320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tunnistati mittekõlbulikuks - ei teagi, kas nüüd rõõmu tunda, et aastakese vabaks sain või mitte.

    Kommentaar


      Mul vedas ,et enne karantiini reservi sain

      Kommentaar


        Virus küll mingit karantiini pole ja pole olnudki.
        AILTON

        Kommentaar


          no meil tapal oli oma 2 nädalat, ei tea kas olime oghtlikud tsiviilile või tsiviil meile

          Kommentaar


            viru omadel vedas. tapa omad olid vist ainukesed, kes sees istusid. väga meeldiv see tõesti polnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel8919 Vaata postitust
              no meil tapal oli oma 2 nädalat, ei tea kas olime oghtlikud tsiviilile või tsiviil meile
              Teil tapal oli üldse imelikult see asi korraldatud.Linnalubadele seal ei lastud.....viiruse pärast,aga Rakvere spordihoonesse Tarvase-Rocki mängu vaatama veeti teid küll.
              Liialt ohtlikud,et lasta koju emmet-issit nakatama,kuid Rakvere spordihoonesse 1000 inimesega tribüünile lasta pole probleemi.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                Teil tapal oli üldse imelikult see asi korraldatud.Linnalubadele seal ei lastud.....viiruse pärast,aga Rakvere spordihoonesse Tarvase-Rocki mängu vaatama veeti teid küll.
                Liialt ohtlikud,et lasta koju emmet-issit nakatama,kuid Rakvere spordihoonesse 1000 inimesega tribüünile lasta pole probleemi.
                meil pioneeris jäeti selle mängu külastamine küll karantiini tõttu ära

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel8919 Vaata postitust
                  meil pioneeris jäeti selle mängu külastamine küll karantiini tõttu ära
                  kui teil see sõit viimasel minutil ära jäeti,siis võib minu viga olla,kuid veel reedel(mängupäeval) kella 14 paiku(mäng 19.00) helistas vend tapalt ja rääkis,et lähete mängule.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                    kui teil see sõit viimasel minutil ära jäeti,siis võib minu viga olla,kuid veel reedel(mängupäeval) kella 14 paiku(mäng 19.00) helistas vend tapalt ja rääkis,et lähete mängule.
                    õhutõrje käis mängu vaatamas...
                    igatahes tehti meie patareisse ühte tiiba lisa laatsaret, kuhu pidi toodama, kõik gripi tunnustega haiged. pioneerides olevat olnud 40 kasarmurežiimilist ja muud jutud. Kaks nädalat see värk toimis ja parimal päeva oli seal 17 inimest. Viimane nädal 0 inimest. geeniused.

                    Kommentaar


                      Tean ühte juhtumit, kus keegi noormees lasi ennast Tartu psühhiaatriakliinikusse panna, et ajateenistusest pääseda. Ja sinna ta ka pandi. Tema tulevikule see kindlasti hea ei ole. Ega selliseid juhtumeid veel pole kuulda olnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Tean ühte juhtumit, kus keegi noormees lasi ennast Tartu psühhiaatriakliinikusse panna, et ajateenistusest pääseda. Ja sinna ta ka pandi. Tema tulevikule see kindlasti hea ei ole. Ega selliseid juhtumeid veel pole kuulda olnud?
                        Suhteliselt rumal otsus tõesti. Samas ei oska tõestust otsida, et sellest tulevikus mingit suurt jama ka tuleks. Samas ma tõesti ei näe põhjust, et peaks mingit kaheksa kuu pikkust jama nii palju kartma, et selliseid lolluseid teha. Seda ütlen ma muidugi sellise vanema peaga, aga ise 18-lt olin ka kohutavalt paanikas, et kaitsevägi jne. Lõpuks selgus, et ma pole tervislikult sobiv

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          aga ise 18-lt olin ka kohutavalt paanikas, et kaitsevägi jne. Lõpuks selgus, et ma pole tervislikult sobiv
                          Kas sa suutsid neile tõestada, et sul on probleeme enneaegse seemnepurskega?

                          Kommentaar


                            tean et autojuhi lubadega võib tuugaks minna, kui kellegil huvi on surkida sealt asutusest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                              Kas sa suutsid neile tõestada, et sul on probleeme enneaegse seemnepurskega?
                              Jah, kõigile kolmele naisarstile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Tean ühte juhtumit, kus keegi noormees lasi ennast Tartu psühhiaatriakliinikusse panna, et ajateenistusest pääseda. Ja sinna ta ka pandi. Tema tulevikule see kindlasti hea ei ole. Ega selliseid juhtumeid veel pole kuulda olnud?
                                Vene ajal oli selline asi väga populaarne. Näiteks kodanik Kivisildnik istus ka mingi aeg Paldiski mntl et pääsed Vene kroonust.
                                Paar päeva tagasi oli mul üks huvitav vestlus ühe Korea noorhärraga. Tegu on nimelt Jehhoova tunnistajaga ja nende usk ei luba ka sõjaväkke minna. Korea riik on asja väga lihtsaks teinud- ei taha sõjaväkke minna, siis paneme sind rootsi kardinate taha. Sama kutt oli ka natuke üle aasta triibulist päikest vaadanud selle eest
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X