320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ek nägi öösel lõvi unes või? Müstilist hinda küsid ju. Selle auto väärtus (tegelikult küll iga auto väärtus proportsionaalselt selle hinnale) langeb juba salongist tänava peale sõites 50 000 võrra. Ja see juba pea 1,5 aastat vana auto. 250K või 260K selle eest küsida on maksimum.

    Ja ma arvan et müüb selle pärast et passati kere/mass ei sobi 1,6 mootoriga

    Kommentaar


      müün selle pärast et uus auto mis rohkem meeldib on juba peaaaegu olemas.
      kere ja mass sobivad täiesti piisavalt. 11,4s ja 200km/h.

      250-260 eest saab hea õnne korral saksamaalt või prantsusmaalt toodud üleujutatud ja 100,000 km läbisõiduga kõige odavama varustusega mudeli.

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        müün selle pärast et uus auto mis rohkem meeldib on juba peaaaegu olemas.
        kere ja mass sobivad täiesti piisavalt. 11,4s ja 200km/h.
        Miks sa minu Volvot tahad?!

        Ja pole ta sul peaaegu juba olemas midagi...
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Erivärvides Opel

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Porsche Design-90-velje ära pilastanud...
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Hiina sportautot kellelegi?



              Lõõtsmoonik tuleb ka kauba peale kaasa:



              rohkem pilte sellest iludusest siin.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                siia ma kirjutangi spetsiaalselt sinu jaoks, et sul ka ikka vahel oma kätega midagi muud teha oleks kui seda, mis su signatuuris kirjas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  hyndai s-coupe, millele on igast lõõtsad ja mügarad külge kleebitud

                  Kommentaar




                    Jutt kah.
                    Edev värk.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Käisin täna Bondi vaatamas ja seal tehti katki üks (filmimise käigus tegelikult 3) maruilus auto. Lihtsalt, et ka foorumlased teaks mis on ilus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust

                        haaah. vähe sellest, et opel niisamagi värdo-mobiil on, siis selline...my, oh my.


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        hyndai s-coupe, millele on igast lõõtsad ja mügarad külge kleebitud
                        ....on siiski endiselt hyundai.


                        new-wave volga.


                        õnnelik on see, kes teksti mõistab. harimatud, nagu näiteks mina, saavad pilte vaadata ja pole ka põhjust kurtmiseks. väikse tiiserina ütleks aga nii palju, et 0st 100ni 6,3sekundit. haipa haipa!


                        ps: siiski ei ületa ükski uus volga vana pärandit nimega Gaz21. sweet.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Kuskil kas Kopenhaageni lennujaamas olid kaks Aston Martinit vaatamiseks välja pandud. Vägagi elegantne värk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Vägagi elegantne värk.

                            liigagi elegantne, et see mingisuguse ebailusa eide pärast ribadeks käntsata. doh.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              new-wave volga.


                              õnnelik on see, kes teksti mõistab. harimatud, nagu näiteks mina, saavad pilte vaadata ja pole ka põhjust kurtmiseks. väikse tiiserina ütleks aga nii palju, et 0st 100ni 6,3sekundit. haipa haipa!


                              ps: siiski ei ületa ükski uus volga vana pärandit nimega Gaz21. sweet.
                              see ei ole mitte gorki autotehase toodang, vaid vene autohullude aretus volga+bmw 850.

                              aga see on vana asi juba. uuem projekt on see volga+bmw 6 seeria cabrio

                              Kommentaar


                                Vintage stuff.

                                (Link tqhq-st.)

                                Seni parim, mis silma jäänud: vw beetle police car
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X