320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju tippi jätsid ilusa näoga noorele miisule ning palju paljad tissid tööpluusi all seda mõjutasid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Palju tippi jätsid ilusa näoga noorele miisule ning palju paljad tissid tööpluusi all seda mõjutasid?
      Kúmnekas

      Kommentaar


        Käisin hommikul või, noh, keskpäeval Tripadvisori andmeil pealinna kõige hinnatumas söögikohas La Prima pitsas Müürivahe tänaval. Kell 12 polnud veel kedagi kohal, kuid mingi 10 minutit pärast avamist vajusid kohale juba vanalinna needused ehk reisikohvritega soomlased. Neli daami nägid välja tavapärase seltskonnana, kus üks oli paks ja kolm ülejäänut tundusid oleval poolel teel "mees, sa ei tea, mitu kilomeetrit munni ma olen imenud"-avastusretkel ärksama teadvuseni.

        Ühesõnaga koht olla üsna hea ja naisisik teadis rääkida, et sealt saab ka reaalselt linna ühte parimat pitsat. Nädala keskel kiitis seda kohta ka üks naisisik, kes rääkis, et ta olla seal koroonaajal niisama tšillinud. Ta on muidugi mingi tähtis finantstegelane, teenib palka umbes 2,5 ministri jagu ja võib seal mölutada ka.

        Võtsin esimese hooga veise-carpaccio, mis oli üsna okei. Peale lihviti ka trühvlit. Kogu pull maksis vist 15 eurot? Ühesõnaga soovitati seejärel kahe peale üks pitsa võtta, sest muidu lihtsalt ei jõuaks ära süüa. Pärast analüüsi ja kompromissi tellisime primavera pitsa, mis oli meeldiv, mahlane ja igati kiiduväärt üritus. Pitsa maksis omakorda 14 eurot. Menüüs oli ka mingi 250 eurone pitsa, mille peale pannakse kaaviari. Õnneks naisisik ütles, et kui ma selle telliks, siis tunduks see poosetamisena ja nii jätsin selle tellimata. Ilmselt oleks mul pärast teist ampsu rahast kahju hakanud ja oleks järgmise nädala mossis.

        Maksmisel tekkis mingi suurem jama, sest ükski kaardimakseautomaat ei töötanud. Need automaadid polnud need tavalised mustad kökatsid, vaid mingid eriti fäänsid ja moodsad. Noh, aga nad ei töötanud. Vahepeal toodi tass cappuccinot maja kulul ja resetiti automaate. Umbes 15 minutit liiga hilja sain arve (kahepeale 55) makstud ja jeed tõmmatud. Lauad olid täis vajunud veel reisikohvritega soomlasi ja üks kolmene punt slaavikeelt rääkivaid neide. Need viimased nägid üsna adekvaatsed välja.

        Teenindus oli mega, pitsa väga hea. Reisikohvritega soomlastele võiks mingi uksepoliitika kehtestada, et nad käiksid ikka mäkis ja mingites raekoja platsi urgastes.

        Aa, see ka meenus, et laual oli reserveeringuks sildike, kus mu nimi ja shit. Seal all oli kirjas "Aitähh, et meid külastate". Juhtisin ettekandjal tähelepanu, et, näe, tore koht, aga aitähhis on tegelt üks H.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Maksmisel tekkis mingi suurem jama, sest ükski kaardimakseautomaat ei töötanud. Need automaadid polnud need tavalised mustad kökatsid, vaid mingid eriti fäänsid ja moodsad. Noh, aga nad ei töötanud.
          Sa muidu uudiseid üldse ei loe? Mingi “kokk kodus süüa ei tee” teema?
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

            Aa, see ka meenus, et laual oli reserveeringuks sildike, kus mu nimi ja shit. Seal all oli kirjas "Aitähh, et meid külastate". Juhtisin ettekandjal tähelepanu, et, näe, tore koht, aga aitähhis on tegelt üks H.
            Eriti suure tänu korral võib olla ka kaks H-i. Deem, küll sa oled ikka tähenärija

            Kommentaar


              Käisin täna lõuntsil Balti jaama turu kandis ja google mapsist keskmist hinnet jälgides jõudsin kohta Siga la Vaca. Teenindaja küsis kohe in engrish, et wazzup, aga seepeale jõudsime eesti keelele tagasi. Mind ajab jubedalt kettasse, et mingid söögikohad küsivad sirge molliga 0,33 lidrase kokakoola eest 3.50. Nagu midafakki!? Või siis veena oli menüüs ainult Haage vesi, mis maksis 4,50. Haage vee omaniku Vello Kunmani kohta kuulsin samas lõunakaaslaselt toredat lugu, kuidas ta valib töölt ilusamad naised välja ja kingib neile niisama heast peast Kreeka reise, sest, noh, ilusamaid naistöötajaid peab hoidma õnnelikena. Tõsi, muud ebakorrektset selle pakkumisega ei kaasne, kui lihtsalt siis mõningate koledamate tüüpide pahameel.

