320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bluntil mingi soojendaja ka on? kes?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Bluntil mingi soojendaja ka on? kes?
      Scooter ju kirjutas, et saavad kokku...

      Kommentaar


        Üritasin Blunti asjaga kurssi viimsieks natuke kuulata, kuid ei õnnestund eriti. Peale selle, et laul Cry kasutas sama kidrakäiku, mis see ainus kuulus laul, olid kõik teised laulud ka ühesugused.
        Vähemalt võib kontserdil näha kiljuvaid plikse ja kiljuvat skuutrit, et äkki see korvab mõningase ühekülgsuse lavalt kostvates helides.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          naised saunas rääkisid, et Limp Bizkit võibolla Tallinnas
          maikuu paiku
          mingid võistlused selles vä?
          A game where a group of guys jack off in a circle, where a cracker is placed in the middle. The last guy to blow there load on the cracker, must eat it with all the sperm on it. Therefore the biscuit is limp cuz of the sperm.

          Kommentaar


            jaa jaa
            mite selline küpsise mäng
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Does It Offend You,Yeah tuleb rabarockile. Täitsa tore ehk lähen seegi kord kohale. Pikajuukselised ja karvased, in joors
              These new puritans ja Gary Numan ka lisaks. Rabaelektro, siit ma tulen!

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Mina lähen James Blunti kontserdile. Näänää, kes kukununnukestest veel sinna läevad?
                Mina ka. Tüdruk ja pinginaaber on ka.
                Ega mul Jamesi vastu midagi pole, tore mees on.
                Ja paar laulu on omamoodi erilised minu jaoks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  These new puritans ja Gary Numan ka lisaks. Rabaelektro, siit ma tulen!
                  Lame. Rabakas ikka allakäind.. kui Clawfinger,Laibach käisid tundus et asjast saab asja.. aga ei.. mingiks elektropedede kokkutulekuks hakkab muutuma..muutdku nimi siis ära vähemalt..rockist on asi kaugel..





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Algselt postitas flameas Vaata postitust
                    Lame. Rabakas ikka allakäind.. kui Clawfinger,Laibach käisid tundus et asjast saab asja.. aga ei.. mingiks elektropedede kokkutulekuks hakkab muutuma..muutdku nimi siis ära vähemalt..rockist on asi kaugel..
                    Peale kolme bändi väljakuulutamist on väga mõttetu viriseda. Homme kuuldavasti kuulutatakse välja KMFDM, see ju ürpis korralik industrialmetal.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        kuulge kas tartus toimub praegu mingi üritus ka vä? Ma istun praegu siin suudlevates tudengites täitsa üksi. Jube imelik on sest toolide küljes on mingid südanekujulised õhupallid is kóik istuvad käestkinni. Smutov on tartus vä?
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          A no sain ka kaineks ja Tallinnasse tagasi. James oli jube hea, kui see välja arvata, et dannar seal lava ees käed püsti kiljus, omal pisarad voolasid aga vähemalt suu oli naerul.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            A no sain ka kaineks ja Tallinnasse tagasi. James oli jube hea, kui see välja arvata, et dannar seal lava ees käed püsti kiljus, omal pisarad voolasid aga vähemalt suu oli naerul.
                            mina ei kiljund, kuna ei tahtnud videot rikkuda. http://www.youtube.com/watch?v=JlsJU7isTm8

                            Kommentaar


                              KMFDM oli lihtsalt viimane tilk karikasse... ostsin lõpuks pileti ära.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                Rida scooter`i kodulehelt.
                                03.07.2009 Haapsalu (EE) Haapsalu Episcopal Castel
                                Tuus! Peaks oma lehe ka püsti ajama uuesti.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X