320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Mitu siis oli?
    No arvesta kokku.
    Vaatasin Arsenali Wikipedia lehte. Kõik rahvusvahelised trofeed kenasti ära toodud. Inter-Cities Fairs Cup kõrvuti koguni kolme Amsterdami turniiri karika ja nelja Emirates kapiga. Ja nad on võitnud isegi Super Matchi. Küllap ma unenäos sellelegi vihjasin.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Olin Tartu Ülikooli üliõpilasesinduses, aga väikese opositsioonifraktsiooni liige. Asi meenutas riigi tasandit - esindus oli justkui Riigikogu, kus oli palju liikmeid, kellest midagi ei olenenud. Ja siis oli mingi müstiline juhatuse tuba, kuhu minusugusel asja polnud - no umbes nagu valitsus. Igatahes otsustasime uutel valimistel võimu üle võtta ning sõlmisime liidu radikaalfeministidega, mis oli hea käik. Saime palju uusi kandidaate ning valimiste järel selgus, et olimegi esinduses enamuses. Surusime vanad võimutsejad kiiresti maha ning võtsime esmaseks eesmärgiks, et ülikool saaks naisrektori.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma ei sõida kunagi ei purjus, pohmas ega isegi ühe-õlle-peaga. Alkomeetrit taatlen regulaarselt ja tean oma piiri, et hommikuks ilusti 0 oleks.
        Kinnitad veel ilusti endale?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Oilin kusagil lennujaama juures väjas chillimas. Näen et Kostas Manolas istub äärekivil, seljakot seljas. Oli vist mingile mängule lendamas. Läksin siis juurde ja tegin selfi. Edasi tegime juttu (eesti keeles) ja uurisin et kas Dzeko on trennis ka nii pask. Ütles ei, Dzeko on tegelikult ikka väääga hea.

          Kommentaar


            Liverpool lööb Sevillale 4 ja oma puuri hoiab puhtana. Viimase värava lööb Benteke.
            Real läheb 20nda minuti paiku Atletico vastu 1-0 juhtima ning hoiab poolajani, midagi juhtub Griezmanniga. Peale poolaga rohkem ei näinud, kuna pidi tööle minema.

            Kommentaar


              Kirjutasin unenäos foorumisse, et Abeljanovi haagi eest - kui see on sooritatud kolmepunktijoone tagant - tuleks meeskonnale anda neli punkti. Tekkis pikem diskussioon, kus mind sõimati kõige ropumate sõnadega, sest keegi polnd kunagi kolmepunktihaaki näinud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                a) ma ei tea, mis värk mul on unes sportlase kakluste nägemisega
                b) EM on ilmselgelt lähenemas

                Igatahes. Istun Itaalia koondisebussis, mis seisab, ja vaatan aknast välja. Seal on meganärvis Graziano Pelle, kes miskipärast tõukleb kõigi möödujate ja treeneritega ja kes läheb ilmselgelt sekund-sekundilt aina närvilisemaks. Ühtäkki lendab mees bussi ja hakkab hulkiliku jõuga tervele meeskonnale molli kütma. Kõik saavad järjest ja pisemad mängijad on veitsa peidus. Ma olen ka bussi tagapingis, et wtf toimub. Lõpuks lendavad Marchisio ja DeRossi püsti, väänavad Pelle maha ja tambivad mehe näo vereklombiks. Ärkan.

                Kommentaar


                  Ma nägin unes, et mingi erakond uuris maad minu enda ridadesse värbamiseks. KOrraga helistataksegi, et räägime ja vaatame, mis mulle meeldida võiks. Seda tehakse muidugi salajas, aga selleks peaks ma mingi päev minema 7.30 hommikul Yoko Alenderiga Käsmu talgutöödele koristama.

                  Ärkan.

                  Tunnen kergendust, et tegu oli ainult unega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mida eilne joogimenüü sisaldas?
                    Ei midagi. Kell 0030 sain Inglismaa-Portugali mängult koju, kell 4 ärkasin nba jaoks, vajusin mingi 6:30 uuesti magama ja ärkasin taas 8.15. Et siis oli veidi katkendlik uni.

                    Kommentaar


                      Nàgin unes, et Vennaskonna loost "Sõbrad ma mahun teile taskusse" oli valminud gay-vöötorava remix, kus Tiku laulis "Sõbrad ma mahun meie takusse".

                      Kommentaar


                        Olime mingi kambaga kusagil Austrias. Käes oli õhtu ja otsisime mingit baari või asja et hängida. Ja siis olid kusagil seal 2 aaria naist ja ma küsisin et olete saksamaalt või austriast ja tegin mingit sieg heil nalja. Enne kui keegi midagigi aru sai, küttis üks neist naistest mulle jalaga näkku ja ma olin teadvusetult maas.

                        Mingi aja pärast oli pilt ees jälle ja üks silm veits kinni aga istusime baaris ja elu ilus. Suurim mure oli see, et kaasas olnud Salajane33 pidi kuidagi Kanadasse lendama, kuna seal oli jäähoki MM ja ta oli miskise mängupileti saanud. Eesti kahjuks oli B grupi aga tal oli mingi A grupi pilet ja neid veei jagatud/müüdud.

                        Sieg Heil!

                        Kommentaar


                          Ma nägin unes, et õudus nimega Triin Tähnas on R2-e hommikuprogrammist välja vahetatud ja asemele on võetud Anu Säärits. Hommikul oli siiski kõik vanaviisi ja Tähnas loeb jälle lehti ette

                          Kommentaar


                            Seekord nägin unes, et kommenteerisin mingit Arsenali mängu Manchesteri vastu ja 90+ minutil lõi keegi karistusala madinast Arsenali värava. Olin ilgelt äksi täis, aga häält välja ei tulnud ja siis köhisin kiirelt, et öelda, kes ja kus lõi, siis oli ekraanil hoopis Steven Gerrard ja hoopis Liverpool-Stoke'i mäng. Ma ei saanud enam aru, kas ma ise olen loll ja kust ma seda Arsenali mängu nägin. Foorumis kirjutas Egotrip, et ma olen lihtsalt suvaline masin ja kui ma tehnikule ütlesin, et mis värk on, siis ta vastas, et ta lubas kellelegi kohe panna liverpooli mängule, kui Arsenali mängus võitja selgub. Samal ajal näitas livescore, et Arsenali mäng käib edasi. Sellised arusaamatud jalkaunenäod on kõige nõmedamad, ala avastad, et EM on juba lõppemas ja sa pole midagi näinud.

                            Kommentaar


                              Mõnuka raadiosaadet nägin unes. Täitsa kuulatav oli.

                              Kommentaar


                                Nägin unes, et Tarmo Rüütli tuli mulle uksetaha ja ütles, et ta mõtles järgi ja on nüüd valmis suusakoondist juhendama. Ja siis lisas: "Ja sina, raisk, tuled ka kampa, aga ära nüüd kirjuta kõike ajalehte, mida teada saad."
                                Ja siis hakkasime arendama uut spordiala, mis algas nagu suusahüpe, aga siis sõitis suuskur suuskadega lumehange ja viskus kõhuli kelgu peale ja kihutas alla. See olevat meie uus nokia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X