320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellel aastal saab Eesti punk 30 aastaseks. Suurepärase tähtpäeva auks toimub 11-20. juunil Mihkel Raua ja Hendrik Sal-Salleri kontsertuur "Disko pole oluline, punk on põhiline!".

    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Täna õhtul paneme punki:



      28.05.2010 @ Vaim (Telliskivi 60)
      50eek
      19:00-23:00
      Vanusepiiranguta
      bringing back the punk spirit

      Kommentaar


        Reede õhtul Uruguai - Prantsusmaa(fui) asemel hoopis sinna
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          kas keegi on sõitmas tallinnast sel reedel või laupäeval salacgrivasse positivus festivalile? kui autos juhtuks üks koht vaba olema, oleks mükkebroo.

          Kommentaar


            Ausalt öeldes oli see Salacgriva päris üle prahi festivalikoht.

            Järgmine aasta panen kindlasti märkmikusse varem, et ei oleks nagu seekord, et vaatad mälus peaga Muse'i koduleheküljelt, et mis nende tuuriplaan üldiselt on ja siis avastad, et nad on järgmisel päeval 15 km Eesti piirist Lätis festivalil. Tsipa läks rapsimiseks, aga oli seda kindlasti väärt...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Ausalt öeldes oli see Salacgriva päris üle prahi festivalikoht.

              Järgmine aasta panen kindlasti märkmikusse varem, et ei oleks nagu seekord, et vaatad mälus peaga Muse'i koduleheküljelt, et mis nende tuuriplaan üldiselt on ja siis avastad, et nad on järgmisel päeval 15 km Eesti piirist Lätis festivalil. Tsipa läks rapsimiseks, aga oli seda kindlasti väärt...
              On jah. See aasta ei käinud, aga 2008 oli üsna raju. Esimene asi väravast sisse astumise järel oli näha paljaid tisse, mis kahe naise küljes rahulikult ringi liikusid. Sarnaseid juhtumeid nägi ka väga palju rannas. Bändide ajaks olin ma igal päeval niivõrd purjus, et minu festival meenutas pigem http://wulffmorgenthaler.com/strip.a...b-c37700983bcc seda. Sain siiski teada, kuidas on Läti keeles tissid ja muud tähtsad kehaosad. Pühapäeva hommikuks avastasin aga, et olin peaesinejad maha maganud ning telefon oli ka kadunud. Asusin hääletama, sest päike paistis ja ilm oli soe, aga kui ma korraga mingi lätlasega piirile sain, siis vaatasin, et kell on mingi 4 hommikul. Edasi läksin mingi 25 kilti jala, kuni sain kell 10 mingi leedulase auto peale ja sellega Tallinnani. õudne.

              Kommentaar


                Mul on parasiitsõna mingi tekkinud.

                Kommentaar


                  Salacgriva on üldse tore koht. Kaks nädalavahetust tagasi, olin teel Riiga olude sunnil kohalikus tanklas öösel peatuse tegema , ja nägema kõnekat fakti, kuidas kaks überlühikeses miniseelikus neiut ümber miilitsaauto tiirlesid ja kimuralt sigaretti imesid. Iseenesest poleks selles midagi imelikku olnudki, kui pärast paariminutilist vaikusemomendi ühtäkki autoust lahti poleks tehtud ja n.ö. "switchi" poleks toimund, mille tulemusena "kolmas" tüdruk välja suitsu tegema tuli , ja " teine tüdruk" omi asju sisse ajama läks. Mis asju täpselt aeti, ei tea , ei uurind. Järgmisel päeval Riiast naastes, otsisin küll silmadega bensuka ümbrusest sedasama miilitsamassinat, aga mida ei olnd, seda ei olnd. Ju olid oma asjad aetud saanud, mõtlesin endamisi.

                  Salacriva kandist veel rääkides, siis Riia tripilt naastes külastasin ka Graudupe Salacgriva-Ainazi teele jäävat plääsi(Graudupe(?) jõe suudmes), mis on vaatamisväärsus omaette igas mõttes ja kui aus olla, siis sinna läheks mõni nv veel. Siis aga juba telkide ja muu säärase kila-kolaga, et pikemalt seal peatuda.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Bändide ajaks olin ma igal päeval niivõrd purjus, et minu festival meenutas pigem http://wulffmorgenthaler.com/strip.a...b-c37700983bcc seda.
                    selle lause lugemise järel olin miskipärast täiesti kindel, et wulffi lingi taga peitub see pilt, aga näed võta sealtsamusest.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      selle lause lugemise järel olin miskipärast täiesti kindel, et wulffi lingi taga peitub see pilt, aga näed võta sealtsamusest.
                      Ju sa polnud siis õigetpilti varem näinud, mina suutsin lingi taga peituva pildi ära arvata Tõenäoliselt tehakse sellega küll kellelegi liiga, kuid see ju wulffi mõte ongi.
                      Muide, eestlaste jaoks on selle koha nimi hoopis suupärasem Salatsi
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        olin näinud ka seda. kuid ilmselt postitaja isik oli suuresti see, mis eksitas.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Selle dannari lingi peale hakkan mõtlema et käiks ehk isegi folgil esimest korda elus ära...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Selle dannari lingi peale hakkan mõtlema et käiks ehk isegi folgil esimest korda elus ära...
                            Kaalu enne kui lähed, eluohtlik patupesa, vähemalt Politsei arvates...

                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                            Kommentaar


                              Ma tarbin ainult alkoholi ... mis mul politseist...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Ma tarbin ainult alkoholi ... mis mul politseist...
                                Ole ettevaatlik, avalik koht, hommikult vikerraadiost täisintervjuud kuulates anti mõista, et ega ikka linnapeale napsusena pole mõtet uitama minna, politsei ei maga.



                                Omal ajal oli vinge üritus, nüüd enam ei viitsi, õllesõbrale liiga ohtlik.

                                Kes ei teaks, et täna algab Viljandi pärimusmuusikafestival – neljapäevane mammutüritus, mis meelitab kohale rohkem kui 20 000 külastajat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X