320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Kui tavalise Felixi asemel suhkruvaba soolavaba gluteenivaba vegan käsitöö-ökoketšupiga letti laekud, siis ei pea punastama.
    Banaani ja kahe tomatiga?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Isegi pihvidest mitte?
      Ma olen ise ka üsna sihuke trenditeadmatu vemps, et üldiselt ma kannan kõik välja. Kaasa arvatud sandaalid ja sokid, mida mu abikaasa mul küll enam juba aastaid ühildada ei luba

      Kommentaar


        Ise pole küll suurem asi alkoholi sõber juba aastaid.
        Aga ütleksin, et kõige piinlikum ost on ikkagi nn" lamav mees" jook.
        Isegi palloon ei tundu nii piinlik. Kuna seda ostetakse üldiselt siis kui on raha vähe ja muidu alkoholism.
        Teen tapeeti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fc. Vaata postitust
          Ise pole küll suurem asi alkoholi sõber juba aastaid.
          Aga ütleksin, et kõige piinlikum ost on ikkagi nn" lamav mees" jook.
          Isegi palloon ei tundu nii piinlik. Kuna seda ostetakse üldiselt siis kui on raha vähe ja muidu alkoholism.
          Dreamer?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            pole veel käinud seal, aga brasiilia kohvik-söögikoht on avatud Volta tänaval- www.cafebrasil.ee/menu.
            portugali koht on ka avatud Tallinnas, Suur-Karja 3, Taberna Madeira
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

              Dreamer?
              Mul kunagi 2010 tuli mingi naistuttav külla ja tõi dreameri. Ütles, et see on tema lemmikvein. Rohkem ta külla mulle ei tulnud.

              Kommentaar


                ja mis sellel dreameril viga on? kui me võrdleme nüüd suvalise kuni 30 eurise veiniga poodides :S
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ei noh, kui on juba piinlik midagi poest osta, siis ei ole mõtet ka arutada mis siin või seal piinlik on. Asju peaks ostma vajaduse ja meeldimise põhjal, mitte sellest, kuidas keegi kiidab või laidab. Mõttetu teistele meeldimise vajadus.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ei noh, kui on juba piinlik midagi poest osta, siis ei ole mõtet ka arutada mis siin või seal piinlik on. Asju peaks ostma vajaduse ja meeldimise põhjal, mitte sellest, kuidas keegi kiidab või laidab. Mõttetu teistele meeldimise vajadus.
                    Eks nii peakski olema. Jutt, et midagi on piinlik osta, pärineb otse rubriigist "Heast elust lolliks läinud".

                    Kommentaar


                      Ok, ma korra soovitan ka midagi normaalset ja odavat. Poiss toodi mingi poole päeva pealt minu juurde ja selleks, et mitte jääda koju ekraanide taha, siis vedasin ta esmalt tervishoiumuzeumi ja sealt edasi hakkasime minema Telliskivi poole, et vaadata seal rohelises saalis olevat näitust Tuur Skulptuur. Umbes kõige õudsemal hetkel, mida üks lapsevanem võib ette kujutada, teatas laps, et tal on kõht tühi. See juhtus nimelt umbes sellises kohas, kus kõige lähemad söögikohad olid Peatus, F-Hoone ja La Tabla.

                      Mapsi järgi sai siis vaadatud keskmisi hindeid. Peatusel on üsna sitt hinne, La Tablal on ka üllatavalt madalale kukkunud, F-Hoone on okei ja hea hinne oli ka One Sixty Smokehouse, aga seitsmeaastasega sinna minna on liigne risk. Ühesõnaga arvestasin juba ilge väljaminekuga, kui vaatasin ka mingi tundmatu söögikoha hinnangut, mis oli tubli 4,6 ja lubas biifsteeki munaga - Näljane Põder. Asub otse Sveta kõrval.

                      Ukse ees istusid kaks soomlast ja jõid õlut. Sees oli totaalne söökla, seintel loomade sarved, pead ja muud asjad (Sveta kontingent seepeale hulluks pole veel läinud?). Baari pidas selline klassikaline jõuline daam, lühikeste ereblondide juustega. Menüüs oli päevasupp, mille hind oli 3.50 (frikadellikas). Hakkbiifsteek munaga oleks maksnud 5,50, seakarbonaad 6,50, seljanka 3,50. See on ikka sitaks soodus, sest Energia kohvikus on päevapraad juba 7, seljanka 4, kiievi kotlet 7,50 ja üleüldse.

