320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Perearst saab ka Siilist mingi vabastuse kirjutada?
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Torusiili
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Klavan CLi finaalis platsile? Oi ei... Siili suurõppusele nagu kord ja kohus! Ajast ja arust on see pläust mis siin väikeste munadega mehed enda ego jaoks korda saadavad.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Klavan CLi finaalis platsile? Oi ei... Siili suurõppusele nagu kord ja kohus! Ajast ja arust on see pläust mis siin väikeste munadega mehed enda ego jaoks korda saadavad.
          Ega Klavan Siilile ei lähe.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Ega Klavan Siilile ei lähe.
            Ei lähe ja ei peakski minema. Lihtsalt see võrno suguste seltskond korraldab koguaeg mingit rämpsu ja poolearulised poliitikud kiidavad. Mõte oli selles, et paljud kes sinna kutsutakse peavad päeva pealt elu pooleli jätma, sest mingite väikeste meeste ego vajab upitamist.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Mitte et see kutse kuid enne ei tule ja elu siis vastavalt korraldada ei saaks. Lihtsam on kiunuda ja otsida põhjendusi miks ei saa minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Mitte et see kutse kuid enne ei tule ja elu siis vastavalt korraldada ei saaks. Lihtsam on kiunuda ja otsida põhjendusi miks ei saa minna.
                Mind pole sinna kutsutud, ehk ma ei kiunu ja ei otsi vabandusi, lihtsalt leian, et see on ressursside ja aja raiskamine. Lisaks ära, et eelmine aasta oli see etteteavitus vist 3-10 päeva nendele kes minema pidid - ehk ei, see kutse ei tulnud neile kuid ette.

                Kogu see süsteem on halb ja rumalate inimeste poolt üles ehitatud.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ei lähe ja ei peakski minema. Lihtsalt see võrno suguste seltskond korraldab koguaeg mingit rämpsu ja poolearulised poliitikud kiidavad. Mõte oli selles, et paljud kes sinna kutsutakse peavad päeva pealt elu pooleli jätma, sest mingite väikeste meeste ego vajab upitamist.
                  Kaitseväeteenistuse seadus ütleb:

                  § 73. Õppekogunemise kestus
                  (1) Õppekogunemise kestus võib auastet arvestades olla:
                  1) ohvitseril – kuni 30 päeva;
                  2) allohvitseril – kuni 21 päeva;
                  3) sõduril – kuni 14 päeva.

                  (2) Reservis olevale isikule edastatakse õppekogunemisel osalemise kutse vähemalt 120 päeva enne õppekogunemise toimumist.

                  (3) Õppekogunemise aja ja selles osalevate reservväelaste arvu kehtestab valdkonna eest vastutav minister määrusega.
                  Seega kus sa pead päeva pealt omal kõik asjad ümber sättima? 4 kuud on aega seda teha.

                  Pealegi, 24h etteteatamisega kutseid tuleb harva ning siis nad ka hoiatavad tegelikult meedias ette, kui läheb kutsumiseks. Lisaks, 24h kutsed satuvad üldjuhul nädalavahetusele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Kaitseväeteenistuse seadus ütleb:



                    Seega kus sa pead päeva pealt omal kõik asjad ümber sättima? 4 kuud on aega seda teha.

                    Pealegi, 24h etteteatamisega kutseid tuleb harva ning siis nad ka hoiatavad tegelikult meedias ette, kui läheb kutsumiseks. Lisaks, 24h kutsed satuvad üldjuhul nädalavahetusele.
                    Küsimus mille mulle suunasid on sul endal vastatud järgmisel real. Lisaks ära, et see, et meedias nädalake kaks ette teatakse on kasutu, sest kes kutsutakse kes mitte ei selgu seal.

                    Nõuka ajast on ka päris palju möödas, et inimesed ei käi tööl e-r

                    imho on meil kaitsevägi hetkel hullem kui keskerakond ja co
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      leian, et see on ressursside ja aja raiskamine.
                      Suures plaanis on jalgpall ja eriti välismaiste klubide jälgimine/fännamine ikka sadu kordi mõttetum ressursside ja aja raiskamine kui KV suurõppus...

                      imho mine õue värske õhu kätte ja rahune maha lumehelbeke

                      Kommentaar


                        Sõda tuleb, siis peab ka 120 päeva ette teatama
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Suures plaanis on jalgpall ja eriti välismaiste klubide jälgimine/fännamine ikka sadu kordi mõttetum ressursside ja aja raiskamine kui KV suurõppus...

                          imho mine õue värske õhu kätte ja rahune maha lumehelbeke
                          See ei tee minust lumehelbekest, et ma arvan, et kogu seda kremplit saaks kordades paremini teha. Haigete ja vaeste laager on meil see hetkel.

                          Riik fännab välismaiseid klubisi? Olen vist millestki ilma jäänud.

                          Kui sõda tuleb, siis oleks päris kaitseväest rohkem kasu kui sellest sületäiest kusist mis siin loodud on. Sõja puhul tulevad ilmselt kõik õiged eestlased appi ja võitlevad Eesti eest oma tarkusega - see osa millest tõesti kasu on saab ära õpetada igale normaalsele inimesele ühe päevaga.

                          Ise soovitaksin inimestel ka värske õhu kätte minna, aga lisaks juurde, et proovige ise ka mõelda, ärge elage teile etteraiutud möga järgi, see et midagi on eelmised 10 aastat ühtemoodi tehtud, ei tähenda et seda saaks teistmoodi paremini teha. Kunagi oli orjus ka seaduslik ilmselt oleks siiamaani kui poleks vahepeal paari mõtlemis seanssi tehtud.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Sõda tuleb, siis peab ka 120 päeva ette teatama
                            Mõttetu võrdlus - ühel juhul tullakse neljast ilmakaarest kokku, teisel juhul minnakse laiali...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Kui sõda tuleb, siis oleks päris kaitseväest rohkem kasu kui sellest sületäiest kusist mis siin loodud on. Sõja puhul tulevad ilmselt kõik õiged eestlased appi ja võitlevad Eesti eest oma tarkusega - see osa millest tõesti kasu on saab ära õpetada igale normaalsele inimesele ühe päevaga.
                              Sa oled vist sündinud põmmpea. Oled ise käinud ajateenistuses?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Sa oled vist sündinud põmmpea. Oled ise käinud ajateenistuses?
                                Mulle näiteks meeldib see, et ma vist selle foorumi lemmik kasutaja kuna igaühel on suur soov mulle midagi halvasti öelda. Aitäh.

                                Ei ole käinud, mul on enda eluga paremat ka teha kui lihtsalt aega maha visata ja sellele peale sülitada. Lähisugulastest on siiski paar kõrgemal kohal olevat isikut kellest üks on vanem inimene, ei saa enam enda vanadest maailma vaadetest välja ja arvab, et kõik on ideaalne. Noorem inimene seevastu on täiesti teisel arvamusel sellest kuidas meil need asjad sellel tandril liiguvad. Võin muidugi tunnistada, et mu arvamus on mõjutatud kellegi teise arvamusest ja kõikidest vähegi mitte kollastest artiklitest kus on sõna saanud selle ala "eksperdid" - aga see ei tähenda, et sinu arvamus minu omast peaks parem (või ka halvem) olema.

                                Lõuna Koreas arvatakse ka kindlasti, et kord riigis on täiesti õigesti üles ehitatud ja see, et näiteks Soni sugune jalgpallur peab mingeid ebaolulisi auhindu võitma, et sellest pääseda on normull.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X