320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Millist reaalset nõu sa oskaksid siis Reinule Saabi alal anda? Peale selle, et ära osta?
    Konkreetsele Reinu isendile on olemas üks väga hea alternatiivne masin. Volvo S60 D5 mootoriga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      ma pole ühtegi S60 universaali näinud - seega mismoodi reinule alternatiiv?

      äki mõtlesid V60 või v50 (sest vavalt ta v60 osta jõuab endale)

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Millist reaalset nõu sa oskaksid siis Reinule Saabi alal anda? Peale selle, et ära osta?
        Ära osta või ära osta?
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Jeepist.

          Iseasi, kuidas meil siin gaasi tankimisvõimalustega on.
          kumba gaasi mõtled? LPG (vedelgaasi), siis neid kohti on, ca 20. CNG (surugaasi), siis neid tanklaid on täna vaid 2
          //

          Kommentaar


            Kellelgi kogemusi Roveritega?

            Näiteks:

            1) http://www.auto24.ee/used/1033841

            2) http://www.auto24.ee/used/864964

            Teisel juures ka LPG vedelgaasi seade, et muidu uurides nende paigaldamise hind alates 1300 +/- eurost.

            Aga üldiselt, kellegil kogemusi, soovitusi Roveritega seoses?

            Kommentaar


              Vaatasin siis auto üle, kõik tip-top, aga... 70 000- 115 000 vahemikus polnud hooldusraamatusse ühtegi kannet tehtud. Muidu ilusasti kõik 15 000 tagant tehtud. Võta sa siis nüüd kinni, kas on mujal tehtud või pole üldse tehtud. Auto on Belgiast toodud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Fitti, eston ja budu, teie kui Saabivennad, andke nõu. Viskan siis silma ühele Saab 9-3 1,9 TiD 110 kw masinale, autol Opeli mootor . Mis on selle masina head ja vead? Talvel pakasega läheb ilusasti käima? Mida ostmisel kindlasti vaadata?

                PS! Plaan lasta enne otsustamist masin Saabi Antil või kellegil ülevaadata.
                isegi opeli mootoriga saabid lähevad talvel pakasega käima. rohkem ma nendest aga midagi ei tea, sest saab on ikka benapill. musta suitsu võite taksomersudega teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Diislitest ei tea ma midagi, aga 9-3SS puhul on mõistlik osta alates 2007. a autot, siis tehti sisu viisakamaks ja enamik lastehaigusi (veermikuhädad nt) olid mudelil juba läbi põetud.
                  vaaat? sa mõtled seda koledat GM-keskkonsooli? selle sita pärast ma uuemaid saabe ei vaatagi. isegi turbo-x on seetõttu out. uus 9-5 väljaarvata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Vaatasin siis auto üle, kõik tip-top, aga... 70 000- 115 000 vahemikus polnud hooldusraamatusse ühtegi kannet tehtud. Muidu ilusasti kõik 15 000 tagant tehtud. Võta sa siis nüüd kinni, kas on mujal tehtud või pole üldse tehtud. Auto on Belgiast toodud.
                    kui pädevad inimesed üle vaatasid(audacer, saabi-anti või troost auto) ja ütlesid, et on tip-top, siis milleks kused? kasutatud autot ostes peab enivei arvestama sellega, et enda meelerahu huvides võiks põhilised kulujupid kohe ära vahetada.

                    Kommentaar


                      kirjutan estoni seisukohtadele alla.

                      kui mina kunagi saabi ostsin, siis vaatasin ka mingeid diisleid, et äkki on odav või midagi. siis aga ütles üks saabipede, et ega ma mingi taksojuht ei ole. ostku ikka bensakas, soovitavalt aero. odavam osta, odavam hooldada, kallim tankida, lõbusam sõita. nii tegingi ja õigesti tegin. aerosaabid on ehitatud nii, et nendega oleks väga mõnus mööda sõita. väga keeruline on leida sarnase hinnaklassi autot, mis 80-120 paremini kiirendaks. käima läheb samuti alati alati.

                      kui sa võtad oma reaalse läbisõidu ja hindad diisli ja bensiini hinna vahet, siis saad üllatavalt väikse numbri. kõige suurem kulu autole on ikka selle soetamine (ajatatud ostuhind+raha hind), ning alles seejärel kütus.

                      edit:
                      kõige olulisem bensaka/diisli vahe jäi mainimata. kui sõidad ette, siis esimesel juhul küsivad tüdrukud, kas ma nõustuksin nendega vahekorda astuma ja teisel juhul, et kus mu plafoon on.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        vaaat? sa mõtled seda koledat GM-keskkonsooli? selle sita pärast ma uuemaid saabe ei vaatagi. isegi turbo-x on seetõttu out. uus 9-5 väljaarvata.
                        Noh, arvestades, et esimene GM-Saab on juba 900NG, milles oli klassiku robustse, kuid siiski kauni konsooli väga vabameelne tõlgendus ja nägi välja selline:

                        ...siis võib öelda, et kõikides "väike-saabides" alates 1994 on kole GM-keskkonsool. Lihtsalt, esimese otsa SSides näeb see välja liiga sarnane 10 aasta tagusega ja mõjub oma tuhande nupuga selgelt aegunult:

                        ... samas kui alates 2007 lisati mu meelest asjale väike annus lihtsust, elegantsi ja kahetuhandendaid:


                        Aga eks see võib, aga ei pea meeldima.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          kõige olulisem bensaka/diisli vahe jäi mainimata. kui sõidad ette, siis esimesel juhul küsivad tüdrukud, kas ma nõustuksin nendega vahekorda astuma ja teisel juhul, et kus mu plafoon on.
                          Tuleb vähem lõbumajas käia, Konn.

                          Kommentaar


                            Konn oli tavapäraselt briljantne, markofkinilt seeeest kesine comeback. Just saying...

                            Kommentaar


                              Kommentaar

                              Working...
                              X