320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pedeline abielu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

    hea demagoogi üks omadusi ongi see, et ta ei lase teistel rääkida.. Pede sai sellise kultuurituse peale nii pahaseks, et ei viitsinudki Helmega tema tasemel eriti pläkutada..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

      hea oli veel see, et kui eelmine kord tegi Aarma ettepaneku, et jätkame vestlust sealt,kus pooleli jäime, siis nüüd tegi sarnase ettepaneku Võrno, hoolimata Aarma ilmselgest tüdimusest Helme demagoogia suhtes.. Triloogia..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

        Algselt postitas dannar


        Algselt postitas AndreK


        Krdi pederastide ja kopikakulutajate hala ja nõudmiste järgi keksib kogu maailm. Kui sa mingisse seksuaal vähemusse ei kuulu, oled kohe nagu aste madalamal. Varsti on nekrofiilid ja pedofiilid ka väljas - nõuavad pesumasina ostuluba.
        õige jah. molli raiskadele, raisk.
        Türa, juudid ja neegrid ja peded tulevad siia meie naisi panema (sisesta iroonia siia).

        Ma pidin seda ütlema

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

          Mmmmmmm ..... vallatud !
          Ja jalgpall on parem kui seks !!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

            Algselt postitas No_Name


            Mmmmmmm ..... vallatud !
            Tere tulemast soccerneti foorumisse! LINK

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

              Ma pidin seda ütlema :P
              Ja jalgpall on parem kui seks !!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                Täna Postimehes ilmunud arvamuslugu:

                Ohtlik suhe
                Priit Pullerits, vanemtoimetaja

                Linnar Priimägi, erudiit ja esteet, leiab seletuse pea kõigele, ent ühest ei saa isegi tema aru. Ta tunnistas mulle, et on vestelnud paljude homoseksuaalidega, aga pole kuulnud ühtki vettpidavat põhjendust, miks neil on vaja abielluda. «Miks on 21. sajandil vaja hakata jäljendama 19. sajandi perekonnamudelit, mis isegi heteroseksuaalse vormina on end ammendanud?» küsis Priimägi.

                Tõepoolest, homode jutud pärimisõigusest ja teistest juriidilistest finessidest kõlavad nende suhete seadustamise nõudmiseks palju õõnsamalt, kui kõlasid jänkide ettekäänded Iraaki tungimiseks. Tegelikeks põhjusteks, miks omasooiharad kooselule riiklikku heakskiitu taotlevad, on nende soov homoseksuaalset eluviisi propageerida ja seekaudu homokogukonda uusi liikmeid kujundada.

                Kui homosuhted saavad seadusliku õnnistuse, tuleb neid hakata võtma kui argist elu osa. Siis ei maksa imestada, kui juba algkooli kohustusliku kirjanduse programmi lülitatakse homomeelsed raamatud, nagu on juhtunud mõnel pool Ameerikas. Noore inimese küpsemiseas, mil seksuaalsed eneseotsingud ja -määratlused on sageli niigi haprad ja pikitud ebakindlusega, avanevad niiviisi uued legitiimsed võimalused noortele homokogemuse pakkumiseks.

                Oma kogukonna suurendamine on sagedasti partnereid vahetavaile homodele eksistentsiaalse tähtsusega, sest eri hinnangul on neid kogu elanikkonnast kõigest 2-3, kõige rohkem 5 protsenti. Seda, et oma ringkonna laiendamiseks tuleb hakata juba maastmadalast tööd tegema, näitab tõsiasi, et homoelustiil on jõuliselt just noortele suunatud ja noortekeskne kultuur. Mis viibki meid silmitsi mõtlemapanevate faktidega.

                Nimelt, nagu kinnitab USA Pereuuringute Instituudi ligi 20 teadusliku uurimuse analüüs, on kuni 40 protsendil juhtudel laste seksuaalseks ahistajaks homoseksuaalid. (Meenutagem: homosid on rahvastikust parimal juhul kõigest 5 protsenti.) Sellest, et laste ahistamine ja pedofiilia on homokogukonna väiksust arvestades seal ebaproportsionaalselt levinud, kirjutab arvukaile uurimustele viidates ka juuraajakiri Regent University Law Review. Iga homoseksuaalse lasteahistaja kohta tuleb psühholoog Eugene Abeli andmeil ohvreid üle seitsme korra rohkem kui heteroseksuaalse ahistaja kohta.

                Kõige krooniks õhutab alaealiste ärakasutamist tihti tagant Lääne homomeedia. Näiteks USA Meediahariduse Instituudi president dr Judith Reisman on tuvastanud, et geilehe The Advocate ühes numbris leidub keskmiselt 14 noorte poiste erootilist pilti. Rääkimata artikleist, mis ülistavad meeste-poiste armastust.

                Tõesti, milleks homosuhted seadustada?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                  Soovitan lugeda P. Hõbemägi tänast artiklit Päevalehes, mis üsna selgelt annab mõista, et Postimees on muutumas Õhtulehestki kollasemaks ajaleheks.
                  Just selles kontekstis tuleb ülaltoodud kirjutist ka võtta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                    Pulleritsule kuulub ka mõttetera, mis ümbersõnastatult kõlab nii:
                    *naised seisku pliidi ääres ja ärgu mögisegu õigustest.

                    ehk muidugi on Priit Pullerits see, kelle arvamusi tuleb lugeda ja neid tiražeerida.