              Enihau. Tahtsin tellida: Veisesüda õlle-vürtsimarinaadis kreemja tšilli- juustukastmega, aga selgus, et südant neil pole. Seepeale tellisin mingi suvalise sealihavarda koos kartuliga. Kartul maksis taaskord 4,50 juurde, sealihavarras oli koha säästutoit ehk mingi 13 eurot.

              Varras oli gigantne, veidi kõrbenud, aga iseenesest täitsa maitsev. Samas tervet seda portsu ära süüa nõuab üsna jõulist tühja kõhtu. Söömise kõrval nägime Evelin Ilvest ja seepeale jõudsime kuidagi arutelule, et millist toitu on poest piinlik osta.

              Mina pakkusin näiteks suurt Coca-Colat, viinereid ja Perenaise saia. McDonaldsi kohta pakuti vastu, et Hesburgeris oleks piinlikum käia. Pelmeenide kohta jõudsime järeldusele, et mingil moel on see isegi veits vaat et lahe. Mõlemad nõustusime, et ketšupit oleks ikka sigapiinlik osta. Samuti alkoholist ballooniõlut ja Martini Biancot. Lõpuks jõudsime liha järades tulemusele, et kõige piinlikum on osta pihve, neid rakvere omasid näiteks, kuna need koosnevad mingitest rupskitest ja on üleüldse oksed. Aa, ühe kandidaadina pakuti ka jäätist ja rummi koos osta olla piinlik, aga kuna ma olen vaene inimene, siis ma ei saanud sellest väga aru.

              Enihau, varras oli suur, söök vist okei, aga mingit ülivaimustust ei siginenud.

              Kommentaar


                Söömise ajal ei räägita.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ma olen veel vaesem vist, sest ma ei saanud pea ühestki piinlikust ostust aru :/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Ma olen veel vaesem vist, sest ma ei saanud pea ühestki piinlikust ostust aru :/
                    Isegi pihvidest mitte?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Haage vee omaniku Vello Kunmani kohta kuulsin samas lõunakaaslaselt toredat lugu, kuidas ta valib töölt ilusamad naised välja ja kingib neile niisama heast peast Kreeka reise, sest, noh, ilusamaid naistöötajaid peab hoidma õnnelikena.
                      Normaalne. Ma tean üht lauljat, kes vötab sitema või sisuliselt tasuta honorari eest esinemised ainult siis vastu kui seal mingi 80% normaalsed totsid ees ootamas. Nii elu käib.

                      Piinlikest ostudest rääkides siis suht piinlik haige näoga poodi minna ja ainult see kiirtest leti äärest osta mo meelest. Nagu umbes sama kui kodupoodi 15 aastasena kondoomijahile lähed. Ega polegi ühtegi testi teinud ka.

                      Mõnule ettepanek maximasse kaaluletti minna ja üks minilutsukomm osta. Kui neid pole, siis osta üks lahtine viinamari. See päris hea bet kusjuures.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Isegi pihvidest mitte?
                        Pihve on hea kiire teha kodus, kui muud asja ei jõua/viitsi teha.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Ma mõtlesin praegu üsna mitu minutit ja ei mõelnudki välja mis võiks olla see piinlik asi mida osta. Pigem oleks piinlik see kui ma ostaks pihve ja suure kokakoola ja siis häbeneks seda

                          Aga muidu, ootan uusi sissekandeid Mõnu toidublogis!

                          Kommentaar


                            miks on ketšupit piinlik osta?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              miks on ketšupit piinlik osta?
                              Kui tavalise Felixi asemel suhkruvaba soolavaba gluteenivaba vegan käsitöö-ökoketšupiga letti laekud, siis ei pea punastama.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Kes tänapäeval veel poes tava kassas käib, iseteendus ja enne lased oma telefoniga mööda poodi ringi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X