320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Seal pidada tisse nägema
    Tissid tissideks, see kõlab liiga hästi, et vaatamata jätta.

    Mõni pidevam teatrikülastaja oskab ehk öelda, kas pileteid jagub piisavalt või on vaja neid kuskilt ette broneerida ning kui palju need maksta võivad?

    Kommentaar


      Ja tagasi ma olengi!
      Igati meeldiv üritus oli.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Von Krahli teatris etendus "Haned Võlgu". Ise olen näinud ja julgen soovitada. Hea irooniline huumor meie endi ja ühiskonna üle.

        Kommentaar


          Kas keegi oskab midagi öelda Kultuuritehase festivali kohta? avalehel on ainult avapeo esinejate nimekiri ja rohkem inffi pole absoluutselt. Festival peaks ju mõne päeva pärast pihta hakkama. Eelmine aasta nägi seal näiteks Legoweldi ja Apparati ära. Kui midagi sellist sel aastal ka kuulata pakutakse, siis võiks saada mingi eelaja, et plaane sättida ja puha.

          Kommentaar


            25. august on igatahes vist selline asi (Samas kuuldavasti osad neist bändidest ei esine ):
            KITSAS t punk
            STELLER pop rock
            BURNSTILL metalcore
            VESPERA emo
            PSYCHO BASTARDS punk
            JIMMY JOE reggae
            KEN AND THE MARQUESS hard rock
            ABOVE US stoner rock
            DIE MORITZ punk
            ANALOOG pop rock
            PSYCHOTERROR punk

            PILET 25 eek
            UKSED 13.00
            BANDID 14.00

            Aga hull infopuudus on jah, ei tea, kas tahavad tühjadele saalidele esineda või mis värk on.
            Ja Reedel siis ma kindlasti kohal!

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Aga hull infopuudus on jah, ei tea, kas tahavad tühjadele saalidele esineda või mis värk on.
              Ja Reedel siis ma kindlasti kohal!
              Mina vist pole või mine tea. Opium Flirt on muidugi alati tore bänd ning Stellast tulev DJ-neiu peaks ka muidugi mõngel olema, aga hoian energiat ja raha hetkel potentsiaalsete publikumagnetmürskude külastamiseks.

              Kommentaar


                täna kell 13:00 Hiiu staadionile jalkat mängima....ärge ilmast välja tehke, ongi ilma päikeseta mõnusam mängida

                Kommentaar


                  Ohoh. FBI väitel 15. oktoobril hollikas Killswitch Engage. See võib ju päris maru olla.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    25. august on igatahes vist selline asi (Samas kuuldavasti osad neist bändidest ei esine ):
                    KITSAS t punk
                    STELLER pop rock
                    BURNSTILL metalcore
                    VESPERA emo
                    PSYCHO BASTARDS punk
                    JIMMY JOE reggae
                    KEN AND THE MARQUESS hard rock
                    ABOVE US stoner rock
                    DIE MORITZ punk
                    ANALOOG pop rock
                    PSYCHOTERROR punk

                    PILET 25 eek
                    UKSED 13.00
                    BANDID 14.00

                    Aga hull infopuudus on jah, ei tea, kas tahavad tühjadele saalidele esineda või mis värk on.
                    Ja Reedel siis ma kindlasti kohal!
                    Burnstilli asemel on Tallinna bänd Panic Train

                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Muse'i kontsertit ei paista siiski tulevat. Nende kodulehel on tourdateside all 17. Helsinkis kontsert, 19. Piiteris ning sinna vahele pidi vist jääma väidetav tlna kontsert. Kuna nad üldse teevad sellel eurotuuril ülepäeviti kontserdeid, siis jääb Eesti vahele. Enivei, kuna eestlased käivad suure hulgaga ainult õllesummeril ja vanade-higiste rokipeerude tegemistel, siis on Eesti väljas. Aga näiteks krdi Serbias, Rumeenias, Bulgaarias, Horvaatias vehivad need juustustaadionirokkarid täitsa pädevalt sel tuuril.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Muse'i kontsertit ei paista siiski tulevat. Nende kodulehel on tourdateside all 17. Helsinkis kontsert, 19. Piiteris ning sinna vahele pidi vist jääma väidetav tlna kontsert. Kuna nad üldse teevad sellel eurotuuril ülepäeviti kontserdeid, siis jääb Eesti vahele. Enivei, kuna eestlased käivad suure hulgaga ainult õllesummeril ja vanade-higiste rokipeerude tegemistel, siis on Eesti väljas. Aga näiteks krdi Serbias, Rumeenias, Bulgaarias, Horvaatias vehivad need juustustaadionirokkarid täitsa pädevalt sel tuuril.
                        Mis selle posti mõte on?

                        Ilgelt närvidele käis see rada7-suurhalli-projektijuht kuulujutt.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kusjuures Diletantide Avangard oli nii raju üritus, et ma ei näinud ühtegi esinejat

                          Kommentaar


                            Killswitch Engage hollikas võib päris nunnu olla. Nende viimane plaat muide jõudis täna mp3.com "tasuta muusika"-osakonda, kelle jaoks tundmatu ja soovib materjali ilma südametunnistuse piinata läbi töötata, here you go...

                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              imelik, et keegi foorumi paljudest nilbikutest ei kirjelda oma festivalimuljeid. mina eile käisin, täna enam ei lähe
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                imelik, et keegi foorumi paljudest nilbikutest ei kirjelda oma festivalimuljeid. mina eile käisin, täna enam ei lähe
                                Mina oleksin meelsasti Teet Veispaku loengut poolteist tundi kuulanud nende filmide asemel. Tundus palju põnevam.
                                Aga ei olnud hullu miskit. Kunstiline spermapurse aastast 1972 mulle päris meeldis ja kolmekümnendate Prantsuse striptiis kah. Kena neiu oli. Kümnest tulin siiski ära, magada ka vaja enne tööpäeva.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X