320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hommik!

    Mina ei ole mazzi unes näinud, küll olen teda päriselus näinud. Scooter võiks kapist välja küll tulla . vana kujundus töötab juba ära..


    Aga tegelt tahtsin rääkida enda tänaöisest seiklusest

    Niisiis lõpetanud enda igapäevase lõunaeine Võitlevas Sõnas, maksan arve ning vaevu-vaevu liigutades lohistan ennast kohviku välisuksest tänavale. Sean sammud siis Vabaduse väljaku poole ja jõuan siis mina juba vaat et St.Patricku juurde, kui kuulen kangialusest suuremat sorti öökimist tulevat. Keeran siis pea kangialuse suunas, öökimine läheb üha kõvemaks. Kissitan silmi. Üksnes tume kogu paistab taamal. No heauskliku ja abivalmis inimesena, võtan südame rindu ja suundun kangialusesse. No kissitan veel silmi. Näen tumedat kogu pimedas nurgas kössitamas.. Purjus soomlane, on mu esimene mõte.. Lähen lähemale.. No raudselt purjus soomlane.. lähen veel lähemale .. no rsk, see ju mu enda koer, kes siin oksnedab. Esimene mõte, mida kuradit teeb mu koer, kes peaks kodus Laagris olema, siin vaat et kesklinnas, Pärnu maanteel. Ei tea, kuidas kurat siia sai ? Ju tuli trammiga, mõtlesin endamisi.. Püüdsin teda siis seal lohutada, mis ma püüdsin, kuid järgmisena mäletan seda, kui sõbrannast tütarlaps mul seljatagant käe õlale pani ja äreval toonil mulle küsimuse esitas . Mis sa siin aknalaua all , lillepottide juures kössitad. Mina muidugi vast, et koera lohutan, kas sa siis ei näe. Sõbranna seepeale, et rsk, meil ju pole koera.. Mis sa sonid, tohman, ärka ülesse!

    Vot sedapsi siis.. ärge pühapäeviti väga drooge manustage!
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Oma kunstioskust oled kunagi hinnata proovinud? Ehk oskad pildi maalida Baltast
      Sorry, maalimises olen ma palju hullem


      Sellest ei ole mul palju küll meeles,
      ent hommikul veel tilkus ila mu keelelt...
      Inglist ta kaunim ja nõtkem ka hirvest,
      hetkega üle sai väljakupiirdest...

      Eredaim laik vanal tammealleel,
      teadagi, Ksenija põlvik on see...
      Siin väsinult pingile toetas ta end:
      "Miks kurat ei tulnud kuus kaheksakend..?"
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        kell on varsti kolm, on aeg voodisse minna. head ööd...
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas norsk Vaata postitust
          Sorry, maalimises olen ma palju hullem
          Kui sind peale kaunite daamide põlvikute veel midagi inspireerib, siis soovitan soojalt avada teema "norski luulenurk" ja seda korrapäraselt täiendada.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Ok, ma kaalun seda asja
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Nägin täna unes Lazio - Roma mängu.

              Roma juhtis 0-1 ja siis sai üks vend punase kaardi. Väravavahil ja kaitsjal oli kollane all ja pisut hiljem said nad korraga teise hoiatuse ja punase kaardi. Olime 3 mehega vähemuses. Lazio viigistas.

              Mängu vaatasin poole silmaga arvutist. Ja kui jälle pilgu ekraanile viskasin oli seis juba 4-2 Lazio kasuks. Varsti oli 4-3...Ja siis sain aru, et vaatasin valesti ja 4-2 ja 4-3 oli tegelikult teise poolaja mänguminutid. Mäng lõppes 1-1.

              Kommentaar


                nägin öösel kuidas mu klassivend ära suri. krt selline vägistamine ja tapmine käis et hollallaa.

                Kommentaar


                  Kusagil oli mingi pidu või asi ja siis eesruumis laeti jooki sisse. Mingi vend arvas et oleks äge visata õllepurk teise seltskonna juurde, et see seal rahvast veidi pritsiks. Kuidagi viletsasti purskas. Siis sealt seltskonnast viskas keegi vastu ja see pudel juba korraliklt vastis seal.

                  Siis tuli kusagil rahva seast kommentaar: "Loodan et teil on hapukurk valmis hommikus kui teil nii palju õlut on, et raiskamiseks ka jätkub". Ja siis mingi vend kallas ühe õlle endale lihtsalt kraevahele. Nii ta oli.

                  Kommentaar


                    Nägin unes, kuda lugesin ühte veebiportaali ja seal nö. kollaste uudiste seas oli lugu: "FC Soccerneti jalgpallur Indrek Lepik: seksime Katrin Siskaga 12 korda päevas".
                    Ma mõtlesin, et no on kuradi nugis ikka.

                    Kommentaar


                      Katrin Siskaga on mul samal päeval sünnipäev. Truu stoori.

                      Teemasse: Täna öösel nägin unes kuidas kuidagi ei saanud magada. Iga 5 minuti tagant oli vaja patja vahetada või uus külg keerata. Jube tõetruu unenägu tundus.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Ma pole vist viimased pool aastat enam unen2gusi n2inud. V2ga kurb iseenesest. Kas p6hjuseks v6ib olla paheline eluviis?

                        Kommentaar


                          Täna öösel unenägusid ei näinud, aga hommikuks olin alaselja ära tõmmanud kuidagi :|

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Nägin unes, kuda lugesin ühte veebiportaali ja seal nö. kollaste uudiste seas oli lugu: "FC Soccerneti jalgpallur Indrek Lepik: seksime Katrin Siskaga 12 korda päevas".
                            Ma mõtlesin, et no on kuradi nugis ikka.
                            Krt, Lepik on ju mingi tavaline VÄRAVAVAHT! FCS'is on ainult üks tõeline JALGPALLUR, kel nimeks Indrek ja see olen mina! Sa võisid vabalt ka eksida...

                            Btw: Mul ei ole Siskaga ühel päeval sünnipäev, mul on Steffi Grafiga.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Etkar ei luba Katrinil magada inimestega kes KE poolt igal valimisel juba hääletavad.
                              See privileeg jääb neile keda vaja KE usku pöörata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                                Ma pole vist viimased pool aastat enam unen2gusi n2inud. V2ga kurb iseenesest. Kas p6hjuseks v6ib olla paheline eluviis?
                                Kui inimene norskab, siis ta ei näe ka unenägusid...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X