320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Äkki seepärast, et ladinamaade naised on ulguvad ja ebaratsionaalsed luuad?
    Ma ei usu, et nad kohe nii lollid on, et kuuendal raseduskuul kuhugi rahvamässu kondama minna. Tõesti ei usu.

    Kommentaar


      No mina näiteks ei uskunud, et lõunamaades kõik naised paljaste tissidega rannas on. Tõesti ei uskunud. Aga võta näpust.

      Kommentaar


        Leidsin 1 filmi jalgpallist kah:

        Kommentaar


          Mina ootan kõige rohkem seda:
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Tehke see pöffi kodukas valmis ükskord, tänasest algas juba piletimüük, aga sisse logida/oma kava koostada endiselt ei saa! Hurjuh!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ma ei suuda kokku lugeda, palju pileteid ma juba ostnud olen. Liiga palju. Talv teeb enesetunde nii viletsaks, et enda kokku võtmisega läheb raskeks. Kindlasti jään nii mõnelgi seansil tukkuma.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Danish Dynamite

                Tere head foorumlased

                Kõigepealt aitäh, et olete võtnud vaevaks jälle PÖFFile tulla, meil on selle üle ainult hea meel ja siinkohal vabandused, et Oma Kava nii kaua viibis - põhjuseid pole mõtet lahti kirjutama hakata - tegime kõik mis meie võimuses ja seda ööd ja päevad järjest

                Aga nüüd on mul hea meel öelda, et taas on PÖFF võtmas ette vutiteema ja taas koos Jalgpalliliiduga.
                Nimelt näitame Taani suurepärast dok.filmi Danish Dynamite, mida kindlasti soovitan kõigile jalgpallist lugupidavatel inimestele vaatama minna. Muuhulgas näeb filmist seda, kui palju jalgpall on muutunud viimase kolme kümnendiga ja ehk annab natuke mõtiskleda, kas Eesti võiks kunagi midagi sellist korda saata nagu Taanlased 92. aastal.

                Ja üllatusena loodame, et filmi Solarises tuleb sissejuhatama ka üks 92 aastal Euroopa Meistriks tulnud mängumees, aga lõpliku kinnituse saame loodetavasti selle nädala jooksul. Kui ta tuleb, siis teeme kindlasti taas ka mõne avaliku arutluse teemal.

                Filmi seanssid on:
                P 28.11 kell 15:00
                Kosmos 2, Tallinn (72 seats)

                T 30.11 kell 18:00
                Solaris Saku saal, Tallinn (409 seats)

                R 03.12 kell 17:00
                Kosmos 2, Tallinn (72 seats)

                Kui eelmise aasta Tapa kohtunik oli suurepärane jalgpalliga seonduv lugu, siis selles filmis on nõrkemiseni ilusat jalgpalli

                Rohkem infot ja treiler: http://2010.poff.ee/est/filmid/progr...taani-dunamiit

                Parimatega
                PÖFFi tegijad
                Eestlane Finsbury Parkis

                Kommentaar


                  Pilet taskus Dünamiidile

                  samuti 127 Hoursile ja Polli päevikutele

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Pilet taskus Dünamiidile
                    Vaatasin kah selle Dünamiidi ära. Suht bonks oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Vaatasin kah selle Dünamiidi ära. Suht bonks oli.
                      +1

                      55555

                      Kommentaar


                        damn, "dünamiit" ja "127 tundi" võiksid Pärnus ka olla..

                        Kommentaar


                          Minu Kuressaare filmikavas on "Mammut", "Eluaur" ning "Jookse, õde, jookse". Soomlastelt ootan palju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Minu filmikavas on "Jookse, õde, jookse". Soomlastelt ootan palju.
                            Ma loodan ka, et tegu on hea filmiga.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              "Miesten Vuoro" (Eluaur)- Soome dokk, kus Soome mehed istuvad saunas ja räägivad (sageli oma kurvast) elusaatusest. Kes ei näe oma lapsi, kelle suri kallis inimene ära jne. Ühe programmikoostaja sõnul polnud ta nii pikka aplausi varem kuulnud, kui peale selle filmi esilinastust Soomes. Mulle ka meeldis.
                              (Y) Traagiliste lugude vahele oli pikitud mõnus huumor.
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Mida mulle näidatud on:


                              [/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Arial]"Celda211"(Cell211)- OZ kohtub Prohvetiga. Meeldis.
                              Ok, kuid kohati suht jabur. Selline, Law Abiding Citizeni sugune värk, selgete ebaratsionaalsustega, aga peale vaatamist hakkab mingi seltskond rääkima, kuidas film seletab lahti kogu maailma psühholoogia vms.

                              3 Seasons in Hell - jälle ok. Film sellest, kuidas kõigest halastuseksi saav mees saab lõpetada ainult ühes kohas - hullumajas.

                              Möödaminnes, kas seda publikulemmiku valimise infot näidatakse ka peale subtiitrite lõppu või on nöidatakse seda alati vahetult peale 'palun lülitage välja oma mobiiltelefonid' kõnet?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                (Y) Traagiliste lugude vahele oli pikitud mõnus huumor.
                                Karu, rohkem polegi vaja öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X