320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ise lillegi ei liiguta, siis ilmselt saad lähiajal arstliku kutse ning siis ehk uuel aastal minek, oleneb kuidas nende kohtadega on. Kui vabatahtlikuna suur soov minna, siis ehk isegi saaksid oktoobris, kuid kaheldav.
    Kõige reaalsem ikka vast,et kui sept kuus saavad andmed,et sa pole pikendanud mingil põhjusel, siis saadavad arstliku.. kunagi talvel käid arstlikus ning kui kõik korran, siis Juuli/Oktoober 2014 minek. Vähemalt tundus loogiline nii, aga pead ei anna.

    Kommentaar


      Tervitused Tulepatareist.

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Tervitused Tulepatareist.
        Ma ei tea, miks, aga see kõlab nagu mõni väljamõeldis.

        Vaata ka Draakonidivisjon, Vetevanarügement.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Õhutõrjesse ei saanudki. Kalevi JVPs hoopis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Solfice Vaata postitust
            Õhutõrjesse ei saanudki. Kalevi JVPs hoopis.
            aga arstlikus komisjonis öeldi algselt ,et õhutõrjesse ?

            kuram.. mul järgmise aasta oktoobris minek ja ei sooviks üllatusi

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Ma ei tea, miks, aga see kõlab nagu mõni väljamõeldis.

              Vaata ka Draakonidivisjon, Vetevanarügement.
              Suurtükiväe pataljoni tulepatarei. 2. Ryhm.

              Kommentaar


                ..ja ongi nii, et noorsõduritel on ligipääs internetile, nutitelefonidele...? Päriselt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Cule Vaata postitust
                  Sellega seoses tuleb meelde kuidas Vahipatis Pääsukese ajal Pioneerid meid "aitasid" ja koppaga kaevikud tegid...mis paari tunniga ääreni vett täis valgusid. Kinni pidid need hiiglaslikud kaevikud ajama teadagi kes...

                  Anyway kui minilabidas lemmik tööriist, siis jalavägi väga hea koht.
                  Sellepärast ma eeldasingi, et suurtükis võib hea elu olla, kuna jalaväe tulejuhtide seas selline jutt levis, et suurtüki tulejuhil on mugavaim elu. Pirridel 1 jagu vahepeal tilbendas meiega Tormil, tüüpidel polnud killuvestegi, seega ega seal ka vist kehva pole. Jalaväelasel ikka tegib tunne vahest, et tahaks parem tagalas CSi mängida ja et mujal on ikka palju lebom ja parem.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Määrustikus on kirjas, et telefoni võib vabal ajal kasutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      ..ja ongi nii, et noorsõduritel on ligipääs internetile, nutitelefonidele...? Päriselt?
                      lol friik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Määrustikus on kirjas, et telefoni võib vabal ajal kasutada.
                        Mnjaa, ajad on ikka hullusti muutunud...

                        Kommentaar


                          Aa, üks vend sai vigastada uutest noortest eelmine NV kui jalkat mängisime. ja 2 vend lõid pead kokku, aga see lamp mõlemal korras.
                          Ülemad keelasid jalgpalli ära. Ütlevad, et mängige korvpalli ja võrkpalli. Kui ma linnalubasid ei saaks, siis ma ei tea mida ma oma eluga peale hakkaksin.
                          Tra, istud vanglas ja parim asi keelatakse ka ära :/

                          #motivatsiooniüleujutus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Herr Vaata postitust
                            aga arstlikus komisjonis öeldi algselt ,et õhutõrjesse ?

                            kuram.. mul järgmise aasta oktoobris minek ja ei sooviks üllatusi
                            Jep. Kohale jõudsin siis öeldi, et kohad täis ja vali suurtüki või kalevi vahel.

                            Nett muidugi olemas, vabal ajal võib telefoni kasutada. Muul ajal lihtsalt ei tohi vahele jääda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Aa, üks vend sai vigastada uutest noortest eelmine NV kui jalkat mängisime. ja 2 vend lõid pead kokku, aga see lamp mõlemal korras.
                              Ülemad keelasid jalgpalli ära. Ütlevad, et mängige korvpalli ja võrkpalli. Kui ma linnalubasid ei saaks, siis ma ei tea mida ma oma eluga peale hakkaksin.
                              Tra, istud vanglas ja parim asi keelatakse ka ära :/

                              #motivatsiooniüleujutus
                              Eile näiteks mingid jorsid mängisid küll jalksi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                                Eile näiteks mingid jorsid mängisid küll jalksi.
                                Kalevi omad? Suurtükkil jms. on lubatud. Meil on keelatud :/ .

                                Kus rühmas oled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X