320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Vene ajal oli selline asi väga populaarne. Näiteks kodanik Kivisildnik istus ka mingi aeg Paldiski mntl et pääsed Vene kroonust.
    Paar päeva tagasi oli mul üks huvitav vestlus ühe Korea noorhärraga. Tegu on nimelt Jehhoova tunnistajaga ja nende usk ei luba ka sõjaväkke minna. Korea riik on asja väga lihtsaks teinud- ei taha sõjaväkke minna, siis paneme sind rootsi kardinate taha. Sama kutt oli ka natuke üle aasta triibulist päikest vaadanud selle eest
    Eriti veel kui Põhja - Koreas pead teenima 7 aaastat ja Lõuna - Koreas 3 aastat.

    Kommentaar


      Parem 11 või 8 kuud`?
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
        Parem 11 või 8 kuud`?
        8 ilmselt, kuna polevat eriti vahet, sest suurem osa ajast minevat ikka mölutamisele.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
          Parem 11 või 8 kuud`?
          Kui vaatad sõjaväge nagu mahavisatud aega (nagu mina), siis 8 kuu puhul kaotad "ainult" 1 protsendi oma elust, samas kui 11 puhul 1,4.

          Kommentaar


            1,4% - aeg kui saab välja kasarmust + puhkus teeb mingi 1%. Krt
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Kui vaatad sõjaväge nagu mahavisatud aega (nagu mina), siis 8 kuu puhul kaotad "ainult" 1 protsendi oma elust, samas kui 11 puhul 1,4.
              Äkki hakkad just lõpuks normaalseks meheks, et hakkad pedesid raudkangiga peksma ning viina jooma?

              Kommentaar


                viimasel ajal on kombeks ikka naisi materdada raudkangiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Äkki hakkad just lõpuks normaalseks meheks, et hakkad pedesid raudkangiga peksma ning viina jooma?
                  Ja see on seotud kuidas kaitseväega? Viimati kui mina seal olin, siis küll seda ei õpetatud. Aga sa oled meil ju armee ekspert, sul peaksid paremad andmed olema
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ja see on seotud kuidas kaitseväega? Viimati kui mina seal olin, siis küll seda ei õpetatud. Aga sa oled meil ju armee ekspert, sul peaksid paremad andmed olema
                    Jah, kaitsevägi muudab mehed tapamasinateks!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Jah, kaitsevägi muudab mehed tapamasinateks!
                      Jajah, mul 1 klemm, kes esimest korda linnaloale sai, läks koju jõudes esimese asjana kohe külmiku juurde, võttis sealt lati suitsuvorsti ja üritas seda püksirihmaga ära kägistada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas schultz Vaata postitust
                        Jajah, mul 1 klemm, kes esimest korda linnaloale sai, läks koju jõudes esimese asjana kohe külmiku juurde, võttis sealt lati suitsuvorsti ja üritas seda püksirihmaga ära kägistada.
                        Hea seegi, et ta selle suitsuvorsti külmkapist rabas ning mitte oma enese ... ära ei kägistanud.

                        Kommentaar


                          Kas sõjaväes on võimalik ka B-kategooria juhilube teha? Tapal siis täpsemalt ja 11 kuud

                          Kommentaar


                            mul tuttav sai igatahes b ja c.
                            samas oli ta tagalas vist.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                              Kas sõjaväes on võimalik ka B-kategooria juhilube teha? Tapal siis täpsemalt ja 11 kuud
                              on võimalik

                              Kommentaar


                                paldiskis asuvas kalevi patis, on võimalik b ja c saada, juhul kui sind autojuhiks suunatakase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X