320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    On see normaalne, et Dylan ei esitanud vaideldamatult oma kõige kuulsamat laulu? Sa tahad väita, et sinna peaksid minema ainult paadunud fännid? Kahtlemata oli see minule mõeldud, sinul on lihtsalt rumal mõtteviis. Ma ei käi väga tihti välismaa staaride kontserditel, kuid kas see on normaalne, et terve kontserdi jooksul mitte ühtegi sõna publikuga, ei "hello" ega midagi. Rahvast oli ka vähe igastahes, max. 4000 inimest.
    Sa ikka sellest saab aru, et kui sa lähed kontserdile, siis sa küll maksad selle eest, aga ei "telli muusikat". Artistil on täiesti vabad käed, mida ja kuidas ta laulab ja publikule ütleb. Kui sa tahad kuulata oma lemmik laulu, mine youtube'i. Seal on kõik hitid üleval ja sulle meeldiks kindlasti Guns'n'Roses'i versioon rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Sa ikka sellest saab aru, et kui sa lähed kontserdile, siis sa küll maksad selle eest, aga ei "telli muusikat". Artistil on täiesti vabad käed, mida ja kuidas ta laulab ja publikule ütleb. Kui sa tahad kuulata oma lemmik laulu, mine youtube'i. Seal on kõik hitid üleval ja sulle meeldiks kindlasti Guns'n'Roses'i versioon rohkem.
      Jah, ma saan sellest aru, aga kas see mitte ei näita Dylani ülbust, kui ta esita oma kuulsaimat laulu, mida enamus inimestest väga ootas? Ma saan aru, et ta on legend, aga natuke lugupidamist publiku suhtes võiks olla.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Jah, ma saan sellest aru, aga kas see mitte ei näita Dylani ülbust, kui ta esita oma kuulsaimat laulu, mida enamus inimestest väga ootas? Ma saan aru, et ta on legend, aga natuke lugupidamist publiku suhtes võiks olla.
        See näitab pigem seda, et sina ja paljud teised läksid valedel põhjustel sinna ja pidite seetõttu pettuma. Järgmine kord tead paremini, eksju.

        Kommentaar


          Saa aru, see pole tema kuulsaim laul. Inimesed teavad Knockin' On Heavens Doori ikka Guns N' Rosesi esituses. Blowin' In The Wind, Like A Rolling Stone - need on tema ühed tuntumad.

          Aerosmithi reklaamides lasti ka Crazy laulu mis kontserdile set-listi ei mahtunud.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            See näitab pigem seda, et sina ja paljud teised läksid valedel põhjustel sinna ja pidite seetõttu pettuma. Järgmine kord tead paremini, eksju.
            Ee, sinu loogika järgi tohivad kontserdile ainult paadunud fännid minna? Mis krdi valedest põhjustest sa jahud?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Ee, sinu loogika järgi tohivad kontserdile ainult paadunud fännid minna? Mis krdi valedest põhjustest sa jahud?
              Sa võid teha, mida sa tahad, idioot. Nagu võivad ka sinu sõbrad Guns'n'Roses'i fännid. Paras teile, et vastu näppe saite.

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Saa aru, see pole tema kuulsaim laul. Inimesed teavad Knockin' On Heavens Doori ikka Guns N' Rosesi esituses. Blowin' In The Wind, Like A Rolling Stone - need on tema ühed tuntumad.

                Aerosmithi reklaamides lasti ka Crazy laulu mis kontserdile set-listi ei mahtunud.
                Nojah, tunnistan, et pole tema loominguga kõige paremini kursis, samas see ju ei tingi, et ma ei tohiks nüüd minna teda kuulama ning ma usun, et paljud ootasid seda laulu. Aga asjatundjana äkki oskaksid öelda, et kui palju on Dylanil selle looga seost siis ning kas see polegi siis tema originaallugu?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                  Nojah, tunnistan, et pole tema loominguga kõige paremini kursis, samas see ju ei tingi, et ma ei tohiks nüüd minna teda kuulama ning ma usun, et paljud ootasid seda laulu. Aga asjatundjana äkki oskaksid öelda, et kui palju on Dylanil selle looga seost siis ning kas see polegi siis tema originaallugu?
                  See on 100% tema originaallugu, aga suur hitt on püssidel ja roosidel.

                  Kommentaar


                    Lihtsalt tavaline madala häälega laulmine ei jää inimesele meelde selles laulus nagu Dylan laulab. Guns N' Roses teeb asja ikka huvitavaks, vokaal on võimas ning kitarri soolod annavad kõik asjale juurde. Dylani laulul on pikkust ca 3 minutit, Gunsil aga ca 5-6 minutit.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Ma ei käi väga tihti välismaa staaride kontserditel, kuid kas see on normaalne, et terve kontserdi jooksul mitte ühtegi sõna publikuga, ei "hello" ega midagi. Rahvast oli ka vähe igastahes, max. 4000 inimest.
                      Dylani puhul on see 101% normaalne. Šokeeriv oleks olnud, kui ta oleks just "hello" või päheõpitult "Tere Tallinn" hüüdnud. Nii palju võiks ikka enne kontserti uurida, et mis tüüpi mehega tegemist on. Kui tahad rahvaga suhtlemist ja möllu, siis mine Bilani kontserdile.
                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Rahvast oli ka vähe igastahes, max. 4000 inimest.
                      Ja ma arvan, et tänavuse suve kvaliteetkontsertesinejate ülekülluse puhul on 4000 inimest täiesti normaalne tulemus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Nojah, tunnistan, et pole tema loominguga kõige paremini kursis, samas see ju ei tingi, et ma ei tohiks nüüd minna teda kuulama ning ma usun, et paljud ootasid seda laulu. Aga asjatundjana äkki oskaksid öelda, et kui palju on Dylanil selle looga seost siis ning kas see polegi siis tema originaallugu?
                        Idioodikari.

                        Muusika oli vaimustav. Dylani taustabänd on täiesti fenomenaalne. Sellist ühiskõla ja metsikut gruuvi, mille nad suutsid õige mitmes laulus tekitada, iga päev ei kuule. See peab olema pikkade treeningute tulemus.

                        Ainult see kuradi suurhall oma olematu akustika ja sporditribüünidega on täielik saast. Turvad ei lubanud vabalt põrandal liikuda ka. Jäi üle ainult taga õõtsuda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Jah, ma saan sellest aru, aga kas see mitte ei näita Dylani ülbust, kui ta esita oma kuulsaimat laulu, mida enamus inimestest väga ootas? Ma saan aru, et ta on legend, aga natuke lugupidamist publiku suhtes võiks olla.
                          Sinul ei ole ju üldse mingit lugupidamist mehe loomingu vastu, kes on varsti viiskümmend aastat head muusikat teinud. Mine jah kuula relvade ja rooside uilgamist.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Sellel laupäeval Rakveres esimene punklaulupidu. Rongkäik algab 18.00 ning laulupidu ise hakkab 20.00 ning kestab 22.00ni, ning siis hakkab mingi järelpidu.

                            Kes lähevad?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust

                              Kes lähevad?
                              Peded ja lapsed
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Peded ja lapsed
                                sorri, et vanuse piirangu ülemine piir on 28.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X