320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänapäeval vist ajateenijad enam vahtkondades ja toimkondades ei käi, välja arvatud erandid nagu Vahipati auvahtkond?

    Kui ei, siis midagi väga igavat praegu enam olla ei saa

    Kommentaar


      Algselt postitas Cule Vaata postitust
      Meil vahipatis eelmine aasta väljendus see igavlemine rohkem metsas vaenlase ootamisega pigem, kasarmus oli vaba aega ikka suht vähe.
      +1, passimine sõltub ikka väga rohkesti teenistuskohast. Ise teenisin Pioneeripataljonis ja tühja passimist oli ikka väga vähe. Metsa minnes oli tore vaadata, kuidas õhutõrje poisid kõrvalkasarmus tühja passisid ja konti hõõrusid. Tuleb muidugi märkida, et vahel tuli vaadata kadedusega, sest oleks ka tahtnud veidi rohkem puhata. Aga mis on kindel, mida vähem tühja passimist, seda rohkem hiljem meenutada ja teenistusaeg ei veni ka nii hirmsasti.
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar


        Olin kah vahipatis eelmine aasta, suurt igavlemist küll nagu eriti polnud, et Tofoa, kui pole kogemusi sel alal siis hoia mokk maas sel teemal.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Olin kah vahipatis eelmine aasta, suurt igavlemist küll nagu eriti polnud, et Tofoa, kui pole kogemusi sel alal siis hoia mokk maas sel teemal.
          Hispaania koondises mängivad head mängijad? Jah? Ei? Kui sa koondises pole olnud, siis hoia mokk maas.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ühe jaoks on see põrgu, teise jaoks on see lebo, lisaks oleneb ka muidugi patist kus olla ja kaadrist kes sel hetkel on. Vaielge palju tahate, tõde välja ei tule mis kus on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Hispaania koondises mängivad head mängijad? Jah? Ei? Kui sa koondises pole olnud, siis hoia mokk maas.
              Lihtsalt kuld

              Kommentaar


                1. märtsil oli muidu tallinna tv´s saade elu peeglis, kus näidati vahipataljoni. http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=1860

                Ise olin kahjuks sel päeval päevnik ja mind seal näha pole.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  1. märtsil oli muidu tallinna tv´s saade elu peeglis, kus näidati vahipataljoni. http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=1860

                  Ise olin kahjuks sel päeval päevnik ja mind seal näha pole.
                  Kas mul on mingi deja vu moment või sa oled seda videot kunagi siin juba jaganud?

                  Kommentaar


                    Oih...olen vist jah..
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Kui kardate, et ajateenistuses on igavlemist palju siis minge Viru patti ja ma garanteerin, et seal teil igav ei hakka. Kui tekib vaba aeg asendatakse see kas relva ja varustuse hoolduse või erinevate majandustöödega (ntk talvel saab sitaauguni lund lükata). Samuti ei pea kartma et on palju istumist kasarmus, kuna peale noorteaega veedetakse enamik ajast metsalaagrites või välitundides.

                      Kommentaar


                        Mul on igasuguseid erinevaid allergiad, üle 50ne erineva asja vastu - puuviljad, juurviljad, varaõitsvad taimed, kuuse/männipuud jne jne. Keegi on öelnud, et allergiad ei päästa sõjaväest aga kas tõesti pean sinna minema, kui niipaljude erinevate asjade vastu allergia? Hakkan mingit eritoitu sööma siis või kuidas süsteem toimib, sest teatud toitudega võib asi ikka päris hulluks ära minna, lisaks on mul väljaarenenud õrnemat sorti astma kah. Eelmine kevad oli riigikaitse laager, mis kestis 3 päeva ning see oli elu kõige hulleim periood, sest reaalselt hingata ei saanud ja nina oli täiesti kinni ja sada jama allergiatest tingitud ning kuna niikuinii pool aega sõjaväest veedetakse metsas, siis ei kujuta ette kah mis minust seal saaks. Oskab keegi mingit hinnangut anda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Mul on igasuguseid erinevaid allergiad, üle 50ne erineva asja vastu - puuviljad, juurviljad, varaõitsvad taimed, kuuse/männipuud jne jne. Keegi on öelnud, et allergiad ei päästa sõjaväest aga kas tõesti pean sinna minema, kui niipaljude erinevate asjade vastu allergia? Hakkan mingit eritoitu sööma siis või kuidas süsteem toimib, sest teatud toitudega võib asi ikka päris hulluks ära minna, lisaks on mul väljaarenenud õrnemat sorti astma kah. Eelmine kevad oli riigikaitse laager, mis kestis 3 päeva ning see oli elu kõige hulleim periood, sest reaalselt hingata ei saanud ja nina oli täiesti kinni ja sada jama allergiatest tingitud ning kuna niikuinii pool aega sõjaväest veedetakse metsas, siis ei kujuta ette kah mis minust seal saaks. Oskab keegi mingit hinnangut anda?
                          Minu meelest peaks suuremat sorti allergiad küll päästma, eriti kui asi on nii hull nagu sinul.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Okei, eks peab kähku seal arstlikus ära käima, et saaks selle asja selgeks tehtud. Mul jah allergiaga sellised lood, et mul ei väljendu see punnides või sügelustes vaid hingamisraskused ja muud selline tõsine teema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Okei, eks peab kähku seal arstlikus ära käima, et saaks selle asja selgeks tehtud. Mul jah allergiaga sellised lood, et mul ei väljendu see punnides või sügelustes vaid hingamisraskused ja muud selline tõsine teema.
                              Päris sitt kurss. Kuidas sul avalikus kohas viibimisega on, ma küsin just jalka seisukohast - täismajastaadionil saad ikka olla või on seal ka mingeid sind penetreerivaid allergeene õhus?
                              Sorry isikliku küsimuse eest, aga pole kunagi kokku puutunud nii karmi allergialaksuga. Endal pole ühtki iialgi olnud ja naine on ainult õllele allergiline, mis on hea, jääb mulle rohkem

                              Kommentaar


                                Haha tean, et küsisid rohkem mõnitaval toonil aga kevadel vabatahtlikult väga väljas viibida ei tahaks, siis on kõige hullem periood. Aga looduselast minust ei saa, sest just selle vastu mul allergia ongi ning teatavasti sõjaväes enamus aega veedetaksegi puhtas looduses

                                Kommentaar

                                Working...
                                X