320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sättisin ma siis ämma juures ManUtd CL mängu vaatama, kui sisse astus King Eric, seljas täiskomplektina uhiuus kuldkollane ManUtd kolmas kit, kus särki kaunistas kanapeadest kujundatud muster. Peas oli tal kollane tutimüts, mille punane tutt sarnanes särgil olnud kanade harjadega. Peagi pärast seda tuli Patrice Evra. Tal oli kaenlas suur must kast, mis osutus tema enda poolt ehitatud ventilaatoriks, mille ta siis minule kinkis. Kahjuks jäin imetlema suurepärast inseneritööd ja kui teleka ette jõudsin, mängis seal hoopis Kanal 2. Kuna kõik olid magama jäänud, hakkasin kanaleid klõpsima, mispeale aga ärkas üles ämm ja nõudis, et ma paneks Kanal 3000 peale. Siis võtsin taskust telefoni ja panin Go3 kaudu mängu mängima. Oli 73. minut ja ManUtd juhtis Juve vastu 1-0. Millegi pärast otsustasin selle peale trollida kahte diivani nurka peitunud kahvatu näoga, ent mulle tundmatut Arsenali fänni ja öelda, et Arsenal juhib… sisselastud väravates. Üks vist oli kasutaja olegtoivo avatar.

    Eile jõin elus esimest korda kaerapiima, võib-olla see keeras ära?
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Nägin unes poes käiku ja inimesi, võõraid inimesi sõbralike nägudega. Ja see ei olnud tavaline poes käik, kuigi tegu oli tavalise poega.
      Juba poe ees, ma ütlen rsk seal oli rabistamist, et mööduda muttides ja uksest siseneda. Krt need ei olnudki vist mutid, aga kui sellele mõtlema hakkasin, olin juba sisse saanud (ei mitte muttidelt, uksest) kassadestki möödas.

      Poes arutult tiirutades, otsides nurka mida kodupoes polegi, jõudsin ükshetk arusaamisele, kõik teised inimesed liiguvad ainult ühes suunas - tagumise nurga suunas, saiakeste leti poole. “Faking piraka lett” mõtlesin endamisi, “sööge piima tatid.”
      Ja tõttöelda ega uudishimu minust kohe võitu saanudki. Alles endast eemal tuttavaid silmitsedes, kes minu poole naeru kihutasid, jõudsin kindlale veendumusele - pirakate pool toimub midagi sensatsioonilist.
      Mõeldud-tehtud, peale hetke kaalumist seadsin ka enda väiksed, kuigi raskelt liikuvad jalad inimmassi suunas.

      Tee peal: Mingil põhjusel oli küpsise riiul kokku pakitud ja selle asemele välikohvik tehtud. See oli välikohvik siseruumides?MV.
      Ma ei tea kas te olete sellises kohas varem käinud, mina igatahes ei olnud. Seal sees oli vist soe, kuigi lumi sillerdas maas. Vähemalt nendel inimestel kes seal istusid, tundus hea olla.
      Jõudnud sealt mööda, puuviljade juurde, oli veel pool poodi aega, et kulminatsioonini jõuda.

      Ühel hetkel enda ümber vaadates avastasin, et kontvõõrastest on saanud paras hulk sõpru ja tuttavaid. Mingil loomulikul, kuigi arusaamatul põhjusel olid kõik inimesed, kaasarvatud mina taburettidele persetanud ja toimus selline kohviku stiilis oleng. Ainult et hanereas ja tasahilju edasi liikudes.

      ‍‍‍‍♀️‍♂️‍♀️‍✈️‍‍

      Olles vahepeal käinud täiesti arusaamatutes kohtades, olin ma jälle tagasi poes, mitte enam samas, aga tegemas sama asja - ootamas et saaks nurgataha minna.
      Suur erutus kehas, hakkas lõppeks saabuma aeg, kus pidin astuma sellise kummist laoukse vahelt läbi, aga too oli jube jäik…bljat, ei saanudki hakkama ja jäin veidi eemale teisi inimesi vaatama, kusjuures jälle võõrad vist. Mis aga kiirelt selgeks sai, oli see, et iga inimese minekuga paistis ukse vahelt ere valgus ja seletamatu huvi.

      Kuniks umbes 5. inimese juures ma ei suutnud muule enam keskenduda. Lootes pea uksevahelt sisse susata ja valgusallikat imetleda - teen samal hetkel silmad lahti. Vitttu, näen et üles jäänud ruloost ja diivanil magamisest, on hakanud elutoa aknast hommikupäike silma paistma.

