320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tunnistage ausalt üles kes sõidab ringi X5-ga mille numbriks Becks 23?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Tunnistage ausalt üles kes sõidab ringi X5-ga mille numbriks Becks 23?
      Ma tean, aga ei ütle.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
        Tahad osta w?

        See on kohutav auto! Ei soovita osta!
        Vend mul pigem müüb. Kui on huvi, helistage ning tehke proovisõitu.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ma tean, aga ei ütle.
          Ma tean ka, aga ei ütle.
          slimm.ee

          Kommentaar


            ma tean, et te teate

            Kommentaar


              Ostke ZIL ära

              Jalgpallihaigla juhatuse liige

              Kommentaar


                Algselt postitas Stinger Vaata postitust

                Selle pildi kohta ütles üks vennike lahedalt- ZIL ZILliks, aga tööriistakast on lahe. Sinna paneks isegi vahest oma tööriista.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Selle auto kohta ütles carrating.org külastaja, et kiirendus 0-100 - Ei lähegi.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Tunnistage ausalt üles kes sõidab ringi X5-ga mille numbriks Becks 23?

                    üks nädalavahetus sõitsin mina
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      Uuue fabia disain on suur samm edasi aga see Superb lausa nõuab firmamargi väljavahetamist.
                      heh...vaata uue superbi hinda ka, mina küll sellist raha välja ei käiks, et teada saada, kas on siis volksu või audi tasemel.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        kui juba uue auto ostuks läheb, siis see on kõva sõna

                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          kui juba uue auto ostuks läheb, siis see on kõva sõna

                          http://www.silberauto.ee/mitsubishi/...cle=1&lang=est
                          Käisin huvi pärast vaatamas - saada on ainult 1.5 mootorid, millalgi järgmise aasta varakevadel tulevad 2.0D ja 1.8 ja see ongi kõik.
                          Kui võimsamat mootorit tahad, siis on valikus ainult evo.
                          Lisavarustuse nimekirja ei suutnud müügimees leida, mudelihinnad leidis peale mõningast otsimist üles. Omalaadne kogemus oli

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Käisin huvi pärast vaatamas - saada on ainult 1.5 mootorid, millalgi järgmise aasta varakevadel tulevad 2.0D ja 1.8 ja see ongi kõik.
                            Kui võimsamat mootorit tahad, siis on saada ainult evo.
                            Lisavarustuse nimekirja ei suutnud müügimees leida, mudelihinnad leidis peale mõningast otsimist üles. Omalaadne kogemus oli
                            jah järgmise aasta alguses peaks selgus majja saama. aga suht hea müügihitt võib tast tulla. hind on soodne ja ma usun et jaapanlasele kohaselt on ka koostekvaliteet ning baasvarustus väga viis.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kusjuures minu meelest on Lancer EVO/Impreza WRX disainerite nägemuste lahknevus täiesti hämmastav. Kunagiste otseste konkurentide uued mudelid on nagu konn ja kurg.



                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Kusjuures minu meelest on Lancer EVO/Impreza WRX disainerite nägemuste lahknevus täiesti hämmastav. Kunagiste otseste konkurentide uued mudelid on nagu konn ja kurg.



                                ma ka ei mõista kuidas sai impreza nii ära rikkuda,lausa kohutav, aga eks see ole maitse asi.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X