320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mul lõppeb pool 7 trenn Liivalaias, äkki hüppan otse sinu poole?
    Ma ei pruugi kodus olla, kuna samal päeval on ajakirjandusauhindade jaotamine ja muud olulised asjad. Aga eks vaatab

    Kommentaar


      No kusagil tuleb ju nii või naa korralik eeltankimine teha....ma eeldan? kaua sa neid karikaid seal vastu võtad?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        No kusagil tuleb ju nii või naa korralik eeltankimine teha....ma eeldan? kaua sa neid karikaid seal vastu võtad?
        Mina ei saa ühtegi karikat. Samas on meil ühel vanal töötajal lahkumispidu ja ta lubas tuua ohjeldamatus koguses alkot. Aga kurjad keeled räägivad, et Diana tuleb ka peole. Loodetavasti pole tal seda poiss-sõpra kaasas, et siis on jee!

        Kommentaar


          ok naiss...


          ###################

          Aga poisid ja tüdrukud, mul on palve. Usun et see sobib hästi siia teemasse. Mõtlen mis ajaks puhkus võtta suvel. Et millised üritusi peaks silmas pidama planeerimisel.

          Näiteks Folk, Rabarock jne. Ei tahaks midagi ära unustada...Et oleksin tänulik kui kuupäevad ka juurde lisaksite. Valin huvitavamad välja ja planeerin puhkuse sisse. Tänud ette.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mina ei saa ühtegi karikat. Samas on meil ühel vanal töötajal lahkumispidu ja ta lubas tuua ohjeldamatus koguses alkot. Aga kurjad keeled räägivad, et Diana tuleb ka peole. Loodetavasti pole tal seda poiss-sõpra kaasas, et siis on jee!
            Siis see tähendab, et Di on 90% ajast SMSe saatmas.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Siis see tähendab, et Di on 90% ajast SMSe saatmas.
              Ja lõpuks on ta telefon kadunud ja cannu saadab tema eest SMS-e.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Cannu, Mõnuagent ja Eika juba lähevad. Kes veel?
                *otsib üles mõnuagendi posti, kus ta ütles mulle 'varem sa tundusid normaalne', kui ma jagasin oma vaateid E-Type'le.*

                tehke see search korda.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ok naiss...


                  ###################

                  Aga poisid ja tüdrukud, mul on palve. Usun et see sobib hästi siia teemasse. Mõtlen mis ajaks puhkus võtta suvel. Et millised üritusi peaks silmas pidama planeerimisel.

                  Näiteks Folk, Rabarock jne. Ei tahaks midagi ära unustada...Et oleksin tänulik kui kuupäevad ka juurde lisaksite. Valin huvitavamad välja ja planeerin puhkuse sisse. Tänud ette.
                  15.-16. juulil 2011 toimub Salacgrivas, Lätis järjekorras viies Positivus Festival.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    *otsib üles mõnuagendi posti, kus ta ütles mulle 'varem sa tundusid normaalne', kui ma jagasin oma vaateid E-Type'le.*

                    tehke see search korda.
                    E-Type on nii halb, et ta on juba naljakas. Seda või?

                    Kommentaar


                      Meie seltskond tuleb ka täna. Mu naine nõudis, et ta tahab This is the Way laulu ajal Mõnuagendiga tantsida. Vastasel korral ubas estoni naine Mõnuagendile mõnu teha.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Meie seltskond tuleb ka täna. Mu naine nõudis, et ta tahab This is the Way laulu ajal Mõnuagendiga tantsida. Vastasel korral ubas estoni naine Mõnuagendile mõnu teha.
                        Ma kahh kohal,loodan sinuga tantsida
                        b-day

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                          Ma kahh kohal,loodan sinuga tantsida
                          Iga kell, sõbrake!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Esimene langenu - Cannu ei tule! On m*nn!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Esimene langenu - Cannu ei tule! On m*nn!
                              Arvatavasti läheb "Kappi", see avatakse ka vist täna.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Arvatavasti läheb "Kappi", see avatakse ka vist täna.
                                Ma ka just tahtsin lisada copypaste: Heterosõbralik geibaar KAPP avab sel reedel uksed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X