvorm staadioniringi tegi. Küsisin kõva häälega, et kellelgi polegi Eesti lippu ning sellepeale kuskilt tagant roomas üks normaalne inimene ka välja. Teist poolaega ei tahtnud platvormilt vaadata ja vaatasin Eesti fännide tsoonist, kus isegi kaks meest ei suutnud ühes taktis käsi plaksutada. Sektor oli ka meeldivalt tühi juba.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  normaalne, üleeile öösel müüs Gerald Eaker mulle Canoni A4 koopiapaberit...mis värk on?

                  Kommentaar


                    Ma nägin ka eile öösel esimest korda unes jalgpalli! Ilmselt oli see järellainetus jaaniöisele vaidlusele, kus ma üritasin iirlasele selgeks teha, et O'Shea ei ole shite. (Mis ei õnnestunud.) Igaljuhul unes lõi johnnyboy värava, mis oli parem kui Giggsi oma Villa Parkil ja ma sain keksida 'told ya! told ya!' Sealjuures arvestades rakurssi, pidin ma ise väravas olema.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      eile nägin unes et eesti kaotab Bosniale 7-0,õnneks oli vist tegemist halva unega
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Kõne sõjaväest ja punaseks värvitud (mitte minu) küüned.

                        Mida võiks tähendada?

                        Kommentaar


                          Ma ei usu et seal mingi varjatud või kodeeritud sõnumit on. Saad sõjaväekutse ja su naine/GF vihastab ja lööb sulle küüned perse.

                          Kommentaar


                            ära ole nii igav..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              ära ole nii igav..
                              Seitseteist nägi Maarjan Randa unes. Ulme, järgmine Ken Müür!

                              Kommentaar


                                Haha Silver mine pikalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X