      Sügan pead, peaks ärkama, emm on räme kõva. Pikutan veel veits, mõtlen uuesti korra poe ja valguse peale, löön pihku, kirjuta prutale “võiks täna näha” ja jalutan peldikusse. Vahepeal saab valmis ka postitus. Vajutan “lisa vastus” ja “vesi peale” samal ajal. #fitlifestyle #rutiin

      Kommentaar


        Ma nägin unes, et mu kass kuses kogu elutoa põranda täis. Ma ärkasin, see oli märg ja ma koristasin seda.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Võrratu fantaasiaunenägu ajarännakust Londonisse, Tottenhami ja Liverpooli jalgpallimängu ajal. Oli kaheksakümnendate algus ja unenägu oli justkui segu teleülekandest ja võimalusest enne, keset ja pärast mängu staadionil ja selle ümbruskonnas ringi luurata. Kõik tollased tähtmängijad ja treenerid saabusid mängule otse tänavalt ja siirdusid kitsast tunnelit pidi staadionile. Seal toimuv mäng oli muidugi tõeline klassik, aga mind huvitas palju rohkem ümbruskonnas jalutada ja oma väga tänapäevase telefoniga peagi kaduvaid vaateid pildistada. Tegin seda näiteks mängu vaheajal. Oli palju toredaid sildu ja udus paistvaid kaugeid villasid. Kõike muud kui päris London, aga mis sellest. Peas oli kindel teadmine, et peagi ehitatakse siia uued elurajoonid ning need vaated kaovad igaveseks. Mängu lõpuks jõudsin staadionile tagasi, nägin Liverpooli viimast väravat - Spursi väravavaht koperdas pall pihus oma väravasse, väga naljakas. Unenägu lõppes staadioni klaverimängija juures, kes demonstreeris, kuidas mängu melust tekkinud elektrivõnked klaveri ise mängima panevad.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mul viimane oli midagi sellist, et plastic'99 postitas foorumisse, et lähme Hispaaniasse suvepäevadele. Ma üldse ei tahtnud minna ja mõtlesin pikalt, kuidas ära viilida, aga olin vist ikka lubanud. Kokku pidime saama kuskil parklas ja kui sinna kohale jõudsin, siis vastu vaatas pmst stseen Entourage'ist, ainult selle vahega, et sellest oli ka see Netflixi diversity punt üle käinud. 50-60, et üks oli jälle olegtoivo avatar.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Mul viimane oli midagi sellist, et plastic'99 postitas foorumisse, et lähme Hispaaniasse suvepäevadele. Ma üldse ei tahtnud minna ja mõtlesin pikalt, kuidas ära viilida, aga olin vist ikka lubanud. Kokku pidime saama kuskil parklas ja kui sinna kohale jõudsin, siis vastu vaatas pmst stseen Entourage'ist, ainult selle vahega, et sellest oli ka see Netflixi diversity punt üle käinud. 50-60, et üks oli jälle olegtoivo avatar.
              Ütlemata tihti nähakse mind unes. Rein kunagi ja kaala ja siis keegi veel jne. Ma ise rohkem unes sellist Brandi Love ja Alexis Fawxiga threesome või Kaja Kallast ja Yoko Alendrit nägemas (neid kahjuks koos veel mitte, aga küll jõuab).

              Kommentaar


                Mul on hea meel, et mul on ikka käega katsutavamad unenäod.
                Ühel malbel öötunnil kogesin hingelukustavat olukorda, kus ületasin kiirust Järve keskuse poole sõites, seal kus need mahalaskmise seinad on. Ja pidin siis politseinikule aru andma, et millepärast ma kõnniteel nõnda kiirelt jalgrattaga sõidan.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ma nägin täna öösel ühte Särevere Gretet unes.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                    Ütlemata tihti nähakse mind unes. Rein kunagi ja kaala ja siis keegi veel jne. Ma ise rohkem unes sellist Brandi Love ja Alexis Fawxiga threesome või Kaja Kallast ja Yoko Alendrit nägemas (neid kahjuks koos veel mitte, aga küll jõuab).
                    Üks gängist tegi mulle saabudes kalli ka, aga see oli vist pigem Tofoa kui sa.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust

                      Üks gängist tegi mulle saabudes kalli ka, aga see oli vist pigem Tofoa kui sa.
                      Ma sul jube südamel...

                      Ma muidu kalliinimene ise ka, seega vabalt võib olla, et valetad...

                      Kommentaar


                        paar päeva tagasi nägin sellist und:
                        Hiilisime sõbraga kuskile jalkamängule. Koht meenutas rohkem koolivõimlat kui välistaadioni ning ronima pidi palju. Lõpuks jõudsimegi väljaku äärde tribüünile, kus rahvast eriti ei olnud ning kõik tundus justkui okei, kuni kohale saabus väga vihane ja närvis Ott Järvela. Tal oli mingil põhjusel peas kiiver ning üle õla rippus Galil. Karjus siis meile et me na*ui tõmbaks. Meie seepeale küsime et miks? Järvela põhjendama ei hakanud ja karjus uuesti sama teksti. Seejärel OJ pikalt ei mõelnud ja hakkas meie pihta tulistama. Maha meid ta siiski ei lasknud, kuna tegu oli kummikuulidega vms. Sõber jõudis minema joosta, mina aga ärkasin pärast umbes 10 kuuliga pihta saamist ärritunult üles.

                        Kommentaar


                          Üks korduvaid stseene minu unenägudes on Jannsenist linna pääsemine. Tavaliselt jään bussist maha, on buss liiga täis või teda ei tulegi. Igatahes hakkan mööda Vabaduse puiesteed ja Pärnu maanteed jala astuma. Kohtan igasuguseid probleeme - tohutud teetööd olid ükskord viadukti peal, nii et sealt pidi nagu kaljuronija üle saama või on libe või pime või mis iganes.

