320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust

    Minul, kui kaks nädalat Cinamonis infotöötajana rassinud inimesel, on seda ainult tore kuulda
    Kas sa projektsiooniruumi kah sattusid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Kas sa projektsiooniruumi kah sattusid?
      Ikka sattusin.

      Kommentaar


        Üks väheseid filme, mida ma pöffil vaatamas käinud olen, on Team America. Seanss hilines 30 minti, kuna aukülaline Arnold Rüütel jäi hiljaks. MA EI KUJUTA ETTE MIDA TA SELLEST FILMIST MÕTLES KUI TA ÜLDSE MIDAGI ARU SAI!?!??!

        PS. Kas Arnold Rüütel on see, kes suri?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ikka sattusin.
          Lühikeste juustega pikem lontrus olin mina

          Kommentaar


            Tõsine respekt kogu teie kambale.

            Kommentaar


              Tänud

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Lühikeste juustega pikem lontrus olin mina
                Kle Gattuso, sa oled pikkust juurde visanud vai?

                muidu aga retsept hea t88 eest. Projektsiooni ruumidest nii palju, et k2rakat on hea seal kytta

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  Kle Gattuso, sa oled pikkust juurde visanud vai?

                  muidu aga retsept hea t88 eest. Projektsiooni ruumidest nii palju, et k2rakat on hea seal kytta
                  Pigem on teised rohkem kokkutõmbunud .

                  Kärakat on kindlasti hea kütta, kinnine ruum ja keegi ei kuule, kui sa paar masinat ümber lükkad .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Mary and Max oli vutikohtunikest nii 1,87 korda parem.
                    Kui kohtunikud oli väärt, ütleme, 6 ehk tubli vaadatav dok, siis peaks etteantud konstanti kasutades Mary & Max olema kümnepallisüsteemis hindega 11,22. Nii palju ma olen nõus andma ehk animatsioonile, see on ikka mitu sammu Nick Parki filmidest edasi. Aga kuigi leidus palju vaimukaid detaile, oli stoori ehitatud lihtsamoelise melanhoolika skeletile ja kaetud kindla peale välja minnes temaatikaga, mille kohta poliitiliselt korrektne inimene ei saaks kuidagi öelda, et fui või päh. Õnneks ma pole PK, nii et kokkuvõttes ei annaks ikka üle 6.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kui kohtunikud oli väärt, ütleme, 6 ehk tubli vaadatav dok, siis peaks etteantud konstanti kasutades Mary & Max olema kümnepallisüsteemis hindega 11,22. Nii palju ma olen nõus andma ehk animatsioonile, see on ikka mitu sammu Nick Parki filmidest edasi. Aga kuigi leidus palju vaimukaid detaile, oli stoori ehitatud lihtsamoelise melanhoolika skeletile ja kaetud kindla peale välja minnes temaatikaga, mille kohta poliitiliselt korrektne inimene ei saaks kuidagi öelda, et fui või päh. Õnneks ma pole PK, nii et kokkuvõttes ei annaks ikka üle 6.
                      hmm .. "ei annaks üle 6"? eile õhtul veel nõustusid sa minuga, et see peerudega tihedalt pikitud plasteliiniralli oli siiski kehvem vutikohtunikest (mitte et tegu just väga võrreldavate tükkidega oleks). nii et äkki siiski kapi-PK?
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Järgmisest nädalast algab järjekordne Pöff. Oskab keegi mingeid filme sealt soovitada, mida kindlasti peaks nägema?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Järgmisest nädalast algab järjekordne Pöff. Oskab keegi mingeid filme sealt soovitada, mida kindlasti peaks nägema?
                          Ee, noormees, kava pole isegi väljas veel.

                          Kommentaar


                            Mida mulle näidatud on:

                            "Des hommes et des dieux" (Of Gods and Men)- Cannes` möllas ja selline aasta olulisemaid Euroopa filme.
                            "Sound of Noise"- mulle ei meeldinud, aga paljudele meeldis.
                            "Celda211"(Cell211)- OZ kohtub Prohvetiga. Meeldis.
                            "La mosquitera"(The Mosquito Net)- ei meeldinud
                            "Счастье моё"(My Joy)- ängfilm Venemaa moodi. Maitse asi, mina jäin magama.
                            "20 Sigarette"- Hurt Locker Itaalia moodi (tõsielusündmustel), selline Hollywoodlikus võtmes Iraagi film. Meeldis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Mida mulle näidatud on:

                              "Des hommes et des dieux" (Of Gods and Men)- Cannes` möllas ja selline aasta olulisemaid Euroopa filme.
                              "Sound of Noise"- mulle ei meeldinud, aga paljudele meeldis.
                              "Celda211"(Cell211)- OZ kohtub Prohvetiga. Meeldis.
                              "La mosquitera"(The Mosquito Net)- ei meeldinud
                              "Счастье моё"(My Joy)- ängfilm Venemaa moodi. Maitse asi, mina jäin magama.
                              "20 Sigarette"- Hurt Locker Itaalia moodi (tõsielusündmustel), selline Hollywoodlikus võtmes Iraagi film. Meeldis.
                              Kui sul midagi kava moodi olemas on, siis saada mulle ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ee, noormees, kava pole isegi väljas veel.
                                Tohohh, kuulsin raadiost reklaami ja mõtlesin, et on loogiline, et kava on kuskil ka üleval. Kuna need filminimed mulle endale midagi nagunii ei ütleks, siis mõtlesin, et küsin kellegi targema käest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X