                      Frikadellisupp polnud küll väga hea, kuid parajalt suur ports. Poiss võttis friikartulid viineritega, see maksis neli eurot. Sõi friikartulid ja viinerid ära, salat jäi mulle. Kogusumma oli mingi 8,50, sest poiss võttis ühe mahla ka. Ehk kui tahad poosetada Telliskivis, aga odavamalt süüa, siis sealt saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ok, ma korra soovitan ka midagi normaalset ja odavat. Poiss toodi mingi poole päeva pealt minu juurde ja selleks, et mitte jääda koju ekraanide taha, siis vedasin ta esmalt tervishoiumuzeumi ja sealt edasi hakkasime minema Telliskivi poole, et vaadata seal rohelises saalis olevat näitust Tuur Skulptuur. Umbes kõige õudsemal hetkel, mida üks lapsevanem võib ette kujutada, teatas laps, et tal on kõht tühi. See juhtus nimelt umbes sellises kohas, kus kõige lähemad söögikohad olid Peatus, F-Hoone ja La Tabla.

                        Mapsi järgi sai siis vaadatud keskmisi hindeid. Peatusel on üsna sitt hinne, La Tablal on ka üllatavalt madalale kukkunud, F-Hoone on okei ja hea hinne oli ka One Sixty Smokehouse, aga seitsmeaastasega sinna minna on liigne risk. Ühesõnaga arvestasin juba ilge väljaminekuga, kui vaatasin ka mingi tundmatu söögikoha hinnangut, mis oli tubli 4,6 ja lubas biifsteeki munaga - Näljane Põder. Asub otse Sveta kõrval.

                        Ukse ees istusid kaks soomlast ja jõid õlut. Sees oli totaalne söökla, seintel loomade sarved, pead ja muud asjad (Sveta kontingent seepeale hulluks pole veel läinud?). Baari pidas selline klassikaline jõuline daam, lühikeste ereblondide juustega. Menüüs oli päevasupp, mille hind oli 3.50 (frikadellikas). Hakkbiifsteek munaga oleks maksnud 5,50, seakarbonaad 6,50, seljanka 3,50. See on ikka sitaks soodus, sest Energia kohvikus on päevapraad juba 7, seljanka 4, kiievi kotlet 7,50 ja üleüldse.

                        Frikadellisupp polnud küll väga hea, kuid parajalt suur ports. Poiss võttis friikartulid viineritega, see maksis neli eurot. Sõi friikartulid ja viinerid ära, salat jäi mulle. Kogusumma oli mingi 8,50, sest poiss võttis ühe mahla ka. Ehk kui tahad poosetada Telliskivis, aga odavamalt süüa, siis sealt saab.
                        palju seal õlu maksab?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                          palju seal õlu maksab?
                          Ei vaadanud, aga ei usu, et palju.

                          Kommentaar



                            imelised kalaroad! burger meh! soovitan soojalt veel suvel seda kohta külastada. päevakala paneeritud ahven risottoga no viis keele alla! burks oli meh, aga eks maitsed on erinevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              https://m.facebook.com/restorangroot/
                              imelised kalaroad! burger meh! soovitan soojalt veel suvel seda kohta külastada. päevakala paneeritud ahven risottoga no viis keele alla! burks oli meh, aga eks maitsed on erinevad.
                              Persse ei saa sinna ka enam minna, sa oled raudselt lauale uusiuudiseid kleepinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                https://m.facebook.com/restorangroot/
                                imelised kalaroad! burger meh! soovitan soojalt veel suvel seda kohta külastada. päevakala paneeritud ahven risottoga no viis keele alla! burks oli meh, aga eks maitsed on erinevad.
                                Täitsa paar korda sattunud sinna. Burks on tõesti meh, ei ole halb aga ei midagi erilist. Ise küll ei söönud aga kiideti sinimerekarpe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X