320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millised on karistused sõjaväkke mitte ilumise korral? sõbra vend siin arvas, et ta parem ei läheks. noorus lollus

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Millised on karistused sõjaväkke mitte ilumise korral? sõbra vend siin arvas, et ta parem ei läheks. noorus lollus
      oleneb ... kui tähitud kirjal pole järel käinud, siis võib asi piirduda uue kutsega järgmisse satsi. kui võttis vastu, siis peaks standard olema rahatrahv(kuni 18k) ja uus kutse. seadusega on lubatud ka vangistus ning guugel ütleb kuni 30 päeva.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        oleneb ... kui tähitud kirjal pole järel käinud, siis võib asi piirduda uue kutsega järgmisse satsi. kui võttis vastu, siis peaks standard olema rahatrahv(kuni 18k) ja uus kutse. seadusega on lubatud ka vangistus ning guugel ütleb kuni 30 päeva.
        Minu teada, kui tahta kõrvale hoida, siis ei tohi esimest tähitud kirja vastu võtta. Ehk et kui suudad eirata arvele võtmist, siis ei saa sind millekski kohustada.
        Kahtlemata ei õhuta ma siin midagi. Sõjaväes tuleks käia, kas või nädal-kaks!
        AILTON

        Kommentaar


          Ajateenistusse kutsumise piirvanus tõuseb seniselt 28-lt aastalt 30-le kui jõustub uus kaitseväeteenistuse seadus.
          Uue seaduseeelnõu kohaselt pikeneks kutsealuste ajateenistusse kutsumise piirvanus seniselt 28-lt eluaastalt 30-le, et kompenseerida kutsealuste hulga vähenemist lähi-aastatel ja tagada piisav valikuväli ajateenistuseks.
          Jõudu neile vapratele dissidentidele kes viitsivad 30 eluaastani kõrvale hiilida ja loota, et ehk kahe, viie või seitsme aasta pärast kõrvalehoidjaid senisest intensiivsemalt taga otsima ei hakata, selle asemel, et õigel ajal asi ühele poole saada.

          Kommentaar


            Kas nad mitte ei pane riigist väljumise keeldu peale?
            Kui ma omal ajal käisin ajateenistuses, siis paar võtiluskaaslast olid just sellel põhjusel sõjaväes. Tahtsid minna välismaale, aga ei lubatud üle piiri
            Säästupirn ei säästa, kui ta ei põle!

            Kommentaar


              1) Olen kuulnud, et vabatahtlikult minnes pannakse kohe pikem teenistusaeg, e. 11 kuud. Loll jutt/ei?

              2) Kui kaua enne päris minekut arstlik komisjon toimub. Et millal neid avaldusi peaks esitama hakkama. Päris suve alguses pole veel hilja?

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                1) Olen kuulnud, et vabatahtlikult minnes pannakse kohe pikem teenistusaeg, e. 11 kuud. Loll jutt/ei?

                2) Kui kaua enne päris minekut arstlik komisjon toimub. Et millal neid avaldusi peaks esitama hakkama. Päris suve alguses pole veel hilja?
                1) loll jutt. see teenistusaeg (8 või 11) pannakse paika mingi eriti mõttetu ja lolli testi alusel.

                2) see on väga suhteline. minu komisjon näiteks toimus 1,5 aastat enne minekut, aga samas teenisid koos minuga inimesed kelledel komisjon on nädal aega varem. oleneb kõik, kui lahked tädi otsustamas on ning palju vabu kohti leidub väeosades. kindlam oleks varem avaldus ära teha ja siis kutsutakse komisjoni varem ning lootust kiiremini teenima pääseda suurem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  1) Olen kuulnud, et vabatahtlikult minnes pannakse kohe pikem teenistusaeg, e. 11 kuud. Loll jutt/ei?
                  Piimamees rääkis siin mingist testist, aga pikem teenistusaeg ootab vist pigem ikka neid, kel kõrgharidus (või vähemalt selle omandamine) ette näidata? Testist ei tea ma - lootusetult lampjalgne - midagi.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                    Piimamees rääkis siin mingist testist, aga pikem teenistusaeg ootab vist pigem ikka neid, kel kõrgharidus (või vähemalt selle omandamine) ette näidata? Testist ei tea ma - lootusetult lampjalgne - midagi.
                    minuga teenisid 11 kuud tüüpe, kelledel oli lõpetamata keskharidus... pigem tuleb see kõrgharidus kasuks, kui ise tahad pikemaks ajaks teenima minna

                    Kommentaar


                      Kõrgharidusega pätse on hea panna jaoülemaks. St nad on mõned aastad vanemad just keskkoolist tulnud tüüpidest.

                      Auto rooli võib laias laastus suvalise mardi panna
                      308

                      Kommentaar


                        hetkel 12 klass ag saatsin mingi 2weeks ago taotluse ja nüüd käisin teisipäeval arstlikus komisjonis, olen tegevteenistuseks kõlblik ning testi tulemuste järgi 11kuu kutt ja 2010 juuli minek tln poole nagu ma aru saan siis nad ise suunavad kuskile? rääkisid seal pioneeri ja suurtükiväepatist, mereväebaasist. b kat olemas tahaks ise logistikakeskusesse
                        saarlane sulle nii palju, et selle taotluse saad saata www.eesti.ee kaudu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Calva Vaata postitust
                          hetkel 12 klass ag saatsin mingi 2weeks ago taotluse ja nüüd käisin teisipäeval arstlikus komisjonis, olen tegevteenistuseks kõlblik ning testi tulemuste järgi 11kuu kutt ja 2010 juuli minek tln poole nagu ma aru saan siis nad ise suunavad kuskile? rääkisid seal pioneeri ja suurtükiväepatist, mereväebaasist. b kat olemas tahaks ise logistikakeskusesse
                          saarlane sulle nii palju, et selle taotluse saad saata www.eesti.ee kaudu
                          Oled ainult ligi 5 kuud hiljaks jäänud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Oled ainult ligi 5 kuud hiljaks jäänud.
                            sorryyy, 2011 lähen

                            Kommentaar


                              Calva sa valida ei saanud kas minna juulis või oktoobris?

                              Kommentaar


                                Pikem teenistusaeg ootab neid kes lähevad juulis või jaanuaris teenima. Muidugi on erandeid.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X