                          Seekord jõudsin probleemideta Järvele ja seal oli miskipärast tohutu jalgpallistaadion, kus mängisid maailma tippklubid. Mulle tuli meelde, et on jah laupäev ja võiks vaatama minna. Parajasti selleks hetkeks jõudsin kohale kui Coutinho liikus kassiliku graatsiaga karistusalasse ja lõi peaga napilt väravast mööda. Nägin seda sündmust värava tagant oma silmaga. Siis aga märkasin publiku hulgas minu jaoks ebasümpaatseid ja hirmutavaid jalgpallifoorumi liikmeid ning kadusin ruttu minema.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Üks korduvaid stseene minu unenägudes on Jannsenist linna pääsemine. Tavaliselt jään bussist maha, on buss liiga täis või teda ei tulegi. Igatahes hakkan mööda Vabaduse puiesteed ja Pärnu maanteed jala astuma. Kohtan igasuguseid probleeme - tohutud teetööd olid ükskord viadukti peal, nii et sealt pidi nagu kaljuronija üle saama või on libe või pime või mis iganes.

                            Seekord jõudsin probleemideta Järvele ja seal oli miskipärast tohutu jalgpallistaadion, kus mängisid maailma tippklubid. Mulle tuli meelde, et on jah laupäev ja võiks vaatama minna. Parajasti selleks hetkeks jõudsin kohale kui Coutinho liikus kassiliku graatsiaga karistusalasse ja lõi peaga napilt väravast mööda. Nägin seda sündmust värava tagant oma silmaga. Siis aga märkasin publiku hulgas minu jaoks ebasümpaatseid ja hirmutavaid jalgpallifoorumi liikmeid ning kadusin ruttu minema.
                            Kuna sa unenäos näed enamuses hiljutisi asju, siis eks aju genereerib nende põhjal kokku. Kui sa vipsises olekus Chelsea kohta hiljuti igast mõnitavaid ja ründavaid postitusi oled kirjutanud, siis isegi su alateadvus juba genereerib alalhoiuinstinktide põhjal vältima rahvarohkeid ühistransporte, mööda sillaaluseid hiilima, aiatagant jalgpallimänge vaatama, tribüüne hoolikalt skännima ja kiiresti kaduma.

                            See on väga loomulik unenägu sinupuhul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Üks korduvaid stseene minu unenägudes on Jannsenist linna pääsemine. Tavaliselt jään bussist maha, on buss liiga täis või teda ei tulegi. Igatahes hakkan mööda Vabaduse puiesteed ja Pärnu maanteed jala astuma. Kohtan igasuguseid probleeme - tohutud teetööd olid ükskord viadukti peal, nii et sealt pidi nagu kaljuronija üle saama või on libe või pime või mis iganes.

                              Seekord jõudsin probleemideta Järvele ja seal oli miskipärast tohutu jalgpallistaadion, kus mängisid maailma tippklubid. Mulle tuli meelde, et on jah laupäev ja võiks vaatama minna. Parajasti selleks hetkeks jõudsin kohale kui Coutinho liikus kassiliku graatsiaga karistusalasse ja lõi peaga napilt väravast mööda. Nägin seda sündmust värava tagant oma silmaga. Siis aga märkasin publiku hulgas minu jaoks ebasümpaatseid ja hirmutavaid jalgpallifoorumi liikmeid ning kadusin ruttu minema.
                              Kas sa nägid mind ja eikat unes?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Üks korduvaid stseene minu unenägudes on Jannsenist linna pääsemine. Tavaliselt jään bussist maha, on buss liiga täis või teda ei tulegi. Igatahes hakkan mööda Vabaduse puiesteed ja Pärnu maanteed jala astuma. Kohtan igasuguseid probleeme - tohutud teetööd olid ükskord viadukti peal, nii et sealt pidi nagu kaljuronija üle saama või on libe või pime või mis iganes.

                                Seekord jõudsin probleemideta Järvele ja seal oli miskipärast tohutu jalgpallistaadion, kus mängisid maailma tippklubid. Mulle tuli meelde, et on jah laupäev ja võiks vaatama minna. Parajasti selleks hetkeks jõudsin kohale kui Coutinho liikus kassiliku graatsiaga karistusalasse ja lõi peaga napilt väravast mööda. Nägin seda sündmust värava tagant oma silmaga. Siis aga märkasin publiku hulgas minu jaoks ebasümpaatseid ja hirmutavaid jalgpallifoorumi liikmeid ning kadusin ruttu minema.
                                Ma olen aastaid ikka moelnud, kas oled paris inimene ja paris probleemidega. Aga nuud sain kinnitust, et taitsa tussu jah.
                                Vastama ei pea, sest ma tean, et ma olen ka listis nagu 90% foorumikasutajatest

                                Ja nuud tostavad koik kaed kes on need 10%

                                Kommentaar

                                Working...
                                X