320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Üritused\'

    mina olen arvamuse osas suuresti fitti kloon. ka minu Metallica-lembus algas Radiomafiast Enter Sandmani kuuldes, kuigi Master of Puppets ja Kill \'em all said hiljem \"Poola originaalidena\" ka soetatud.

    tegelikult oli täitsa lahe ja tõsifännile ilmselt tõesti super. nagu Sleep täna konstanteeris siis oli ehk veidi vaikselt. ma olin ka ikka üsna kõrgel nõlva peal. teisalt oli jällegi heli kvaliteet parim, mida ma eestimaa pinnal rockkontserdil kuulnud olen.
    üks lahe seik hakkas ka silma. nimet enne videoekraanide käivitamist jooksis vähemalt ühele neist peale mingi venna Solitaire, mille ta siis paari sekungiga sulges. opsüsteemiks oli XP ja akende Theme oli Win XP Standard. valus kala.

    ning mis veel räigelt häiris, oli soojendusesinejatele järgnenud ning metallicale eelnenud meeleolumuusika. te ilmselt teate ka artisti, kuid ma võin ka ilma selle teadmiseta konstanteerida, et tegemist oli täieliku pasaga. vend, kes selle valis, võiks statoili minna.

    korraldus oli üldiselt tõesti imeline, ainult et vähemalt minu kandis sai õlu otsa. tropid.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Üritused\'

      Mina olen rahul ja midagi erilist lisada ei ole. Kui siis jättis rongkäik linna ka kustumatu mulje kontserdi kõrval. Rahvas tegi laineid ja oli muidu lahe. See oli aga pisike miinus, et lahkudes enam õlut osta ei saanud, aga neil oligi luba vist ainult kella üheteistkümneni seda müüa.

      Ja kuramuse weekend.ee ei toimi üldse!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Üritused\'

        Algselt postitas Jasper
        see oli aga pisike miinus, et lahkudes enam õlut osta ei saanud, aga neil oligi luba vist ainult kella üheteistkümneni seda müüa.
        Leidsin küll lahkudes veel Oru värava juurest ühe müüjaneiu, kellel õlut oli ja kellaajast savi.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Üritused\'

          Kahju, et meeste tantsupeole ei jõudnud. 2000 meest ja Ines...


          EDIT: Tseki ka totside teemat...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Üritused\'

            Konstert oli tõepoolest võrratu. Kuna tutvus Metallicaga algas oma noore ea tõttu alles Reloadi ja Fueliga, siis oli viimast teise loona päris muhe kuulda, õnneks/kahjuks sai vahepeal õige karvane oldud ja Metallica varasema loominguga põhjalikult kurssi viidud, mistõttu oli hea meel, et Load, Reloadi ja Garage Inci pealt eriti midagi ei olnud. So what ja Fuel sobisid seekord täitsa hästi. Master of Puppets oli minu arvates täitsa hea mõtte ette mängida, kuigi Orion ja Damage Inc kippusid pisut tüütama ja ka mind ümbritsenud publik muutus loiuks. Õnnestus paelagemeeste tsooni eraldava vahekäigu piirdeaia juurde saada juba üsna varakult, tänu millele avanes lavale täitsa bueno vaade. Hirmsasti häiris see, et Metallica esimeste lugude ajal leidsid mõned kaasmaalsed, et jube lahe on tagant pressida, viiendaks-kuuendaks looks oli asi suht rahulik juba. Mehed rokkisid ikka kõvasti, uskumatu oli isegi. Nothing else mattersi ühislaul kätemerega oli suht võimas. Eriti hea meel oli One\'i, Enter sandmani ja For whom the bell tollsi üle. Pedigreed ei näinud ning Padari päikest õige vähe. Ei kurda selle üle muidugi. Bullet for my valentine oli minu jaoks kuidagi liiga üheülbaline, mingil määral tuletas meelde neid aegu, kui plaadimasinas ringlesid tihedalt oli Bathory, Cradle of Filth, Dimmu Borgir ja teised musta metalli ässad. Sõnad olid poogen, peaasi, et väga raju oli. See kord ei läinud peale. Vahed bändide vahel olid ka pisut pikad ja mees kes vahemussi mängitas mingu jalga puhkama. Korralduse poole pealt oli asi überbueno. Et asi jalgpalliga siduda, siis teel Laualuväljakule möödusin Teet Allasest ja Ott Reinumäest, kellest viimane oli kindlasti kõrgendatud meeleolus

            Eilne sett nägi välja siis selline:
            Creeping Death
            Fuel
            Wherever I May Roam
            For Whom The Bell Tolls
            Fade To Black
            Battery
            Master Of Puppets
            The Thing That Should Not Be
            Welcome Home (Sanitarium)
            Disposable Heroes
            Leper Messiah
            Trujillo solo/Orion
            Damage, Inc.
            ---
            Sad But True
            Nothing Else Matters
            One
            Enter Sandman
            ---
            So What
            Seek & Destroy
            www.jalgpall.ee
            http://www.last.fm/user/lennartk

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Üritused\'

              Kas te seda markasite kui uks hull ronis sinna torni otsa, kus need kolarid olid?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Üritused\'

                Algselt postitas KJK


                Kas te seda markasite kui uks hull ronis sinna torni otsa, kus need kolarid olid?
                Panin tähele, et mõlema torni otsa suutsid mõned hullud ronida.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Üritused\'

