320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib-olla eile õhtul nähtud eepilise "Pilveatlase" mõjul nägin unes pikka ja põhjalikku perekonnasaagat.
    Koguneti pärast rikka sugulase surma tema varandust jagama. Üldiselt jaguneti kahte vaenulikku grupeeringusse, millest üks (kuhu vist minagi kuulusin) sai advokaatidelt õiguse kadunukese varandusele.
    Püüdsime siis pärast otsuse teatavaks tegemist kohe vaikselt hoonest põgeneda, aga mõnel nagu mina see nii hästi ei õnnestunud. Vastaspool võttis tulirelvad välja ja läks uljaks paugutamiseks. Keegi uhke daam suunas pikema tulevahetuse järel püssitoru otse minu suunas ja vajutas päästikule. Mul polnud kusagile varjuda. Paugu asemel kõlas klõps: padrunid olid otsa lõppenud. Samal hetkel ärkasin karjudes.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Unenäo sisu on „Isa ei ole surnud, ta on röövitud ja pantvangis“...
      See oli... kaasakiskuv.

      Kommentaar


        Vaatamata kõige aeglasemale stardile ja sellele, et olin Šveitsi esindav mustanahaline atleet nimega Duncan, suutsin siikis kõik teised 100 m jooksjad endale seljataha jätta. Nende hulgas ka Usain Bolt'i. Ajaks sain tavalised 4,2 sekundit.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Seltskondlik oleng avalikus kohas. Minu juurde astub Getter Jaani, ütleb, et meeldin talle ja tahan minuga kohtama minna. Ma ei jõudnud asjast ööd ega mütsigi arvata, kui preilna võttis juba minu käe enda kätte. Vaatas kätt ja ütles: "Oi, kahjuks me ei saa välja minna, su käed on hoolitsemata. Mine käi maniküüris ja võta siis ühendust."

          Mõtlesin, et kas äkki küüned ebaühtlaselt ära näritud või kusagil midagi katki, - no imelik kiiks igatahes - ja hakkasin käsi inspekteerima. Getter tulistas alfaemase kombel edasi: "Kui käed korras, kirjuta mulle feissbuuki, ma olen seal Eva-Maria Saar," ulatades mulle vastava infoga paberilipiku.

          Mul tõusid suunurgad vabanemistundest kantuna kõrvuni: "Aga mul pole feissbuukis kontot." - "Okei, ma annan meiliaadressi." (mis oli ka evamaria.saar@... vms) Seejärel kepsutas Getter minema.

          -----------
          Ma ei hakanud fb-sse kontot tegema, kontrollimaks Getteri varikonto olemasolu. Igatahes suhtun temasse nüüd palju paremini, kuna ma ju meeldin talle.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Eva-Maria Saar @ FB... ma ei hakka pilte siia postitama, muidu saan pedofiiliasüüdistuse.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Ma tõesti usun, et Getter ei valetanud mulle. Võib-olla on ta oma nime ära muutnud.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Üldiselt ei näe ma jalgpalli unenägusid, aga täna öösel oli erand. LFC ostis Tom Ince. 20m eest. Oma debüütmängus kõmmutas poiss 2 väravat kauglöökidest. Teenis 2 kollast kaarti ja vigastas ennast nii et hooaeg sai tema jaoks läbi. Unenägu oli värviline.

                Kommentaar


                  Mäletan väga harva unenägusid nii täpselt veel õhtul, aga eile öösel nägin mitut unenägu, mis uskumatult hästi, täpselt ja elavalt meelde jäid.

                  1. Olin mingis jäähallis uisutamas ning kuna halli hakati kinni panema, võtsin sealtsamast laenutatud uisud jalast ning hakkasin neid tagastama. Leti taga seisnud tädi aga keeldus neid vastu võtmast, sest "kell oli juba liiga palju" (kell oli kohe 22 saamas), "kohe paneme kinni" ning mida kõike veel. Point oli aga selles, et uiskude laenutamise eest tasumine käis ajapõhiselt ning kui oleksin need hommikul tagastanud, oleksin pidanud kõvasti rohkem maksma. Tädi oli lihtsalt kiuslik ning tahtis ilmselgelt rohkem raha saada. Vaidlesin temaga ikka päris tükk aega, panin isegi ette, et jätan uisud koos uisu sisse jäetud rahaga sinna ning hommikul tööle tulles võtab tädi need vastu, kuid paganama tädike ei olnud millegagi nõus. Lõpuks leidsin õnneks uisuleti kohal rippunud reeglistikust punkti, mis ütles, et uiske peab vastu võtma kuni kella 22-ni. Seepeale muutus tädike just kui paugupealt - ta peaaegu viskas mind altkäemaksuks erinevate karastusjoogipudelitega ning lubas uisud tagasi võtta, peaasi, et ma juhtunust kellelegi ei räägiks. Jumal teab, mida ta kartis.