                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Soovitan lugeda P. Hõbemägi tänast artiklit Päevalehes, mis üsna selgelt annab mõista, et Postimees on muutumas Õhtulehestki kollasemaks ajaleheks.
                      Just selles kontekstis tuleb ülaltoodud kirjutist ka võtta.
                      Hõbemäel on tuline õigus. samuti oli tal õigus, kui ta kirjutas Antropovi jeebiskandaali meediasse lekitamise tagamaid. mõlemal korral pandi Postimehele päris rajult ära, kusjuures eelmisel korral vastulööki ei antud. saab näha, kas Smutovi tööandja jääb ka seekord äraootavale seisukohale.

                      aga tegelikult oleks selle pidanud kirjutama keegi teine, kui Hõbemägi. tema puhul tuleks aga öelda, klassikaliselt: \"esimese kivi visaku see, kes on ise patust puhas\". just Hõbemäe käe all Sunistus SLÕhtuleht, ning pärast peatoimetajaks hakkamist muutus järsult kollasemaks ka Päevaleht. hullem veel, tema juhitud leht muutus oluliselt erapoolikumaks ja hakkas võtma seisukohti küsimustes, kus normaalne ajaleht üritaks jääda neutraalseks (kasvõi see vana ja ülikulunud näide, kus Iraagi vastupanuliikumise esindajaid nimetatakse terroristideks. puhas seisukohavõtt vaieldavas kohas).

                      andku teemaalgataja ja teised (anti)pedeaktivistid andeks see OT.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                        Algselt postitas uvv
                        Pulleritsule kuulub ka mõttetera, mis ümbersõnastatult kõlab nii:
                        *naised seisku pliidi ääres ja ärgu mögisegu õigustest.
                        ehk muidugi on Priit Pullerits see, kelle arvamusi tuleb lugeda ja neid tiražeerida.
                        Jajah. Pullerits on loll. Pullerits on šovinist jne...

                        Kuid uvv, ole nii vahva ja lükka tema argumendid ja faktid ümber (pane tähele, milliseid allikaid ta kasutab - siin teemas on seni suuresti räägitud emotsioonide pinnal!). Ootaks huviga. Kahjuks seda sa vist ei suuda.

                        Seega ega muud jäägi üle, pead ikka ühelt jalalt teisele keksima ja pinisema: Pullerits on loll. Pullerits on šovinist. Pullerits on loll. Pullerits on šovinist. Pullerits on loll. Pullerits on šovinist.

                        Tubli.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                          ma ei taha midagi ümber lükata.
                          mees, kes arvab, et naised olgu köögis ja ärgu kögisegu, on kriminaalne nähtus.
                          miks ma peaks tegelema kriminaalse taustaga homofoobi väidete ümberlükkamisega?
                          pigem Sina tõestada , et Pullerits ei ole alaväärsuskompleksides vaevlev, väikese napoleoni paradigmasse sattunud mees, kes enese kehtestamise suudab leida vaid alavääristamises ja põlguse tiražeerimises.
                          Ma ei usu, et Sa Martin peaks õnnetu inimese traagikat nii levitama...
                          mina olen ka loll. pullerits on loll, mina olen loll, kindlasti on veel mõni, kes julgeb arvata, et ta on loll.
                          sfw?

                          Algselt postitas Martin




                          Seega ega muud jäägi üle, pead ikka ühelt jalalt teisele keksima ja pinisema: Pullerits on loll. Pullerits on šovinist. Pullerits on loll. Pullerits on šovinist. Pullerits on loll. Pullerits on šovinist.

                          Tubli.
                          Ma võiksin seda avalikult Tallinnas raekoja ees teha. Piniseda, nagu Sa nimetad. Aga Sa tead väga hästi, et sellest ei muutu midagi.
                          Priit Pulleritsu nimeline šovinist ei kaoks kuhugi. Tema inimesi alavääristavad kommentaarid ja hinnangud ilmuksid endiselt trükis.
                          Ja kõige sellepärast oleks jätkuvalt häbi.
                          Või kui Sa suudad öelda, et asjad muutuvad, siis mis kell ma peaks kohal olema?
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                            Algselt postitas Martin
                            Kuid uvv, ole nii vahva ja lükka tema argumendid ja faktid ümber (pane tähele, milliseid allikaid ta kasutab - siin teemas on seni suuresti räägitud emotsioonide pinnal!). Ootaks huviga. Kahjuks seda sa vist ei suuda.
                            Ma pole küll uvv ja ma pole seda teemat ka eelnevalt lugenud aga selle Pulleritsu artikli lugesin läbi.
                            Sa pead silmas \"argumentide ja faktidena\" neid 20 ameerika uuringut? Martin, sa ju peaks teadma, et uuringu tulemus söltub sellest, millisest nurgast probleemile läheneda. Seekord siis läheneti asjale nii, et homod ongi pedofiilid.
                            Pealekauba Ameerika on nii suur, et sealt ühest vastust saada on raske - lõunaosariigid on kindlasti palju konservatiivsemad kui seda oleks LA poolne Ameerika või siis Suure Õuna inimesed.

                            Tõsi on see, et homode argumendid, miks neil peaks olema seaduslik partnerlussuhe, on pisut nõrgad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                              martin on pulleritsu toyboy

                              wilde ja puškini teosed kooli kohustuslikust kirjandusest välja!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pedeline abielu\'

                                peded ahju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X