                  Algselt postitas KJK


                  Kas te seda markasite kui uks hull ronis sinna torni otsa, kus need kolarid olid?
                  Panin. Alguses too rokkis seal üleval, siis läks turva järgi. Turva jõudis üles ja vend tuli ise alla, edasist ei tea.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Üritused\'

                    Algselt postitas KJK


                    Kas te seda markasite kui uks hull ronis sinna torni otsa, kus need kolarid olid?
                    selle peale näitas Kirk fucki ka


                    minule kui fännile oli kontsert super. ma usun et paljudele oli kogu Master of Puppetsi album tüütu, aga tõelistele fännidele oli see unistus. see on hea, et pärast 20 aastat on Orionit taas mängima hakatud. kahju et nad Harvester of Sorrow, God That Failed ja Whiskey in the Jari ei mänginud, aga muidu oli sett super

                    pedigreed ei näinud. padar oli normaalne, aga Bullet oli täielik pask minu meelest-

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Üritused\'

                      Oojaa! Überheavy kontsert, vast ühele rockelamusele (Korn Helsinkis) jääb ainult alla. Lava ees oli ka täitsa mõnna (tänud vennale, kelle vihje ajendas mind Padarri esinemise ajal käepaela hankima, kuigi sisse said paljud ka selleta), sest trügimist suht vähe, higi palju ja suht kiirelt sai liikuda äärest lava keskele ja üha ettepoole. Eriti hea meel oli Sanitariumi ajal, mis juhtumisi on mu lemmik nende repertuaarist, mispeale sai korra käidud ka veidi kaugemal paari laulu kuulamas, ent lava ees oli kokkuvõttes kõige vingem siiski.

                      Ja pärastine rahvaliikumine kesklinna oli ka väga võimas!

                      ...nüüd tuleb siis ootama jääda esmalt Deftonesi ning siis RockWerchterit.

                      ahjaa, ise küll ei märganud, ent siis, kui kõik soojendajad lavale tulid, olevat Padarr veidi üleaktiivne olnud ehk siis veidi liiga palju vahele kippund ning peaesinejate meelepaha ära teenind. kui see nii oli, siis...ei üllata!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Üritused\'

                        Lugudevalik oli lihtsalt super! Ei osanud uneski näha, et mul õnnestub kunagi täies pikkuses Masterit livena kuulata Disposable Heroes meeldis vast kõige rohkem, Orion oli ka paras elamus.
                        Üllatavalt vähe oli trügimist ja nügimist sellise rahvamassi kohta, ka pärast kontserti, ja korraldus oli täpselt selline, et mul igatahes ei tekkinud mitte millegiga mitte ühtegi probleemi. Meelelahutust pakkusid paksult krohvitud klubiriietuses chikid, kes lollakas naeratus näol ringi siblisid ja ei jaganud absoluutselt ära, kuhu nad sattunud olid.
                        Järgnev jalutuskäik Koplisse oli kah täitsa lõbus, kuigi üsna väsitav. Kuskil kalamaja kandis sai ühte lätlast kohatud, kes plaanis häälega Riiga minna ja meilt teed küsis. Keegi oli teda ennist saatnud teed Lätimaa pealinna Kopli kandist otsima.
                        Kõige sitem oli vaste see, et peale kontserti oli pea võimatu miskit juua leida. Kaks esimest sadamaäärset Statoili, mis ette jäid olid nii ülerahvastatud, et sinna sabasse seisma jäädes oleks võinud janu kätte ära surra. Linnahalli Statoilis oli olukord juba parem, seal sai umbes 20 minutiga hakkama.

                        Kael on väga haige...
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Üritused\'

                          ...nagu paar päeva tagasi öeldud - järgmisena Deftones! Esmaspäeva õhtul Rock Cafes, pileteid on veel saadaval 599 krooni eest (näiteks Woodstockis).

                          Soendusbändi ei ole.

                          Ahjaa, täna sai käidud Metsatöllu ning RAM-i ühisettevõtmisel \"Raua needmine\", mis oli igati vinge ning tõestas minu jaoks veelkord, et Metsatöll on Eesti muusikamaastikul väga eriline nähtus...Maailma Küla, mille raames see kontsert toimus, jätkub Pirita kloostri varemeis ka homme-ülehomme, häid esinejaid küllaga.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Üritused\'

                            Nii-nii. Kontsertisuvi jätkus fantastilise Rock Werchteriga Belgias Leuveni lähistel.

                            Nelja päeva jooksul sai 33-kraadises kuumuses nautida selliseid artiste nagu Deftones, Tool, Red Hot Chili Peppers, Muse, Placebo, Sigur Ros, The Who, Robert Plant, Depeche Mode ja paljud paljud teised toredad onud ja tädid. Kõige masendavam oli Sean Paul (no tõesti esines väga masendavalt), kõige vingema show pakkus ilmselt Sigur Ros, samas Tool oli ka überhea ning R. Plant jämmis ka väga vingelt. Õlu oli kallis, inimesi oli palju ja nad olid purjus ja põlesid päikse käes, festivali korraldus oli tip-top. Järgmine aasta tahaks jälle. Sinnasamma või Roskildele.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Üritused\'

                              Nii nagu eelmine aasta, nii ka seekord




                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Üritused\'

                                kontserdisuvi jätkus Riias. Kings of Convenience. akustiliste kitarridega ilusti laulvad norrakad. oli täitsa ok. sai onudega isegi pärast sutsu kõrtsus juttu rääkida - täielikud nohikud.

                                aga muidu oli palav ja Läti Maanteeamet imeb, mis pole muidugi eriline üllatus.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X