                  2. Mulle öeldi, et ma võidan täna ilmselt lotoga. Pidin valima Viking Lotto ja Bingo Loto vahel, kuid ei suutnud otsustada. Lõpuks läksin vist Bingo peale, sest seda on huvitavam mängida.

                  3. Olime ühe mu tuttava inimesega pärast mingit spordivõistlust (või oli see isegi kehalise kasvatuse tund) meeste riietusruumis ning duši all olles hakkas ta järsku laulma "Chocolate Rain"-i ning äravooluresti peale sittuma. Asi lõppes sellega, et julka visati mööda duširuumi ringi, mina läksin õnneks juba kuivatama, ise šokis olles ning oma tuttava peale karjudes.

                  4. Mängisin millegipärast Kalevi spordihallis korvpalli ning minu vastaseks oli Carmelo Anthony. Läbimurdel võtsin tast ümbert kinni (sest muud võimalust tema takistamiseks mul ei olnud) ning maandumise järel tuli ta päris kõvasti minuga pragama. Panin talle käed ette ja kuna ta tuli mulle päris nina alla, panin talle käed vastu, kuid ei tõuganud/lükanud. Kohtunikud otsustasid seepeale Anthonyle tehnilise vea anda ning mind eemaldada. Kohtunikud rääkisid ainult vene keelt ning kuigi sain esimese korra peale kohe aru, et mind ära saadetakse, tegin sellise näo, et ei tea, millest räägitakse ning žestikuleeritakse. Kõndisin tükk aega segase näoga platsil ringi, kuni lõpuks läksin kohtuniku juurde, küsisin "minuga vsjoo?" ja läksin riietusruumi (sama riietusruum, mis eelmises unenäos, kuid see unenägu oli pärast eelmist), kus ootas mind ees üks tuttav (mitte dušisittur), kes mulle eemaldamise puhul kaasa tundis.

                  Kas mõni unenäospets oskab mõnda mu läbielamist tõlgendada?
                  Last edited by rauulo; 17.01.13, 01:14.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Kas mõni unenäospets oskab mõnda mu läbielamist tõlgendada?
                    Mingi värk on sul igatahes sitaga nüüd lahti.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kas kellegil siinkandis on veel esinenud unenägude kordumist ? Juhtub, olles tõsisemas palavikus. Õnneks pole nüüd juba ammu haige olnud, kuid nooremana juhtus tihedamini. Polnud just eriti lõbusad unenäod pealekauba.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Sattusid emmele ja issile peale?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Kas kellegil siinkandis on veel esinenud unenägude kordumist ?
                          Jah !

                          Kommentaar


                            Abi?

                            Minu lapsepõlve koju olid kogunenud minu sõbrad, tuttavad ja pereliikmed. Oli mingi tore oleng. Järsku sadas sisse ports soccerneti foorumlasi...umbes 8 tegelast.

                            Kuna ma kedagi siit ei tunne, siis palun püüdke end ära tunda ja andke mulle teada, keda ma unes nägin

                            Kolm venda olid niisama taustajõud- ei pand tähele välimust, vanust ega muid olulisi jooni.

                            Kõige paremini meeldejäänud tegelane oli pikk (u. 193-195), sale, heledate juustega, prillidega, botaaniku tüüpi, sarkastiline ning sellest kõigest hoolimata siiski sarmikas 22-26-aastane kutt. Temaga jõlkus aktiivselt kaasa väike vastik suusamütsiga wingman, kellele mitte miski ei meeldinud.
                            Siis oli seal üks närviline keskmise meesterahva pikkuse ja välimuse ning vanusega tüüp, kes end mõneti salgajuhiks pidas. Ropu väljendusviisiga ning väga pinges- üritas kamraade koos hoida ja auto, takso või jumal teab veel millise transpordi peale saada, et ära minna.
                            Ja siis oli kaks väga värvikat venda. Mõlemad täiesti kapsaks joonud. Ebaadekvaatsed, väljendusvõimetud ning jalulpüsimatud. Salgajuht kutsus neile takso, kuhu sõbrad nad siis sisse toppisid. Taksojuht tuli ka appi, aga kogemata lõi ühe tegelase lõua täiega vastu autoust ära. Vend vingerdas seal taksos siis valust ja suust tuli verd, räusata ta eriti ei suutnud, kuna oli hääle nii ära joonud. Lõpuks sai nad kenasti takso peale ning see viis nad ära.

                            Esimene, botaaniku tüüpi tegelane, andis salapäraselt teada, et ta ei pea täna koju ära minema...

                            Ja uni sai läbi! Kes on kes?
                            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                            Kommentaar


                              Roppsuu võib olla vabalt count, purupurjus tegelane ballack , botaanik mõnu007.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                kui vaid teaks kahte foorumlast, kelle jaoks ise takso tellimine või sinna sisse pakkimine on probleemne tegevus peale koosviibimist teiste foorumlastega.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X